Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.384
113
Sej to, al bi rekl, zaprimo smučišča, al pa odprimo in to bi blo to. Tko so pa diplomiral po smučiščih iz ukrepov NIJZ, si delal stroške s pripravo, pol pa nasledn dan dopoldne iz medijev zvedl, da je Janez s Hojsom ob 22.00 neki novga stuhtu in da velja že od zgodnjih jutranjih ur. Jebe lud zbunjenog. Pa jim sploh ni jasn v čem je finta glede na Kacinove prispodlarije dons.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.194
701
113
Oni bodo učote testiral 2. In 3. januarja. A oni pričakujejo do bodo v soboto in nedeljo oni prišli na testiranje ? Kr tko, v prostem času ? Čist se jim je odpeljalo ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.950
2.513
113
...kot je že nekdo zapisal, na kocu bo za državno pomoč štela samo SDS izkaznica, ker če nisi naš si proti nam:bonk:ali hočejo, da se normalnemu folka utrga, da bodo lahko mišice kazali
Minili so časi, ko je partijska knjižica zadostovala.
Se pravi da JJ po Twiterju bluzi al pa namerno laže da so vsa smučišča po Fr, I, A ... zaprta.
Ne, ne bluzi! Odprta so samo za Avstrijce - domačine,. Saj Krvave je (bil) odprt tudi samo za 'lokalce' in ne Mariborčane, kot je nekdo trdil
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.749
540
113
42
povsod malo
S smučišči se ve v čem je problem. V hitrih testih ali drugače povedano smučišča bi sama kupila hitre teste iz seznama v Nemčiji odobrenih in bi te na spodnjem parkirišču testiral če si ok greš naprej drugače pa te obrnejo nazaj. Ker pa ne bo dobil pravi izbranec cekinov in ker ima že zelo hude probleme zagotavljat te, ki mora dobavit so pač vrat na nos zaprli.
A sem se zlagal? Mogoče. Saj vlada tudi ves čas pa je vsem v redu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jendomen

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.159
113
S smučišči se ve v čem je problem. V hitrih testih ali drugače povedano smučišča bi sama kupila hitre teste iz seznama v Nemčiji odobrenih in bi te na spodnjem parkirišču testiral če si ok greš naprej drugače pa te obrnejo nazaj. Ker pa ne bo dobil pravi izbranec cekinov in ker ima že zelo hude probleme zagotavljat te, ki mora dobavit so pač vrat na nos zaprli.
A sem se zlagal? Mogoče. Saj vlada tudi ves čas pa je vsem v redu.

Zlagal ne zmotil pa. Lastnik lahk teste kupi kjer hoče, tudi pri avstrijcih, nemcih, italjanih. Tistih 500 tisoč ni namenjenih njemu. Tudi DSO so kupovali teste že mnogo prej preden jih je pol milijona nabavila država.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.749
540
113
42
povsod malo
Zlagal ne zmotil pa. Lastnik lahk teste kupi kjer hoče, tudi pri avstrijcih, nemcih, italjanih. Tistih 500 tisoč ni namenjenih njemu. Tudi DSO so kupovali teste že mnogo prej preden jih je pol milijona nabavila država.
In v čem je potlej problem? NIJZ je dal žegen Janša pa ne. A se ti ne zdi da nekaj ne štima potem s hitrimi testi. Pa že 101 so povedali, da je smučaje eden najmanj rizičnih športov kar se tiče prenosa (vsi v rokavicah, maske, očala in razdalja) ne samo pri nas je to v rangu dela v rdeči coni v bolnišnici/dso. Sami jih ne bodo smeli kupovati ampak bodo morali točno določene od točno določenega proizvajalca ker samo on ima to vrsto hitrih testov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Ker mi je dolgčas berem vložene zahteve na ustavnem sodišču. Ena mi je še posebej lepa:
(občine in policijska ura)
Še imam upanje, da mogoče se pa kaj premakne. Je pa tega vloženega ogromno.


25.11.2020

U-I-458/20
Pobuda za oceno ustavnosti in zakonitosti Odloka o začasni delni omejitvi gibanja ljudi in omejitvi oziroma prepovedi zbiranja ljudi zaradi preprečevanja okužb s SARS-CoV-2 (uradni list RS, št. 155/20, 159/20, 163/20)
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Vazn, da se vi v hoferjih po 500 naenkrat zadrzujete notri vsak dan. Realno je situacija na krvavcu taksna kot bi imel v hoferju tri ljudi notri, plus tega smo na odprtem. Vsi z maskami, celadami, podkapami in rokavicami.
Da ne govorim ker kura.c dovoli otroke, dojencke po trgovinah in po tri upokojence in vec skupaj, ki samo drek mesajo? Đizs!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.627
-197
113
Minili so časi, ko je partijska knjižica zadostovala.

Ne, ne bluzi! Odprta so samo za Avstrijce - domačine,. Saj Krvave je (bil) odprt tudi samo za 'lokalce' in ne Mariborčane, kot je nekdo trdil

hoces rect, da preverjajo osebne izkaznice?

krvavec je bil odprt za vse. je janez reku da nobenga ne zavrnejo.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja, mene nben ni preverjal pa teoretično ne bi smel biti tam, ampak imamo pocasi dovolj. Je bilo pa vec kot tricetrt tablic ljubljanskih, z ljubljanskim emblemom.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Popolnoma pravilno, da se je smučanje prepovedalo!!!
Saj itak smučajo samo tisti, ki imajo nekaj pod palcem, večina med njimi je zdravnikov. In posledično se okužbe širijo v bolnicah in zdravstvenih domih.

;)
Postar jaz sem eden izmed cetrtine slovencev, oz manj, ki vas prezivljamo tricetrt ostalih oz. vec. Ce nimamo pravice do zabave, po tistem, ko delamo 10 in vec ur na dan in nimamo casa za spremljanje ljubezenskih oddaj po pop tvju, potem se kar pripravi, na vojno stanje. Ker imamo tudi mi pocasi dovolj. In vsem mladim v dvajsetih letih, odselite se. Se ne splaca biti slovenc, ker najprej pogleda sosed avto in ce je boljsi kot njegov golf na leasing si baraba.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.384
113
Postar jaz sem eden izmed cetrtine slovencev, oz manj, ki vas prezivljamo tricetrt ostalih oz. vec. Ce nimamo pravice do zabave, po tistem, ko delamo 10 in vec ur na dan in nimamo casa za spremljanje ljubezenskih oddaj po pop tvju, potem se kar pripravi, na vojno stanje. Ker imamo tudi mi pocasi dovolj. In vsem mladim v dvajsetih letih, odselite se. Se ne splaca biti slovenc, ker najprej pogleda sosed avto in ce je boljsi kot njegov golf na leasing si baraba.
Sarkazem detektor si naštelej.....