Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
Pa kdo je Urbanija, da bo direktorju ene institucije prepovedal nastop?
Ma spet ste vsi nasedli.
Tu ni prav nobene cenzure.
Bi rekel da so se Krek, Beovičeva, Kuštrečeva...... že sami tolk zaplezali, da ne znajo več smiselno odgovarjat na novinarska vprašanja, pa so sami prosili, da jim vendarle nekdo vsaj navidezno prepove nastopanja pred kamero, jim je s tem marsikaj prihranjeno.

No pametnjakoviči, kaj naj pa Krek reče, če ga kdo vpraša, zakaj nijz ne poroča več rezultatov hitrih testov?
Če pošteno reče, da bi to prodajalce in izvajalce hitrih testov spravlo stran od korita vam nebi bilo všeč, bi s tem priznal čemu so hitri testi namenjeni.
Imate kako idejo za pameten odgovor, al se je lažje sklicevat na prepoved Urbanije?
In takih zoprnih vprašanj bi bilo lahko stotine...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Pbutec

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
"Govori se o tretjem valu, vendar se situacija ugodno izboljšuje. Kar je pomembno, da lahko kvalitetno obravnavamo bolnike v bolnišnicah, predvsem bolnike z drugimi diagnozami. Boljša situacija je posledica ukrepov, ki smo jih imeli pred desetimi ali 14 dnevi. Sproščanje ukrepov rezultatov še ni pokazalo. Upamo, da je varno in ne bo vplivalo na upadanje krivulje. Ob takšnem bremenu bolezni, kot ga imamo v Sloveniji, lahko prehitro sproščanje prinese tretji val, brez prisotnosti novih variant virusa," je prepričana Beovićeva.

Zanima me, katere ukrepe si lasti vlada izpred 14 dni, da se je situacija zaradi njih tako izjemno izboljšala? Ker Beović trdi, da je izboljšanje posledica ukrepov izpred 14 dni. In zakaj ti ukrepi niso bili v veljavi že par mesecev nazaj, če so tako učinkoviti? Ker kolikor vem, novih ukrepov ni bilo, razen sproščanja, kar nam da rešitev na dlani....
Dobro vprašanje, bi njo morali to vprašat, ampak ker na njega noče pošteno odovorit, je pomoje prosila da ji prepovejo nastopanje :)
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.861
3.889
113
"Govori se o tretjem valu, vendar se situacija ugodno izboljšuje. Kar je pomembno, da lahko kvalitetno obravnavamo bolnike v bolnišnicah, predvsem bolnike z drugimi diagnozami. Boljša situacija je posledica ukrepov, ki smo jih imeli pred desetimi ali 14 dnevi. Sproščanje ukrepov rezultatov še ni pokazalo. Upamo, da je varno in ne bo vplivalo na upadanje krivulje. Ob takšnem bremenu bolezni, kot ga imamo v Sloveniji, lahko prehitro sproščanje prinese tretji val, brez prisotnosti novih variant virusa," je prepričana Beovićeva.

Zanima me, katere ukrepe si lasti vlada izpred 14 dni, da se je situacija zaradi njih tako izjemno izboljšala? Ker Beović trdi, da je izboljšanje posledica ukrepov izpred 14 dni. In zakaj ti ukrepi niso bili v veljavi že par mesecev nazaj, če so tako učinkoviti? Ker kolikor vem, novih ukrepov ni bilo, razen sproščanja, kar nam da rešitev na dlani....

To je na alterju (iz časov mobisuxa) poznano kot učinek V-tec-a. Dolga zgodba, ampak gre se za to da ko na Hondi v-tec kikne (tam 500rpm preden se motor neha vrtet) prehiti vse, četudi je zadnja. Tko pri naši vladi primejo ukrepi, ko se ti začnejo sproščat.
 
  • Haha
Reactions: Pbutec

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
:valjamse::valjamse::valjamse: Hvala janez!

151627566_4292678487428569_6389624111933973129_o.jpg
 
  • Wow
Reactions: novaa

tomi

Guru
1. sep 2007
18.001
9.128
113
40
MB
kaj to je nenaslovljeno? ker te to dobiš glede na navade katere spremlja poštar. mater ... samo prikriti fani jajota :evil:
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.001
9.128
113
40
MB
Ta lak ne gori dobro, sicer bi pa blo boljse izpolnit pa poslat nazaj, vakuma v politiki je ze prevec :D
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.697
3.580
113
To je na alterju (iz časov mobisuxa) poznano kot učinek V-tec-a. Dolga zgodba, ampak gre se za to da ko na Hondi v-tec kikne (tam 500rpm preden se motor neha vrtet) prehiti vse, četudi je zadnja. Tko pri naši vladi primejo ukrepi, ko se ti začnejo sproščat.

Ko smo že v napačni temi, če bi JJ vozil golfa bi imel na zadnji šajbi "VW 4 A LIVE". Že misliš da bo končno enkrat cel zvozil do konca twita, pa mu na ciljni črti uspe dvojna salta.

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
"Govori se o tretjem valu, vendar se situacija ugodno izboljšuje. Kar je pomembno, da lahko kvalitetno obravnavamo bolnike v bolnišnicah, predvsem bolnike z drugimi diagnozami. Boljša situacija je posledica ukrepov, ki smo jih imeli pred desetimi ali 14 dnevi. Sproščanje ukrepov rezultatov še ni pokazalo. Upamo, da je varno in ne bo vplivalo na upadanje krivulje. Ob takšnem bremenu bolezni, kot ga imamo v Sloveniji, lahko prehitro sproščanje prinese tretji val, brez prisotnosti novih variant virusa," je prepričana Beovićeva.

Zanima me, katere ukrepe si lasti vlada izpred 14 dni, da se je situacija zaradi njih tako izjemno izboljšala? Ker Beović trdi, da je izboljšanje posledica ukrepov izpred 14 dni. In zakaj ti ukrepi niso bili v veljavi že par mesecev nazaj, če so tako učinkoviti? Ker kolikor vem, novih ukrepov ni bilo, razen sproščanja, kar nam da rešitev na dlani....
Ko sem to slisal po radiu, da je tole zinila, sem se prijel za glavo. A ta baba misli da smo butli?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

jello

Guru
22. sep 2008
9.697
3.580
113
Za dobrim konjem se dviga prah. Vse kar jim vrneš bo dokaz da delajo dobro, napačne odgovore bodo vračali samo komunajzarji in to da jih vračajo pomeni da so jim stopili na žulj. V taki anketi lahko samo zmagaš.