Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.189
-2.042
113
Kaj menite, ali bo za tiste, ki se bodo cepili, in se tako ne bodo mogli okužit, in tudi ne okužit druge, še obvezno nošenje mask, držanje distance....?????
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Glede na to, da ti ne bodo tetovirali zvezde na čelo... Ja. Distanca in maske bodo dokler ne bo cepljenih dovolj ljudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Ne vem, ali sem zamudil prenos ceplenja v živo kjer so se Janša pa Beovička, pa Krek, Kacin in ostali cepili pred kamerami? Če forsiraš cepivo, bi pričakoval tako tiskovno konferenco.
Ps: nisem anticepilec, sem prešpikan že z vsemi mogogočimi stvarmi.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.189
-2.042
113
Ne vem, ali sem zamudil prenos ceplenja v živo kjer so se Janša pa Beovička, pa Krek, Kacin in ostali cepili pred kamerami? Če forsiraš cepivo, bi pričakoval tako tiskovno konferenco.
Ps: nisem anticepilec, sem prešpikan že z vsemi mogogočimi stvarmi.
Je brez veze, ker itak ne veš, ali bi jih cepili z fiziološko raztopino, al pravim cepivom.
Približno tako, kot je Zofija Mazej Kukovič naložila aplikacijo na Iosa, ko ta še ni obstajala za download.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jekleni

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Ne vem, ali sem zamudil prenos ceplenja v živo kjer so se Janša pa Beovička, pa Krek, Kacin in ostali cepili pred kamerami? Če forsiraš cepivo, bi pričakoval tako tiskovno konferenco.
Ps: nisem anticepilec, sem prešpikan že z vsemi mogogočimi stvarmi.

Če bi se cepili bi pa jutri brali po forumih in novicah kako gledajo samo nase in kradejo cepijo tistim ki so ga bolj rabijo.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Deset doz cepiva ne predstavlja nič. Naredili bi pa dramsko predstavo za rajo. SNG Drama je itak zaprta.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Če bi se cepili bi pa jutri brali po forumih in novicah kako gledajo samo nase in kradejo cepijo tistim ki so ga bolj rabijo.
točno tak. ne vem zakaj bi se morali cepiti pred kamero, samo da bi lahko eni orgazmirali. prvo se naj cepi tam, kjer je največ potrebe, cepiva še zdaleč ni dovolj.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Pogoj za sproscanje ukrepov je stevilo na novo okuzenih v zadnji 14 dni, ni tako?

No, ce se to doseze, da pride na 0 na bilokak nacin (recimo kombinacija cepiva in tistih, ki sko ze prekuzeni), zakaj je kar na enkrat edini pogoj za sproscanje ukrepov cepljenje?
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Saj ni edini, drugi je število hospitaliziranih in oba morata biti izpolnjena. Tudi če danes nehajo testirat bodo še vedno hospitalizacije.