Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
In reži se dec, ki masko težko nosi.... Nej Požar pogleda še kam drugam, kot v Italijo.....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Zakaj ne objaviš celotnega dokumenta? Na dnu je seznam tujih organizacij, ki so to predlagale in so osnova za ta dokument.


V prispevku pa tudi pokažejo, kako to izvajajo v tujini.


Ker je to predlagal NIJZ, je seveda potrebno takoj napasti. Enako velja za nošnjo mask zunaj, ki v tujini ni problem, pri nas pa temu ukrepu vsi nasprotujejo. V Trstu so jih morali imeti celo med maratonom. Ne predstavljam si naših športnikov, kakšen vik in krik bi zagnali s pomočjo medijev, če bi kdo to zahteval.



Ločiti je potrebno med bojem proti virusu in bojem proti trenutni vladi. In se zavedati, da te predloge pišejo ljudje, ki so zaposleni na NIJZ in bodo ostali tam tudi pod bodočimi vladami.
Komentiranje blesarij ni nujno usmerjeno v boj proti vladi. Seveda je tebi in tebi podobnim to fejst težko dopovedat. Upam si pa stavit levo jajčko, da bi v vzporednem vesolju, kjer Šarec ne bi odstopil, NIJZ produciral podobne neumnosti, sam da ti, pa Požar, pa še kdo ne bi zagovarjali teh neumnosti, ampak bi bilo nasprotno.
Se pa komplet Evropa cikla v pretiravanju z ukrepi in luknjica v maski za godbenika je le ena iz med njih, definitivno nismo mi unikum.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in sousis

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
In reži se dec, ki masko težko nosi.... Nej Požar pogleda še kam drugam, kot v Italijo.....
Kje si pa s5 to pobral? Saj sva šla že kak mesec nazaj čez to!

Režim se Carjevi reakciji.....ker tud če bi blo vse po njegovo bi še zmeram našel nekaj kar bi ga zjezilo....

Namest da bi se šel zventilirat vsak dan na Mengeško kočo....je on raje jezen!
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Režiš se lahko svojemu ljubljenemu vodji in njegovim oprodam, ter njihovim neumnostim, ki so jih sposobni sproducirati. Največkrat s pomočjo podobnih neumnosti, ki se jih spomnijo v tujini, s tem da dodajo še ščepec slovenske, beri jajotove, pameti.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Kje si pa s5 to pobral? Saj sva šla že kak mesec nazaj čez to!

Režim se Carjevi reakciji.....ker tud če bi blo vse po njegovo bi še zmeram našel nekaj kar bi ga zjezilo....

Namest da bi se šel zventilirat vsak dan na Mengeško kočo....je on raje jezen!
Teb pač ni nič problem.....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
No...marsikaj tud je...dont worry!

Mi gre pa vedno manj na otročje....medtem ko vas je večina v kontra....bolj stari...bolj nori :D
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.207
113
To je to.

mateja logar ukrepi.png
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Kamele0N

Ris

Pripravnik
27. apr 2021
88
26
18
Me zanima kako bodo hendlali cepljenje, zdaj ko dobimo več cepiva. Ima kdo že vabilo?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Pri nas bo pravi čas za drugi odmerek takrat, ko ne bodo našli nikogar več, ki bi ga vrinili za prvi odmerek. Navodila proizvajalca so irelevantna. :evil:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Zakaj ne objaviš celotnega dokumenta? Na dnu je seznam tujih organizacij, ki so to predlagale in so osnova za ta dokument.


V prispevku pa tudi pokažejo, kako to izvajajo v tujini.


Ker je to predlagal NIJZ, je seveda potrebno takoj napasti. Enako velja za nošnjo mask zunaj, ki v tujini ni problem, pri nas pa temu ukrepu vsi nasprotujejo. V Trstu so jih morali imeti celo med maratonom. Ne predstavljam si naših športnikov, kakšen vik in krik bi zagnali s pomočjo medijev, če bi kdo to zahteval.



Ločiti je potrebno med bojem proti virusu in bojem proti trenutni vladi. In se zavedati, da te predloge pišejo ljudje, ki so zaposleni na NIJZ in bodo ostali tam tudi pod bodočimi vladami.
Če bebci v Trstu na maratonu nosijo maske, to pomeni, da zadeva ni bebasta?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
seveda je bebasta. lahko pa se ob tem nehamo pretvarjat da imamo samo mi bedaste ukrepe.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Tega pa res nisem opazil, da bi kdo izrecno trdil, da imamo samo mi bebaste ukrepe.
Kolikor vem, so bebasti ukrepi na sporedu vsaj med sueškim sredozemskim morjem na jugu, karpati in uralom na vzhodu, nordkapom na severu in atlantikom na zahodu. Zelo verjetno pa še na širšem območju. :rolleyes:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
seveda je bebasta. lahko pa se ob tem nehamo pretvarjat da imamo samo mi bedaste ukrepe.

sej ravno v tem je problem - zakaj moramo čisto vse najslabše skopirat? a je kje določeno, da moramo sprejemat podobne ukrepe?

zakaj se ne naredi spiska ukrepov, se jih predebatira na strokovni ravni in se nesmiselne zavrže, smiselne se obdrži?

mogoče je problem, ker pri nas recimo sploh ni več strokovnjakov v svetu nijz-a, oz. nimajo prava glasa... mogoče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.211
113
Kdo pa ne pravi, da v Somaliji ni policijske ure? Ali v Belgiji.
Seveda so ukrepi v EU podobni. Prej ali slej.
Sam STA cenzurira informacije iz tujine. In Slovenije.
Pa RTV in POPtv tudi.

Mi bi morali kopirati Švedske ukrepe.
Tako ali tako se ničesar ne držimo zakaj se potlej nebi šli Švedske metode?

Kdo to 'MI'?


Zakaj pa naj bi se cepili, tako kot drugi?
Citat: Vaccine coordinator Richard Bergström has said that based on current forecasts, five million adults would have received both doses of the vaccine by June 30th, and a further 2-2.5 million would have had one dose.