Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Steve

Guru
13. avg 2007
9.828
1.738
113
Jodlarska politicna garnitura itak ima podporo ljudi za obvezno cepljenje, ergo pomeni da si ga ljudstvo zeli. Torej ga naj imajo?
Jap...60% procentno podporo. Sram me je da smo bili pod njimi par 100 let in vedno bolj sem ponosen da smo balkanci.
Mislim wtf...kdo ima prisilno cepljenje proti prehladu za komplet celotno populacijo? Tađikistan, še neki stan, neki otok sredi tihega oceana in...avstrija
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.050
6.712
113
Tukaj pa so mokre sanje za vse vas ljubitelje na novo nastalih avtoritarnih režimov zahodne poloble, kamor sodimo tudi mi.


V kanadi, saj veste, največji demokraciji na svetu, so se nad protestnike spravili z zamrznitvijo premoženja. Sprva na kamionđe, potem pa kar na vse, ki si drznejo podvomit v propagando in so razglašeni za teroriste.
Preden ejakuirate od navdušenja, probajte razmislit malo širše, čeprav vem da vernikom to ne gre najbolje.
Torej vernik se odloči da mu čez 1 leto nekaj ne paše...ne vem...janez recimo zviša davke. In gremo protestirat. Janez se gladko lahko odloči, da vsem protestnikom zamrzne premoženje in vas razglasi za teroriste.
To se danes dogaja z covid neverniki, že jutri pa se lahko tudi ostalim, ki zdaj takim ukrepom slepo ploskajo.
Ne dogaja se to s kovid neverniki ampak z ljudmi ki zelijo nazaj svobodo - veliko od teh je cepljenih. V kanadi je % blizu 90.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in javr

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.295
3.429
113
Kokoš brez znanja osnovnošolske biologije piše, kot da je edino merilo zgolj in samo število okuženih. S svojimi debilnimi lastnimi ter "prevedenimi" prispevki je pa med zadnjimi, ki lahko pišejo o absurdih.
Vsekakor lahko ti petelin z znanjem osnovnošolske biologije strokovno obrazložiš, ker ti pa to veš. Glede na to, da obvladaš absurde, lahko podaš obrazložitev, da ne bomo tavali v temi. Ti deluješ po načelu, če sam ne znaš, boš pa druge učil.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

javr

Guru
6. dec 2011
1.695
1.095
113
Tukaj pa so mokre sanje za vse vas ljubitelje na novo nastalih avtoritarnih režimov zahodne poloble, kamor sodimo tudi mi.


V kanadi, saj veste, največji demokraciji na svetu, so se nad protestnike spravili z zamrznitvijo premoženja. Sprva na kamionđe, potem pa kar na vse, ki si drznejo podvomit v propagando in so razglašeni za teroriste.
dobro organizirani tovornjakarji lahko spravijo vsako državo na kolena. Brez zapiranja cest, mest, itd. Preprosto ostanejo doma. Ni dostave kruha, bencina, ni odvoza smeti. Do izpolnitve zahtev. Takšno organizacijo imajo železničarji v Franciji: še nobeni francoski vladi ni uspelo znižati plač železničarjem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.405
5.685
113
Od zdravstvenega ministrstva pričakujem, da napravi nek alternativni plan odzivanja na epidemijo, ki ne bo slonel samo na škodljivih lockdownih, neučinkovitih PCT-pogojih/maskah ali obveznem cepljenju. Zdaj ko se val umirja, imajo čas o tem razmišljati.

Saj vem, utopija.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.050
6.712
113
Aha aha, vse države sprejemajo "ukrepe" oz uzakonjajo, da bo možno v prihodnje veliko prej in bolj učinkovito ljudi "zapret" doma oz jih prisilih v cepljenje, ko bo to na voljo.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.295
3.429
113
WHO pritiska, da bi država podpisala, da je v primeru pandemije WHO nad ustavo države. Vse v žaru učinkovitega spopada z neznanim. :bonk:
Če bodo to naši papki podpisali, potem je itak konec svobode kakršno smo poznali do 2019.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.828
1.738
113
Jap... avtoritarnost je na pohodu, eni pa še vedno verjamejo v pravljice o smrtonosnih virusih. To je že tako očitno da moraš res bit možgansko mrtev da tega ne vidiš.
Kanada je samo začetek. Če bi to naredila Rusija, kar je naredila princess Trudeau, bi naši vpili v eno o pokvarjenem režimu. Zdaj pa en niti pisknil ni.

Nadihajmo se zdaj malo svobode, ker novi smrtonosni virus že trka na vrata

"Highly virulent HIV variant found circulating in Europe"

In kot zdaj že lahko pričakujemo, je tudi odrešilni šus že na voljo

"Moderna launches clinical trial for HIV mRNA vaccine like in Covid shot"

 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.050
6.712
113
V kanadi želijo določene primeje iz trenutnih "izrednih razmer" uzakonit, da bodo možni, tudi ko ne bo izrednih razmer. Recimo da lahko zamrznejo TRRje brez sodnega naloga tudi če samo sumijo, da si "nevaren". Kaj pa pomeni za njih nevaren pa vidimo zdaj - če je nekdo samo doniral denar za proteste, so mu zamrznili račun.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.828
1.738
113
Ne da nameravajo, to so že naredili. Glej moj link na prejšnji strani. Seveda kaj takega na 24ur, rtv in podobnih ne bo objavljeno, ker je škodljivo za propagando.

Bi me res zanimalo mnenje glavnih vernikov v covid pravljico glede tega
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.089
5.384
113
Jaz jaz jaz bom drugi.
Drugač pa nabijalko povej nam kak razvit cepivo proti bolezni, ki je ne povzroča en virus ampak n+1 različnih vzrokov.
Ti maš znanje vidim, prrdlagaj fajzerju rešitev. Gladko si miljarder v trenutku. Neja se zaj nazaj drži. Namesto, da nabijaš po alterju reši svet. Ne bodi kot darjan in andy
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.295
3.429
113
Jaz jaz jaz bom drugi.
Drugač pa nabijalko povej nam kak razvit cepivo proti bolezni, ki je ne povzroča en virus ampak n+1 različnih vzrokov.
Ti maš znanje vidim, prrdlagaj fajzerju rešitev. Gladko si miljarder v trenutku. Neja se zaj nazaj drži. Namesti da nabijaš po alterju reši svet.
Ti si samooklicani dr.
Baje to vse veš.

Gremo naprej, še tretje mesto vernikov je frej. Kdo bo tretji, ostali ne štejejo. :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen