Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

19. jul 2007
2.755
1.476
113
Naša (majhna) občina je bila te dni na RtvSlo izpostavljena, kot ena izmed občin z največjim skokom okužb. Pa sem potem po naključju izvedel, da je vzrok 50-letnica (žur za Abrahama).
Pravim vedno, kdor je brez greha naj prvi vrže kamen, ampak sprenevedat se pa vseeno ni treba (znaten delež okužb je iz takšnih privatnih druženj). Jaz sem tudi pred kratkim imel rojstni dan, pa nisem nič organiziral (ni bilo nič okroglega), amapak si upam trdit, da tudi če bi imel Abrahama, bi enostavno prestavil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Moramo jim priznati, da so pravi mojstri, za ustvarjanje kaosa. Še vojak Švejk izgleda proti njim kot navaden vajenec.

Ko boste brali si predvajajte

ter

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
sej. najbolje je biti pameten in odgovoren in biti doma v sobi zaklenjen. skatlo od pice pa polijes z razkuzilom vsakic ko dostavijo.

ni sans da si nespameten in neodgovoren ob takem ravnanju.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
To padanje, ki ga trenutno zaznavamo, nas ne sme zaslepiti, ker v odzadju nas iz zasede čakajo novi sevi, zaradi katerih moramo biti vedno na preži in pričakovati nenadne nove izbruhe. Zato ima naša vlada že pripravljeno strategijo boja proti novi sevom tega zahrbtnega virusa in je pripravljena da razglasi nove omejevalne ukrepe.
#NNNP
#VladaDela

-------------------------
Na tak dan moram dodati:
Otkud' svi ti paraziti
Što su nam zagustili
Nemoj stari moj
Krivi smo mi
Što smo ih pustili
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113


Ko boste brali si predvajajte

ter


Torej gostinci, gospodarska zbornica, obrtna zbornica... so bili pač več mesecev nesposobni razumeti odloke?

Ali je le krivda nekje drugje? :evil:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... tudi v ITA se je med epidemijo en lastnik par mini restavracij inovativno spomnil, da bi ponujal "menzo" za delavce po enega podjetja na "menzo". Uredil je papirje in dovoljenja in ko so prišli karabinjerji, mu niso mogli nič in obmolknili ... bilo že pred časom na eni od njihovih TV postaj ... Tako je, če vsi nimajo glih možganov na "rezervi" :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
In ko misliš, da se ne da nižje, naši vedno znova presenetijo.
Tale o B2B je norčevanje iz normalnih ljudi.

Mimogrede - kakšni so trenutno veljavni pogoji za prestop meje (vstop v Slovenijo) in kdo to nadzira.
Naj spomnim - v petek pred kulturnim praznikom je bilo čez noč za dnevne migrante potreben negativni test ...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Torej gostinci, gospodarska zbornica, obrtna zbornica... so bili pač več mesecev nesposobni razumeti odloke?
Ali je le krivda nekje drugje? :evil:
Toliko o Počivalški in prleškem sendviču!
Omenjena/kriva NI vlada, temveč združenja gostincev. Znajo pobrat članarino, hujskat proti državi. Za svoje pa nič narediti.
Gostinci niso bili sposobni razumet odloka! Zahteva po takem tolmačenju je ratala takrat, ko so sp-ji najemal sobe za svojo družino - ops poslovne partnerje - v Kranjski gori za novo leto.
Tudi prvi gostinec je SAM prišel na idejo. Tudi omenjeni primeri to dokazujejo. To je razmerje Pravna oseba - Pravna oseba.
Kako tolmači ALTER pravni strokovnjak? Nepoznavanje zakona škoduje - te ne opravičuje od odgovornosti.
Privat še zmerom NE laufa!
 
Nazadnje urejeno: