Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.400
9.854
113
kod Džej-Zija
Notri je zanesljivo etanol (kancerogena snov) in v vektorskih cepivih zagotovo GSO. Piše na tehničnem listu od cepiva.

Drugače če te boli glava in vzameš lekadol se ne sekiraš za jetra oz. če se, ga ne vzameš in te boli glava (odvisno koliko te boli). To da aspirin dela luknjo v želodcu in lekadol v jetrih je pa splošno znao dejstvo, celo na navodilih imaš o tem opozorila.

Če se greš cepit je pa velika verjetnost (uradno večja od 1:10) da fašeš vročino, če si v dobri kondiciji (imunski sistem) skoraj gotovo vročino nad 38C kar pomeni da te trese/mrazi in moraš vzet eno od prej omenjenih zdravil. Za skupino ljudi z dobrim imunskim sistemom je torej nekako večja možnost da dobiš vročino od cepljenja kot pa od covida, in v tej točki bi vsak malo premislil in okleval.
Spomni se na kancerogenost etanola naslednjič, ko boš preveč piva po grlu zlil. Ker ni videti, da bi se antivaxxerji izogibali popivanju. Pa so tu razlike v količini takšne, da je tvoje obešanje na etanol prav smešno.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.368
1.749
113
Pri tem pozabljate na skoraj "prisilno" cepljenje, katerega izvaja država. Cigarete ti država ne ukazuje, da moraš kaditi. Tudi Petrol ne zahteva prisilno tankanja goriva. Dokler država še ne uzakoni obveznega cepljenja, me ne brigajo stranski učinki. So moja briga takrat, če se cepim.
Ko država reče "sedaj je obvezno cepljenje" je obrnila list na drugo stran, kjer z drobnimi črkami pišejo posledice, katerih se nikakor ne morem izogniti. Takrat je odgovornost na strani "cepitelja".
A je bila taka drama tudi ko je bilo treba mladiče cepit?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.867
3.894
113
Spomni se na kancerogenost etanola naslednjič, ko boš preveč piva po grlu zlil. Ker ni videti, da bi se antivaxxerji izogibali popivanju. Pa so tu razlike v količini takšne, da je tvoje obešanje na etanol prav smešno.
Sem samo povedal da so v cepivu uradno priznane kancerogene snovi in GSO (gensko spremenjeni organizmi). Svojega mnenja kaj si mislim o tem nisem podal če se že obešaš na tole izjavo spet! ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jezek

Steve

Guru
13. avg 2007
9.713
1.621
113
Ena stvar je tukaj zanimiva. V državi, kjer noben ne prevzema odgovornosti za nič (začne se pri politiki), se je zdaj polovica teh istih odločila, da pa za samo to cepivo zahtevajo polno odgovornost od drugih, če gre kaj narobe. Ko bi se ti isti še v npr službi tako obnašali, bi nam danes še švicarji zavidali
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.713
1.621
113
Sem samo povedal da so v cepivu uradno priznane kancerogene snovi in GSO (gensko spremenjeni organizmi). Svojega mnenja kaj si mislim o tem nisem podal če se že obešaš na tole izjavo spet! ;)
Ne ga lomit...to je tudi v zraku in vsem futru ki ga požereš. Torej lahko pričakujem da jutri nehaš dihat in jest?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.368
1.749
113
Ena stvar je tukaj zanimiva. V državi, kjer noben ne prevzema odgovornosti za nič (začne se pri politiki), se je zdaj polovica teh istih odločila, da pa za samo to cepivo zahtevajo polno odgovornost od drugih, če gre kaj narobe. Ko bi se ti isti še v npr službi tako obnašali, bi nam danes še švicarji zavidali
Točno tako. Dejansko gre pa samo za ene male, male pićkice, ki ne upajo nastavit rokice za pikico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.239
4.734
113
Za vsak poseg v bolnici se nekaj podpiše.
Medicinski posegi so dejansko nevarni. Ne dvomim, da je tudi v majhni Sloveniji kak primer letno, ko se človek pač ne zbudi uspešno iz narkoze po relativno "nedolžnem" posegu. Ali vsaj dobi precej hude težave, ki jih prej ni imel. In vsako desetletje kak otrok. Koliko zapletov je po nepotrebnih lepotnih posegih.
Idealno je, če se medicinskih storitev in pripravkov ne uporablja. NIČ. Pa je to realno? Kdo pa kdo se sicer zato odloči, potem pa pač tudi v Sloveniji pokopljejo kakega dojenčka, ki bi zlahka preživel.
Vsekakor je cepivo proti covid-u, kar se tiče hitrih stranskih učinkov, doslej krepko bolj preizkušeno kot marsikatero zdravilo, ki se uporablja že desetletja. Ker ga je tudi prejelo bistveno več ljudi.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.636
1.081
113
v neizpodbiten dokaz o varnosti in učinkovitosti cepiv so sigurno nekje javno objavljena potrdila o cepljenju vseh v vladi, strokovnih skupinah, itd. Kje to najdem ?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.867
3.894
113
Zdaj ti bo povedal, da tisto ni bilo njegovo mnenje, da je pač samo napisal.
Ti si zajedlivo komentiral izjavo nekoga in omenil "genetiko" in "škodljive snovi" pa sem samo povedal da tehnično to obstaja v cepivih (točno se ve o čem je bilo "govora"). Lahko bi namesto nesmiselnega odgovora o grafenovem oksidu iste podatke, ki sem jih povedal jaz, javil ti na agrumentiran način pa ti niti nebi nič repliciral. Ampak ker se norčuješ sem ti vrnil z isto mero sarkazma nazaj.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.477
232
63
Da malo presekam - v firmi moramo sedaj testirati skoraj polovico zaposlenih - kje v vaših podjetjih nabavljate teste? Ima kdo kakšen link?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.239
4.734
113
v neizpodbiten dokaz o varnosti in učinkovitosti cepiv so sigurno nekje javno objavljena potrdila o cepljenju vseh v vladi, strokovnih skupinah, itd. Kje to najdem ?
Register je centralen. Torej poglej vanj. Potrebno bo veliko znanja. Lažje bo, če si zaposlen v medicini. Mogoče boš sicer odgovarjal na sodišču zaradi nedovoljenega vpogleda v občutljive osebne podatke, ampak potešil boš radovednost. To pa je tudi nekaj.
Ampak v naslednjem koraku svoje bedaste radovednosti boš naletel na problem. Kaj pa če je podatek v IS sploh ni točen? Mogoče so vse izvedli, potem pa je sestra v resnici kar mimo špricnila injekcijo? Moral boš iti do neposrednih prič, ne bo druge.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.400
9.854
113
kod Džej-Zija
Ti si zajedlivo komentiral izjavo nekoga in omenil "genetiko" in "škodljive snovi" pa sem samo povedal da tehnično to obstaja v cepivih (točno se ve o čem je bilo "govora"). Lahko bi namesto nesmiselnega odgovora o grafenovem oksidu iste podatke, ki sem jih povedal jaz, javil ti na agrumentiran način pa ti niti nebi nič repliciral. Ampak ker se norčuješ sem ti vrnil z isto mero sarkazma nazaj.
Seveda sem zajedljivo komentiral. Si prebral, kaj je Rambo napisal?

V čikih ve, kaj je in kaj povzročijo, zato ga to ne moti. Pa dajmo še na cepiva napisat "mogoči strdki, smrt". Misliš, da ga to ne bo motilo pri cepljenju?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.867
3.894
113
Seveda sem zajedljivo komentiral. Si prebral, kaj je Rambo napisal?

V čikih ve, kaj je in kaj povzročijo, zato ga to ne moti. Pa dajmo še na cepiva napisat "mogoči strdki, smrt". Misliš, da ga to ne bo motilo pri cepljenju?
Ja ok tu ti dam prav, samo lahko linkaš potem recimo podatke o cepivu (so javno dostopni) kjer se jasno vidi sestava cepiva in ne bo problema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

Steve

Guru
13. avg 2007
9.713
1.621
113
Zdaj so vam od sobote do danes dali čas, da se spihate, danes pa že naslednja stopnja: treba bo po nosu rovat več kot 1x tedensko.
Potem pa že pride pomoje naslednja, skopirana direkt iz dunaja: hitri testi več ne veljajo, samo pcr.
Mejduš res več ni lahko bit antivakser. Kje so še časi ko si komot celi dan sral po internetu, zvečer pa brezskrbno na pivo.