Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Res je, normalen človek se vpraša v čem je catch. Ampak normalen človek potem tudi ugotovi, da je to, da nekaj ni ok to, da ima cel svet problem z nekim j3benim virusom, ki ti lahko naenkrat onesposobi tako velik del delovne sile kot tudi zdravstveni sistem ter se to poizkuša rešiti poleg drugih ukrepov tudi s cepljenjem (pa dajmo trenutno zanemarit to kako zgrešene prijeme se dejansko tudi uporablja pri tem) in ne ugotovi da ni ok to, da je cel svet žrtev zarote elite 1% Zemlje, ki skuša s cepivi počipirati vse prebivalstvo našega planeta, virus pa v resnici sploh ne obstaja.
nekaj v tvojem stilu...saj pa bolezen ni onesposobla velikega dela delovne sile, ampak ukrepi nesmiselnih karanten, zdravstvo je onesposobilo to da morajo sestre cuvati svoje otroke ker se šole po nepotrebnem zapirajo...nekak ne vidim da je toliko bolanih da bi to naredila bolezen...

smo v drugem letu epidemije, z ukrepi z precepljenostjo in prebolevnostjo bolj kot kadarkoli prej, pa tudi številke okuženih so višje kot kadarkoli prej...bolezen pa je malo več kot prehlad, pa vsi doma....prehlajeni še nikoli niso bili doma v karantenag pred to korona norijo...

bolezen ni nobenega onesposobla, onesposobla nas je politika in bedni ukrepi
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.339
113
Ti si zabluzil. Če si porajtal, je čedalje manj tvojih vax somišljenikov tukej gor. Počasi boš ostal sam. Nekatei so se že precej zgodaj umaknili ali distancirali.
Res je, le zakaj...

TalkingToTheWall.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.375
9.808
113
kod Džej-Zija
nekaj v tvojem stilu...saj pa bolezen ni onesposobla velikega dela delovne sile, ampak ukrepi nesmiselnih karanten, zdravstvo je onesposobilo to da morajo sestre cuvati svoje otroke ker se šole po nepotrebnem zapirajo...nekak ne vidim da je toliko bolanih da bi to naredila bolezen...

smo v drugem letu epidemije, z ukrepi z precepljenostjo in prebolevnostjo bolj kot kadarkoli prej, pa tudi številke okuženih so višje kot kadarkoli prej...bolezen pa je malo več kot prehlad, pa vsi doma....prehlajeni še nikoli niso bili doma v karantenag pred to korona norijo...

bolezen ni nobenega onesposobla, onesposobla nas je politika in bedni ukrepi
Omikron je res bolj prehlad kot ne, delta pa daleč od tega. Kot že večkrat ponovljeno, če bomo imeli samo malo sreče, bo z omikronom vsega konec. Ampak omikron prevladuje šele od januarja dalje, zato ne pretiravaj o prehlajenčkih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.590
8.922
113
Ti si zabluzil. Če si porajtal, je čedalje manj tvojih vax somišljenikov tukej gor. Počasi boš ostal sam. Nekatei so se že precej zgodaj umaknili ali distancirali. Zate je pa vse kar se ne sklada s tvojim mišlenjem BS. Zdej se že "uradno" preko "stroke" govori, da je to navaden prehlad, ampak ti pa še kar skačeš kot feder.
Ne se slepit. Marsikdo izmed nas ima popolnoma enako mišljenje, sam se nam s tabo konkretno ne da več ukvarjat, ker si trd in nesramen. Trd mislim v smislu enega drevesa, ki se povečini uporablja za kurjavo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: johan_blond

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.378
113
.
Ne se slepit. Marsikdo izmed nas ima popolnoma enako mišljenje, sam se nam s tabo konkretno ne da več ukvarjat, ker si trd in nesramen. Trd mislim v smislu enega drevesa, ki se povečini uporablja za kurjavo.
Važno, da ste ostali mehki in vljudni ter, da glavo tišite v pesek. Sej ni važno, če ste mehek les za kurjavo. Sicer pa mehek les je ničvreden les. Zdej si pa to razlagej po svoje pravilno. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.590
8.922
113
.
Važno, da ste ostali mehki in vljudni ter, da glavo tišite v pesek. Sej ni važno, če ste mehek les za kurjavo. Sicer pa mehek les je ničvreden les. Zdej si pa to razlagej po svoje pravilno. :aplauz:
Trd je mišljeno bukov....prevedi...

Zdej mi pa razlož kje za vraga jest tiščim glavo v pesek? A zato, ker ne skačem na vsako antiwax glupost kot ti? Ker se ne poserjem na čisto vsakega zdravstvenega delavca kot ti?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.378
113
...bukov les...prevedeno...kvaliteten, iskan, cenjen... Sem dal v prevajalnik. :aplauz:

Jaz ne skačem na antiwax gluposti. ;)
Kakšna je pa razlika, če se poserješ na vsakega zdravstvenega delavca, ali pa na samo izbrane, kot ti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
...bukov les...prevedeno...kvaliteten, iskan, cenjen... Sem dal v prevajalnik. :aplauz:

Jaz ne skačem na antiwax gluposti. ;)
Kakšna je pa razlika, če se poserješ na vsakega zdravstvenega delavca, ali pa na samo izbrane, kot ti?
Ampak zate pa res ne vem, če si že kdaj kej pametnega napisal. Tudi za necepljene nisi nič sproduciral, razen nabijanja. Dobesedno. This nickname suits you.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113

We failed​


Brian Weichardt, journalist
For ALMOST two years, we - the press and the population - have been almost hypnotically preoccupied with the authorities' daily coronatal.
WE HAVE STARED at the oscillations of the number pendulum when it came to infected, hospitalized and died with corona. And we've got the meaning of the pendulum's smallest movements laid out by experts, politicians and authorities, who have constantly warned us about the dormant corona monster under our beds. A monster just waiting for us to fall asleep so it can strike in the gloom and darkness of the night.
THE CONSTANT mental alertness has worn off tremendously on all of us. That is why we - the press - must also take stock of our own efforts. And we have failed.

WE DO NOT HAVE

IT IS OF COURSE

IN GENERAL

ANOTHER
example: The vaccines are consistently referred to as our 'superweapon'. And our hospitals are called 'superhospitals'. Nevertheless, these super-hospitals are apparently maximally pressured, even though almost the entire population is armed with a super-weapon. Even children have been vaccinated on a huge scale, which has not been done in our neighboring countries.

IN OTHER WORDS, there is something here that does not deserve the term 'super'. Whether it's the vaccines, the hospitals, or a mixture of it all, is every man's bid. But at least the authorities' communication to the population in no way deserves the term 'super'. On the contrary.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.339
113
Uh, oh, to je pa sedaj direkten dokaz, da so se tisti, ki so zaradi covida napovedovali izumrtje, krepko motili....Oh wait, tega ni napovedoval nihče za nobeno državo ampak gre spet za eno navadno pretiravanje s strani nasprotnikov anticovid ukrepov :D