Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
ma ja... sej veš. nič se ne dogaja glede naslova teme - navodil vlade... neki je pa treba pisat, da forum laufa! :)

pa jest se res ne kregam, niti ne provociram, pač sem vprašal za razlago - ki sem jo dobil - hvala.

evo, na radiu so že popravili. "... oprostili so moškega ..."

me veseli, da sem pravilno sklepal. :) :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ampak resno, zdaj, ko so koncno uradno priznali, da se cepljeni se vedno lahko okuzijo in so tudi kuzni, koliko casa bodo trajali privilegiji, ki jih uzivajo cepljeni? Do jeseni?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Sam ti si resno usekan....
Zakaj?

Katera sosednja drzava (poleg nas), razen Hrvaske, omogoca vstop brez testiranja za cepljene?


Opravljeno cepljenje proti covid-19 ali potrdilo o tem, da je posameznik že prebolel covid-19, ne izključujeta pogoja negativnega testa za vstop v Italijo.
To, kar pocnemo mi in Hrvati, je epidemiolosko gledano, noro.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.770
2.652
113
Jp. Zato pa, ali se testira obe skupini ali pa nobenega.
Sam je razlika o možnosti za okužbo med tema dvema skupinami. Se strinjaš? Saj tud testirani se lahko okuži kasneje ali pa je že okužen med opravljanjem testa. Se strinjaš? Če hočemo biti na varni strani najbolje da uvedemo 5 dnevno karanteno za vse potem pa pcr test. Se strinjaš?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Kaj je sedaj z unimi Trbovelskimi varovanci DSO, ki so se okužili po cepljenju?
Po televiziji so neki bluzili, da so zboleli v blagi obliki, sam sem pa slišal da zadeva ni bila tako nedolžna.