Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
No...marsikaj tud je...dont worry!

Mi gre pa vedno manj na otročje....medtem ko vas je večina v kontra....bolj stari...bolj nori :D
Veš dečko, marsikdo od nas se ubada s stvarmi, ki so tebi nepredstavljive in na žalost deluješ tako kot moja tašča, kar se njej ne zdi pomembno pač ni pomembno. Mal ti širine in življenjskih izkušenj manjka. Mogoče te pa s Carom na naslednjem pivu mal izobraziva o življenjsko pomembnih modrostih, ki tebi žal manjkajo.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Car in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Pa ne nas pozabit obveščat o dogajanju :D
PopCornGIF2.gif



...čeprav o drugi strani bi bilo oz. bo bolj zabavno zraven viset :D
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
a ta novinar je včeraj prišel na rtv direkt iz osnovne šole??

"zoper človeka"? a lahko take kazni izrekajo tudi živalim, al kaj?

wtf?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja itak, ampak res me zanima, da mi jello obrazlozi, zakaj je bolj primerno "clovek" kot "oseba"...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Nič ti ne bom obrazlagal, ker mi vsiljuješ lažno izbiro. Zakaj bi moral izbirat med tema dvema in ju sploh razvrščat katera je bolj in katera manj primerna. Ti si se vtaknil v to da je uporaba 'človek' neprimerna, jaz pa ti pravim, da je popolnoma na mestu. Imaš vso pravico, da tako misliš in tudi, da si prepričan, da je novinar (oziroma več njih) butl.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Hmmm, samo moje mnenje, ne me tepst...
To kar si napisal, jemljem kot provokacijo jello in nič drugega...
Če bi napisali "oseba", bi se pa pritoževal, zakaj ne piše "človek", "moški", "bitje"...
A ni malo "out"? :sprasujemse:

kaj? kakšna provokacija?

jest vem, da ne vem vsega, in če me nekdo negira, se pač spodobi, da utemelji izjavo, če ga povprašam, pa še mene poduči kaj novega. Slovnica me je zanimiva, zato me res zanima, kako je lahko "človek" primeren za tako izjavo.

Sicer pa, a teb je recimo normalno, da rečeš "človek je bil oproščen" ali "človek je bil aretiran" - priznej, da se malo čudno bere vse skupaj.

sej pravim, lahko se pa motim, ampak me zanima kako.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Nič ti ne bom obrazlagal, ker mi vsiljuješ lažno izbiro. Zakaj bi moral izbirat med tema dvema in ju sploh razvrščat katera je bolj in katera manj primerna. Ti si se vtaknil v to da je uporaba 'človek' neprimerna, jaz pa ti pravim, da je popolnoma na mestu. Imaš vso pravico, da tako misliš in tudi, da si prepričan, da je novinar (oziroma več njih) butl.

aha, vidim da si že odgovoril...

torej nimaš neke strokovne podlage.

nisem rekel, da je novinar butl.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
kaj? kakšna provokacija?

jest vem, da ne vem vsega, in če me nekdo negira, se pač spodobi, da utemelji izjavo, če ga povprašam, pa še mene poduči kaj novega. Slovnica me je zanimiva, zato me res zanima, kako je lahko "človek" primeren za tako izjavo.

Sicer pa, a teb je recimo normalno, da rečeš "človek je bil oproščen" ali "človek je bil aretiran" - priznej, da se malo čudno bere vse skupaj.

sej pravim, lahko se pa motim, ampak me zanima kako.

Glej, meni poimenovanje ne pomeni nič. To, kar je naredil/a pa vse. Preprosto...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Sicer pa, a teb je recimo normalno, da rečeš "človek je bil oproščen" ali "človek je bil aretiran" - priznej, da se malo čudno bere vse skupaj.

Pa bom vseeno, ker že vlečeš za jajca. Ne, ni pravilno če rečeš "aretirali so človeka." (pozor! pika). Ker je jasno, da verjetno ne živali, nad tem se zgražaš ti. Je pa povsem pravilno, če rečeš "aretirali so človeka, ki je bla bla bla..." Torej v nadaljevanju povedi poveš katerega, kar je naredil tudi novinar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Pa bom vseeno, ker že vlečeš za jajca. Ne, ni pravilno če rečeš "aretirali so človeka." (pozor! pika). Ker je jasno, da verjetno ne živali, nad tem se zgražaš ti. Je pa povsem pravilno, če rečeš "aretirali so človeka, ki je bla bla bla..." Torej v nadaljevanju povedi poveš katerega, kar je naredil tudi novinar.
Ali pa, aretirali so ga, ker je....
Pa ni nikjer besede človek, oseba...
Sicer pa, nežno vprašanje - zakaj se kregata zaradi brezveznih zadev? Vama je dolgcajt? Samo vprašam...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis in jello