Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.561
113
Imaš prav, če hodijo narazen ni prav, če bi hodili skupaj, spet nebi bilo prav.
Prav bi bilo da nebi nič hodili, mi pa da bi zaživeli vsaj tako lepo kot korejci v Severni Koreji - na drugi sliki.
Tako ja.
Butel, ki nimaš niti IQ-ja enega malega otroka in limaš na veliko fotke države v kateri uradno ni nobenega okuženega s Covidom.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.687
5.836
113
Ljubljana 1.1.2021


Poglej priponko 40102

Pyongyang 1.1.2021


Poglej priponko 40103

In v Mehiki so s tudi polulali na vladne prepovedi zborovanj:
t0q399sb4s861.jpg



Zakaj pa hodijo tako narazen? A v kombiju ali avtu so tudi tako narazen?
Ja, prikolice imajo, vsak sedi v svoji.

Tako kot turistični vlakec:
3.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
karantena je nujna ze sama po sebi? kako to mislis?

sej samoizolacija je pac karantena ki si jo odredis sam...
Za karanteno se sam prijaviš.
Drugo je, da do danes nisem vedel, da za čas karantene dobiš 80% nadomestilo plače - časti država.
Tko da en del vzamem nazaj.
Po novem bom manj na Alterju in več na UL al kjerkoli že je objavljeno.
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.634
-281
113
Za karanteno se sam prijaviš.
Drugo je, da do danes nisem vedel, da za čas karantene dobiš 80% nadomestilo plače - časti država.
Tko da en del vzamem nazaj.
Po novem bom manj na Alterju in več na UL al kjerkoli že je objavljeno.

jah nimas kej. clovek se celo zivljenje uci! :)
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.056
113
Kaj pa pozitivni test? Zakaj se do tega ne opredelijo? Recimo, prebolel si korono, imaš pozitiven izvid, zakaj se moraš potem izkazovati z negativnim hitrim testom???
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.757
-8.630
113
To je pa višja matematika, do katere se bodo politiki po 123 spremembah prebili enkrat do pomladi
 
  • Haha
Reactions: Gonzo

jest5

Guru
18. avg 2007
25.757
-8.630
113
Kopiram s slo-techa


Zanimivo, da so me na začetku jeseni iz zdravstvenega doma Ljubljana spraševali, če se da še dobiti vizirje. Namreč, Društvo elektronikov Slovenije je imelo lansko pomlad projekt 3D tiskanja in kasneje vlivanja zaščitnih vizirjev, ki so jih potem brezplačno delili zdravstvenim ustanovam. Ker vlada pač ni bila sposobna zagotoviti te opreme. So pa uspeli ponuditi vrhunske zaščitne maske iz papirčkov in z gumicami.[:))]

V glavnem, jaz sem v ZD Ljubljana takrat odnesel enih 300 ali 400 vizirjev (ponavljam, brezplačno in brez "počivalškastih provizij"), potem pride jesen in me kličejo, da so spet brez opreme.

No, jeseni potem društvo ni več izdelovalo teh vizirjev. Ker je vlada imela celo poletje čas, da opremo zagotovi. In ker so bili člani društva tarča groženj, saj so brezplačno delili tisto, kar so nekateri hoteli drago prodajati.

Toliko o tem, kako je vlada poskrbela za zaščitno opremo.

Isto kot prejšnja vlada!

Zamude, korupcija, zamujene priložnosti. Ta in prejšnja vlada. Da ne bi imel kdo kakšnih iluzij koliko da je ta vlada boljša.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Joooj, kaka kuhinja je to..fak...mislim, da bi Slovenija brez poslancev bolje uspevala...tile res niso za nikamor...samo krade se in grabi. Svaka cast pravicni naravi, da vsi bomo enkrat umrli in vsak bo sel v grob brez vsega. Prav toplo mi je, ko je vsaj tu pravici zadosceno! Vse bo ostalo tule, vse! Hvala!
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe