Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.196
-2.069
113
To je nikava kontrola. Takoj pri izvozu iz AC bi mora bit.
Pa težko verjamem da bo imela kaj haska ker tisti, ki imajo denar so si uredili začasno bivališče v KG pa mu nihče nič ne more pa je vsem jasno kam pes taco moli.
Policija danes na gorenjskem opravlja poostren nadzor, tako da ste lahko pomirjeni.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.688
5.838
113
Točno tako. Prenašanje virusa reši le in samo polna trgovina ljudi brez mask, obvezno kihanje drugemu v faco direkt na 20cm, razuzdani swinger partiji, in vožnja z gokardom. To bi morali naredit in bi bilo že vse konec.
Ne razumeš, Janša noče konca, ker potem bo konec njegovega vojnega dobičkarstva https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/ali-res-verjamete-da-pocivalsek-z-opremo-ni-imel-nic-839582 https://necenzurirano.si/clanek/pre...testi-so-rezervirani-za-prijatelje-sds-835443 , plus Hojsu se ne bo več dvignil, ko ne bo več mogel jebati naroda z debilnimi ukrepi https://necenzurirano.si/clanek/pre...o-hojs-dobil-idejo-v-francoski-gvajani-838947 .

Mi smo zaradi nesposobnosti države da zavaruje DSO ustavili komplet državo. Smrtnost že strmo pada zadnje 3 tedne zaradi prekuženosti v DSO (trenutno so na +50%). Tam je stopnja novih okužb padla za 20%, število smrti je pa padlo že za 30%.
Virus 99.8% normalni populaciji ne škodi !

Čez 1 teden (16.1) bodo mimo 3 meseci drugega lockdowna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.688
5.838
113
Če se gremo logiko: ko se dobiva državna pomoč, takrat traja lockdown, potem ga bo konec šele junija.
Vsaj takšne je plan.

Nemčija:
asd.jpg




vir za sliko
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.688
5.838
113
Dr. Fafangel in kolegi, zakaj ste tiho?
Zakaj so se slovenski epidemiologi tiho sprijaznili s tem, da epidemijo vodi politika? Ker molk v tej državi postaja edini način za preživetje.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
To bi sklepal iz njegovega odgovora da nas reši samo še cepivo. Poglej si novice danes, pol Slovenije na Gorenjskem pa sploh ne bi smeli biti. To da greš na kafe v Kranjsko Goro in sprehod so smučišča pač ni izgovor za rekreacijo. Ploh če to naredi stotine ljudi. Še na Prešercu ni take gneče.
Floki joka, ker je zamudil priliko za svež luft in sonce. Potem se jezno zgraža nad drugimi ker, sam ni izkoristil prilike.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Floki joka, ker je zamudil priliko za svež luft in sonce. Potem se jezno zgraža nad drugimi ker, sam ni izkoristil prilike.

Jaz sem vsak dan na svežem luftu pa zaradi tega ne rabim na Gorenjsko hodit. Danes sem na 2 urnem sprehodu še eno 40 litrsko vrečo smeti nabral.

Edit. Ti hudobni Avstrijci bodo otrokom palčke v možgane rinili vsak teden v šoli.
Pri nas bi bilo verjetno že na ustavnem sodišču.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Predpostavimo naslednji scenarij:
- že več tednov se naše zdravstvo giblje povsem na meji zapolnjenosti Covid oddelkov in intenzivnih odelkov (številke sicer zadnje dni rahlo padajo, ampak skoraj ni omembe vredno.
- za oskrbo bolnika v normalnih razmerah dobi bolnišnica cca 3.000 €.
- Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije bolnišnicam za zdravljenje vsakega bolnika z infekcijo oziroma vnetjem dihal, pri katerem je potrjena okužba s covidom-19, nakaže 8000,43 evra. Za zdravljenje bolnika z zapleti, torej s koronavirusno pljučnico, prejme bolnišnica dvojni znesek oziroma 16.000,86 evra. Če je okuženega in obolelega treba prezračevati oziroma mu pri dihanju pomagati z ventilatorjem, je cena zdravljenja kar 46.833,4 evra.

Zna še kdo seštet 1+1?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Moja sestra je ta mesec z nadurami in dežurstvi dobila 3000+€. Pravi da Nej kar traja :evil:
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.750
540
113
42
povsod malo
Kdaj bodo pa pravoslavci krivi za velik porast? Čez 2 meseca?
Da ne boste v luft skočil gledam kdo vse še ni bil kriv. Ta teden je bilo podeželje, naslednji bodo rekreativci ta vikend...potem pa počasi že zmanjka krivcev.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.196
-2.069
113
Kdaj bodo pa pravoslavci krivi za velik porast? Čez 2 meseca?
Da ne boste v luft skočil gledam kdo vse še ni bil kriv. Ta teden je bilo podeželje, naslednji bodo rekreativci ta vikend...potem pa počasi že zmanjka krivcev.
Pravoslavci so na vrsti čez 14 dni. Ta teden so se družili za božič, naslednji se bodo pa za pravoslavno novo leto.
Takrat bodo imeli dolenjci malo predaha, da obnovijo zaloge po zidanicah za tretji val.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.688
5.838
113
Predpostavimo naslednji scenarij:
- že več tednov se naše zdravstvo giblje povsem na meji zapolnjenosti Covid oddelkov in intenzivnih odelkov (številke sicer zadnje dni rahlo padajo, ampak skoraj ni omembe vredno.
- za oskrbo bolnika v normalnih razmerah dobi bolnišnica cca 3.000 €.
- Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije bolnišnicam za zdravljenje vsakega bolnika z infekcijo oziroma vnetjem dihal, pri katerem je potrjena okužba s covidom-19, nakaže 8000,43 evra. Za zdravljenje bolnika z zapleti, torej s koronavirusno pljučnico, prejme bolnišnica dvojni znesek oziroma 16.000,86 evra. Če je okuženega in obolelega treba prezračevati oziroma mu pri dihanju pomagati z ventilatorjem, je cena zdravljenja kar 46.833,4 evra.

Zna še kdo seštet 1+1?
Nekaj covid oddelkov so bojda zaprli (premalo strank ?)..