Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.688
5.838
113
Lockdowni in ukrepi:

US Midwest states:
Some locked down, some didn't
Some encouraged masks, some didn't
Some employed test and trace, some didn't Yet, miraculously their cases graphs all look similar.
Any more evidence that the so-called non-pharmaceutical interventions (NPI) are pure BS?




slika.jpg
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.645
-338
113
Jaz sem vsak dan na svežem luftu pa zaradi tega ne rabim na Gorenjsko hodit. Danes sem na 2 urnem sprehodu še eno 40 litrsko vrečo smeti nabral.

Edit. Ti hudobni Avstrijci bodo otrokom palčke v možgane rinili vsak teden v šoli.
Pri nas bi bilo verjetno že na ustavnem sodišču.

dej napisi kaj pise v prvih dveh stavkih clanka, ce si sploh prisel do tja.

al sam napihujes zadevo?

btw. pohvale za nabiranje smeti. tud jest razmisljam, da bi bila vrecka vedno v ruzaku.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
dej napisi kaj pise v prvih dveh stavkih clanka, ce si sploh prisel do tja.

al sam napihujes zadevo?

btw. pohvale za nabiranje smeti. tud jest razmisljam, da bi bila vrecka vedno v ruzaku.

Če se bodo testirali bodo palčke v nosu. Misliš da bodo avstrijski starši tudi kot naši vodili upor proti vsem pa tudi če bo prostovoljno testiranje.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Mogoče pa ja, ker bodo palčke one za uha iz Hoferja :) ... Kot da pri nas (LJ) ne bi bile dobre, saj so sterilne ... pa cel fuss zaradi njih ... Tudi v Venetu so jih uporabili pri svojem DIY hitrem testu ... :) ...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Mi smo zaradi nesposobnosti države da zavaruje DSO ustavili komplet državo. Smrtnost že strmo pada zadnje 3 tedne zaradi prekuženosti v DSO (trenutno so na +50%). Tam je stopnja novih okužb padla za 20%, število smrti je pa padlo že za 30%.
Virus 99.8% normalni populaciji ne škodi !

Čez 1 teden (16.1) bodo mimo 3 meseci drugega lockdowna.

Cakaj, da ti Blackjack dopove, da credne imunosti skozi prekuzevanje, pri Covid-19, ni. :fredi:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
V petek 8.1.2021 je bilo manj PCR pozitivnih kot katerikoli petek v decembru, ce se odsteje praznicna petka, ko se ni pretirano testiralo.
Hospitalizacije padajo.

Raste name edino debilnost nase vlade.

Pa smo se cez bozic in novo leto odpirali.

Kje je zdaj ta blazni skok okuzb? Kje je tretji val?

Kdaj sem ze napovedoval, da bodo sle s koncem decembra stevilke navzdol? Oktobra?
Kdaj sem ze rekel, da bomo decembra prebili 50% prekuzenost prebivalstva in bodo posledicno stevilke sle dol?

Jao kaksno pomehovanje je bilo, pa IJS IJS IJS. Samo to sem poslusal. Zalostno, da Alter epidemiolog bolje napove stevilke kot IJS.
Kdaj sem ze rekel, da je po prekuzbi imunost dolgotrajna? Nasi strokovnjaki pa kljub dejstvom tega se danes ne priznajo. Zakaj? Ker bi se pokazalo, kako hudo so se motili.
Edino cepljenje se resi njihove zmote. Upam, da bodo vsaj to izpeljali tako, kot je treba. Fail nasih strokovnjakov je po CELI crti.

Od najdlje zaprtih sol, od najdlje trajajocih ukrepov in hkrati skoraj najvec umrlimi na 100.000 prebivalcev. Ga ni FAILA, kjer nismo rekorderji.
Jasno, 'kriv' je narod.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ne razumeš, Janša noče konca, ker potem bo konec njegovega vojnega dobičkarstva https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/ali-res-verjamete-da-pocivalsek-z-opremo-ni-imel-nic-839582 https://necenzurirano.si/clanek/pre...testi-so-rezervirani-za-prijatelje-sds-835443 , plus Hojsu se ne bo več dvignil, ko ne bo več mogel jebati naroda z debilnimi ukrepi https://necenzurirano.si/clanek/pre...o-hojs-dobil-idejo-v-francoski-gvajani-838947 .

Mi smo zaradi nesposobnosti države da zavaruje DSO ustavili komplet državo. Smrtnost že strmo pada zadnje 3 tedne zaradi prekuženosti v DSO (trenutno so na +50%). Tam je stopnja novih okužb padla za 20%, število smrti je pa padlo že za 30%.
Virus 99.8% normalni populaciji ne škodi !

Čez 1 teden (16.1) bodo mimo 3 meseci drugega lockdowna.

Pišeš kot da je čez mejo ok.

Torej če dobimo novo vlado vse ukrepe skenslat in smo rešeni?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Kdaj sem ze rekel, da bomo decembra prebili 50% prekuzenost prebivalstva

To si biometricno izmeril na podlagi vibracij verjetno.
Okoli 30% je po izracunih prekuzenost v najbolj izpostavljenih podrocjih druzbe (zdravstveni zavodi, domovi itd). Na nivoju drzave pa 50% se dolgo nebos videl.
Tako da ne bluzi.
 
  • Haha
Reactions: BojanP

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Lahko ti predstaviš ta tvoj izračun? Aja, najbrž ne, pa sam si naj iščem podatke za tvojo trditev.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
imaš prav, včeraj samo 46% novih PCR okuženih. Andy, ti si car!
Vceraj je bilo 667 pozitivnih na PCR, torej manj kot celotni december, ce odstejes praznik.

Pa nehaj ze s temi neumnimi %, ker nic ne pomenijo. Dohtarji imajo koncno ze tako nastudirane simptome COVIDA-19, da ne posiljajo tistih brez pravih simptomov in to spremeni % pozitivnih od negativnih.

Vazna je samo stevilka pozitivna na PCR testih (pozabimo na laznive hitre teste), stevilo hospitalizacij, stevilo folka na intenzivni negi in stevilo umrlih. In pri stevilu umrlih smo, mimogrede, padli iz neslavnih 50-60 na 20-30. Pa da ne bo pomote, ne še zaradi cepljenja.