Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.949
2.513
113

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.627
-199
113
Iz twiterja
Zabave, druženja, obiski po dolgem in počez. Kriva bo pa vlada, ko bodo okužbe do polovice januarja spet eksplodirale. Mi v zdravstvu pa itak lahko vsi pocrkamo. Ko objokani sodelavci kolabirajo, izgorevajo/mo, zbolevajo. Ampak hej, eni ne morejo smučat. Prioritete pa to.

Pa ne rečt da ni zabav. Sem v sredo na lastne oči videl, vsi brez mask in skupno druženje. Pa me ne moti. Samo tako pač je. Najboljše bi bilo vse pustiti pri miru, samo, ko bi bilo polno po bolnišnicah se ne cmerajte. Vsakemu v podpis da sam odgovarja za sebe in ne bo šel v bolnišnico, če ne bo upošteval ukrepe in te so razdalje, nošenje mask v notranjih prostorih, ter razkuževanje.

torej, kaj lahko potegnes iz tega?

folku je dosadilo. dovolj imajo. pac ne mores vlect lockdowna v nedogled, pa nobenih vidnih rezultatov.

seveda so zabave. vedno vec jih bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ametist in jendomen

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
sej kolkr sm vceri ujel janso je rekel da imajo soglasje nijzja. ceprav je verjetno vladni odlok nad nijzjem.
1. odlok o odprtju, ki so ga mimogrede še pred veljavo spreminjali, ker je bila prvotna različica milo rečena butasta, je predvideval odprtje smučišč ob upoštevanju vseh ukrepov NIJZ, ki so jih ti izdali dvakrat v dveh dneh.
Potem pa je čez noč 2. odlok (okoli 22h dopisna seja vlade, kjer velja, če nisi izrecno proti, si za!!! in še pred polnočjo nov UL,) da od 00:01 naslednji dan smučišča NE SMEJO OBRATOVAT do 1.1., ko lahko odprejo ob sočasnem hitrem testiranju VSEH smučarjev in seveda upoštevanju vseh priporočil NIJZ.

Krvavec spoštuje 1. odlok, drugega pa ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.383
113
Sej tista o Janezu in Urški, ki v postelji z laptopom na Janezovih gatah tipkata odloke očitno ni daleč od resnice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.158
113
No 50% bi težko rekel, prejšnja leta ni bilo snega do januarja pa so jo speljali. Letos je res zgodaj pa bodo še za tega zviseli.
Sej tista o Janezu in Urški, ki v postelji z laptopom na Janezovih gatah tipkata odloke očitno ni daleč od resnice.

V postelji Janez twita ne pa piše odloke.
 
  • Haha
Reactions: Ginginova

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.180
1.350
113
Potem paje Blackjack (?), nisem siguren, objavil link, kjer pise, da se je ta gospod malo povisal oz pod reference povedal zo, kar ne drzi.
 
2. okt 2007
3.756
2.227
113
zakaj tega Fafangela ne spustijo na čelo strokovno skupine. Človek res zna z argumenti in na pozitiven način predstavljat zadeve. Brez groženj, nekih 14 ključnih dni in podobnih floskul...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.189
-2.042
113
zakaj tega Fafangela ne spustijo na čelo strokovno skupine. Človek res zna z argumenti in na pozitiven način predstavljat zadeve. Brez groženj, nekih 14 ključnih dni in podobnih floskul...
Zna z argumenti, če argumenti so.
Če pa argumentov ni, in gre samo za zahebavanje naroda, kazanje mišic in nabiranje kazni pa ne zna.
To pa znata Janša in Hojs.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.189
-2.042
113
Sicer pa poslušamo, da vlada ne posluša strokovne skupine.
Vlada ne posluša ministrov, velikokrat smo že slišali, da se ministri s kakim odlokom vlade ne strinjajo (kar se tiče njihovega resorja), pa je bil odlok vseeno sprejet, (zadnji primer krvavec)
Vlada ne upoštena odloćb ustavnega sodišča.

Pa se sprašujem, Ali ni že prišlo do državnega udara, in smo že v diktaturi ????
 
2. okt 2007
3.756
2.227
113
Pa se sprašujem, Ali ni že prišlo do državnega udara, in smo že v diktaturi ????

Vprašanje na mestu. Npr. v sredo dopoldan je zasedala vlada n brdu, kjer je tudi bilo govora, da se po vsej verjetnosti dovoli obratovanje smučišč, kar je potrjeval minister za infr.
Potem v sredo pozno zvečer je bila neka dopisna seja vlade, kjer se je vse obrnilo na glavo. Očitno sta večer zasedala JJ, Hojs, ter se določila. Ja, očitno smo blizu diktature.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi in jendomen

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.439
1.877
113
Pomoje je mal Janša planirano smučanje, pa mu je kateri od pamžov fasal vročino. In je blo uno: "če js me bom, noben ne bo!" Pa je sklical dopisno sejo vlade, katere so se udeležili PV, minister ya zdravje in Hojs. Za vse ostale se je pa štelo da se strinja, ker niso bili prisotni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.383
113
Berem mal SDS Tviter armado, hebiga rabim odvajalo. Zdej bi Janšo, unga s Krvavca kr zaprli, osrednji mediji so zločinski, ker so objavil človeka, ki je upal javno povedat, da so vladni odloki skregani z vsako zdravo pametjo. To spominja na ene druge čase, tiste iz katerih nas je aktualni premje po besedah teh istih bedakov odrešil. Hojs bi dajal režimske pogoje za državno pomoč. Nobenmu pa ne potegne, da z ukrepi, pa kakršnikol bi že bli, bi se nekak sprijaznili, če jih ne bi zatvistal dvakrat v 24 urah.
Ta SDS greznica bo počas tok zasmrdela, da je noben več ne bo spucu.