Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Takole je pa, ko epidemiologi vodijo epidemijo in ne obramboslovec:


Tole je jasen dokaz, da se da z manj, a pravimi ukrepi obrniti trend navzdol. Pri nas se pa zagovarja bedaste ukrepe z opravicilom ces, ce ne bi slo pa se bolj gor.
Narobe!
Ukrepi morajo obrniti trend navzdol in to vam trobimo ze mesece.

Ocitno drugi znajo obrniti trend navzdol in to z milejsimi, a premisljenimi ukrepi. Brez policijske ure, brez zapiranja v obcine in brez zapiranja osnovnih sol.
Ja, zdaj imajo zaporo med zupanijami, kar ze samo po sebi ni enakovredno zapiranju v obcine, ampak tudi zapiranje v zupanije se je uvedlo, ko se je trend ze obrnil navzdol.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.190
-2.072
113
Takole je pa, ko epidemiologi vodijo epidemijo in ne obramboslovec:


Tole je jasen dokaz, da se da z manj, a pravimi ukrepi obrniti trend navzdol. Pri nas se pa zagovarja bedaste ukrepe z opravicilom ces, ce ne bi slo pa se bolj gor.
Narobe!
Ukrepi morajo obrniti trend navzdol in to vam trobimo ze mesece.

Ocitno drugi znajo obrniti trend navzdol in to z milejsimi, a premisljenimi ukrepi. Brez policijske ure, brez zapiranja v obcine in brez zapiranja osnovnih sol.
Ja, zdaj imajo zaporo med zupanijami, kar ze samo po sebi ni enakovredno zapiranju v obcine, ampak tudi zapiranje v zupanije se je uvedlo, ko se je trend ze obrnil navzdol.
Kdaj boste dojeli, da ukrepi niso bili nikoli namenjeni ustavitvi virusa, ampak bi si vladajoči radi pod pretvezo virusa podredili ljudi, jim zmanjšali svoboščine, demontirali demokracijo in uvedli policijsko državo in diktaturo, sebi pa pridobili neomajno oblast in imuniteto pred zakonom.

In jim zaenkrat gre dobro od rok, in kdo bi si mislil, imajo podporo dobršnjega dela neumnega in prestrašenega prebivalstva. .

Oblast je proteste kolesarjev, ki so se edini upali protestirat uspešno zatrla, tako da nam sedaj brez ovir povečuje represijo, dviguje kazni in širi področja kazvovanja, povečuje nadzor nad prebivalci in nam grozi, sami pa brez posledic kršijo ustavo ter odredbe in zakone, ki so nam jih sami odredili. Za njih zakoni ne veljajo in kaj jim kdo more????
 
Nazadnje urejeno:

krko

Guru
5. sep 2010
2.643
1.355
113
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.792
273
83
Največja slovenska vas
gym24
 

Priponke

  • FFD26395-9465-4DC6-88E0-E06A988A22AA.png
    FFD26395-9465-4DC6-88E0-E06A988A22AA.png
    353,6 KB · Ogledi: 163

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
"Odpiranje šol je prioriteta".
Realnost je da so prioriteta smučišča, fitnesi in cerkve.
Smrdi mi nič, ker trenutno nič ne voham, samo poimenoval sem naše odločevalce.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Odločevalci so izgubili stik z realnostjo. Vsi veste (vemo), da "pridobljeno znanje" v šolanju na daljavo ni vredno popolnoma nič, le priznati si nočete. Prioriteta bi morala biti čimprejšnje odprtje vsega, otroci pa ponavljat razred. Me prav zanima, kako so se prvošolci naučili črke, brat in pisat, ali pa dijaki zadnjih letnikov integrale.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.461
1.470
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sem malo bral to odredbo o fitnesih, ok, priznam, da sem prebral 2x, ampak nič ne zastopim. Kako piše, da so bili fitnesi pod določenimi pogoji odprti tudi do sedaj???
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.456
9.389
113
Odločevalci so izgubili stik z realnostjo. Vsi veste (vemo), da "pridobljeno znanje" v šolanju na daljavo ni vredno popolnoma nič, le priznati si nočete. Prioriteta bi morala biti čimprejšnje odprtje vsega, otroci pa ponavljat razred. Me prav zanima, kako so se prvošolci naučili črke, brat in pisat, ali pa dijaki zadnjih letnikov integrale.
Zdejpanabijaš. In kako si predstavljaš to ponavljanje razreda?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Prvo vprasanje...kam bos dal dodatne prvosolcke, ker so ze sedaj sole polne?
Drugo vprasanje...kdo bo cuval mulce od 1 do vsaj ene 3 ali 4 razreda doma do septembra...?
Tretje vprasanje? Kaj bodo delali vsi ucitelji do septembra?