Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mr_

Guru
20. sep 2007
9.300
2.683
113
Corone bo enkrat konec. Takrat bomo vsi generali. Pomembno pa bo, kako bodo ekonomski ukrepi pomagali. Upam,da a so tam boljši kot zdravstveno epedimioloski
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.457
9.396
113
A veš kje je razlika med epidemiologom, ki je za nekaj odgovoren in dela po doktrini in na podlagi realnih podatkov in Alter epidemiologom?
Ko prvi zajeb..., se zaveda, da umirajo ljudje, ko drugi zaje... pa naenkrat več ne govori o tem, temveč le obmolkne in začne tupit naslednje ''teorije'' in ga bk za druge, ker je važen le on. Toliko o tem.

PS: Pa to je daleč od tega, da trdim, da vlada dela v redu, itak pa tudi epidemiolog ni odgovoren za ukrepe.
Sam glede na naše stručkote bi blo bolj če bi kak yt epidemiolog vodil stvar. Glavnega epidemiologa v državi itak je spustijo na kozla. Tam je Beovička korenine pognala.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ti bom citiral odgovor mirsiju...

Moj post je bil namenjen tvojemu prvi polovici "7893" posta o odgovornosti epidemiologa in alter/youtube epidemiologa. Oba sta epidemiologa, oba ne nosita nic odgovornosti, ampak eden pa vlece veliko placo. Isto je z vlado! Ne nosi nic odgovornosti, to pa zato, ker do sedaj nihce izmed politikov ni placal nic iz svojega zepa, niti ni sel sedet. Govorimo od Korone naprej! Torej, to pomeni, da nobeden v Slo ni za nic odgovoren! Vlecejo, o to pa ja, velike place in dodatke!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.893
9.566
113
Moj post je bil namenjen tvojemu prvi polovici "7893" posta o odgovornosti epidemiologa in alter/youtube epidemiologa. Oba sta epidemiologa, oba ne nosita nic odgovornosti, ampak eden pa vlece veliko placo. Isto je z vlado! Ne nosi nic odgovornosti, to pa zato, ker do sedaj nihce izmed politikov ni placal nic iz svojega zepa, niti ni sel sedet. Govorimo od Korone naprej! Torej, to pomeni, da nobeden v Slo ni za nic odgovoren! Vlecejo, o to pa ja, velike place in dodatke!
A mi lahko linkaš neumnosti pravega EPIDEMIOLOGA? Pa ne mislim s tem JJ-a ali Hojsa ali Zvera. Ker to niso EPIDEMIOLOGI.
Lahko pa recimo linkaš neumnosti Fafangela. Aja, jih ni, a ne?
Upam, da ti je sedaj jasna razlika.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.013
3.527
113
41
Lj
Spet bodo delili denar podjetjem namesto ljudem:

Ta denar bo šel itak lepo v žep lastnikom za odplačilo jaht, delavci pa bodo še naprej stradali.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.893
9.566
113
Govoril sem o odgovornosti, nic drugega
O odgovornosti lahko pišeš, ko mi boš pokazal neumnosti EPIDEMIOLOGA in da še vedno lepo greje svoj stolček.
Predvidevam, da nekomu ne moreš oponašat odgovornosti, če DELA PRAV. Ali sem kaj zgrešil?

In jaz sem pisal o EPIDEMIOLOGIH, ne o ''epidemiologih'' ala JJ...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ne govorim o tem, kdo ima prav...govorim samo o odgovornosti. Ker si rekel, da Alter epidemiologi niso za nic odgovorni. Ja, seveda niso, saj niti niso placani za to. Ampak, kdo pa je na vrhu drzave sploh odgovoren, pa je seveda placan? Za Fafangela ne moremo nic reci, ali dela prav, ker ga niso niti upostevali, ampak, ce bi ga upostevali, in bi se recimo njegove poteze izkazale za napacne, vseeno ne bi za nic odgovarjal.
Samo to govorim...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

sad

Guru
24. avg 2007
20.893
9.566
113
Ne govorim o tem, kdo ima prav...govorim samo o odgovornosti. Ker si rekel, da Alter epidemiologi niso za nic odgovorni. Ja, seveda niso, saj niti niso placani za to.
Torej je tvoj način razmišljanja tak: ker ni plačan in dela zastonj, naj postavlja 1001-o teorijo zarote? Malo si poglej, kam je prišel ta svet zaradi takih ''doktorjev'', ki so seveda svinjsko glasni. Poglej si, kam je opica (ki dela URADNO zastonj, saj celo plačo podari) v Washingtonu pripeljala ZDA. Skoraj na prag državljanske vojne. Po tvoje, ker dela zastonj, pač ni odgovoren za nič, a ne? Namesto, da bi se folk zavedal, da tudi besede lahko imajo posledice.

Pa še enkrat: včasih se je take butle lepo naučilo kozjih molitvic in so nehali. Sedaj, ko smo civilizirani in preko FB jih pač ne moreš naučit kozjih molitvic, pač taki dobijo infulencerski status in ko se jih nekaj nabere, so že gibanje, čeprav je vse skregano z zdravo pametjo. Potem ti pa še froce potegnejo noter, boš morda takrat drugače razmišljal.
Ko pa zaje..., enostavno izginejo in čez 1 mesec so spet glavni in najbolj glasni ''strokovnjaki'' na nekem žnj področju.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
...pa se to...da Alter/Youtube strokovnjaki utihnejo, ko kaj narobe predpostavijo...seveda utihnejo tudi oni, na najvisji inštanci....niti nobeden ne najebe zaradi tega, pa se placani so!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.893
9.566
113
...pa se to...da Alter/Youtube strokovnjaki utihnejo, ko kaj narobe predpostavijo...seveda utihnejo tudi oni, na najvisji inštanci....niti nobeden ne najebe zaradi tega, pa se placani so!
Torej se bom ponovil: najdi mi EPIDEMIOLOGA, ki je bluzil neumnosti o Covid-u. Ne mi mešat JJa, Hojsa in ostale loleke s strokovnjaki.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Na prag drzavljanske volje niti slucajno ni pripeljal Trump, ampak oni gospodje iz ozadja, ki so se ga hoteli na ta racun znebit. A ti mislis, da so res sami ljudje sli na ulico? Vsa ta gonja okoli BLM in vse to je bilo zelo lepo vodeno iz ozadja z namenom, da se potegne ljudi na ulice in tocno to se je zgodilo. Enako je bilo v LJ 2012!
Glede Trumpa pa je seveda uradno precednik in sploh ni vazno, kam je on dal placo oz. da se ji je odpovedal. Pa pusti samo Ameriko...glej na celi svet in kateri precednik ZDA je povzrocil vec smrti na celem svetu in celo vojne (ne pa potencionalno drzavljansko vodeno iz ozadja), pa se place so vlekli. Trump zagotovo ne...pred njim pa mnogo precednikov, pa se place so vlekli!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky