Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Aja - še to. A s 1,5 Kg mrežne pečenke v avtu (pečene seveda) sem še na varni strani al bom že spadal pod potencialne kriminalce, ker količina kaže na druženje več kot 6 odraslih?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Floki

Guru
6. sep 2007
10.075
3.158
113
ma dej. naslednje volitve bojo spet ena kozlarija...

ta leva stran se mora združit v 2-3 močne stranke in pika. ne pa k eni šolarji, vlečejo vsak na svojo stran zarad nekih malenkosti (čeprav vem, da zaradi denarja)

Sej to je že Han zadnjič povedal na TV, da so se zaradi vsakega milijona skregali, pa sploh ni šlo za nek velik denar.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.331
3.385
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Aja - še to. A s 1,5 Kg mrežne pečenke v avtu (pečene seveda) sem še na varni strani al bom že spadal pod potencialne kriminalce, ker količina kaže na druženje več kot 6 odraslih?

Če imam jaz v avtu SAMO 1,5kg mrežne pečenke, me vsi vprašajo, če grem sam na mal'co... ;)
OK, brez heca: kaj ti pa naj... rečeš, da kar x oseb ne bo pojedlo, dobijo v foliji za domov...
Aja, pa noben, niti najhujši, te ne bo vprašal po pečenki... Če bo avto lepo dišal, bo kvečemu rekel "dober tek"...
Če si pa dober človek, pa doma narediš dva debela sendviča s čemerkoli in ju, ko te ustavijo, daš fantoma za "božično malico"...
Pa boš car...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja no glede vprasanj v tej temi in temi o homologaciji dodatkov na avtu se mi zdi pametno tudi to razcistiti.

Zmeri me nasmehne potem tema kjer se smejite amerikancem. Me spominja na eno knjigo frana miličinskega.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.331
3.385
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ja no glede vprasanj v tej temi in temi o homologaciji dodatkov na avtu se mi zdi pametno tudi to razcistiti.

Zmeri me nasmehne potem tema kjer se smejite amerikancem. Me spominja na eno knjigo frana miličinskega.

Imaš prav...
Jaz se sicer kar se tiče politike ravnam po knjigah Borisa Viana, predvsem po tej: J'irai cracher sur vos tombes...
No, seveda pa še po ostalih, vprašaj "Strica Googla"...

VSI ki niso brali njegove knjige, prevedene v naš jezik - "Pena dni", si ne zaslužijo služit narodu... Sorči, pač tako je... Prečitaj, pa ti bo jasno... ;)
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Narobe bereš!

Umrli so zaradi nepriprave na jesenski val, zaradi neizdelane strategije in zaradi "iz riti potegnjenih" pravil, zraslih na bogvekaterem zeljniku s popolno ignoranco do stroke.

Točno to. Za število smrti, bi se že skorajda lahko (ne)delovanje vlade opredelilo kot genocid. Najlepše pri vsem skupaj pa je, da je (ne)stokovna skupina pri vsem skupaj bila TIHO!!!!!!

Vladajoča garnitura je vlekla kamor pač je, (ne)strokovnjaki so pa zaradi meni neznanih razlogov na TV utemeljevali in podpirali ukrepe vlade, kljub temu, da so bili neskladni z njihovimi priporočili. Po domače, bog si ga vedi z čim so jih kupili.

Na koncu pa vsekakor velja: "Če bomo oblasti dovolili, da med izrednimi razmerami krši zakone in človekove pravice, bo oblast poskrbela, da bodo izredne razmere trajale večno".

Tožbe proti trenutni oblasti, zaradi izjemno slabega ukrepanja ob zdravstvenem in ekonomskem genocidu pa ne dvomim da bodo vložene. Prav tako proti strokovni skupini zaradi pasivnosti in zaradi neopozarjanja na mimosune, katere so vladajoči izvedli.
 
2. okt 2007
3.756
2.227
113
3.14zda, naj pride nekdo pogledat ta naš SLO sev virusa. Ker res hitro mutira, iz dneva v dan. Enkrat ga ubije app #OstaniZdrav, drugič maske, tretjič smučanje, potem tržnice, po tednu dni, spet novi sev, kjer so prej omenjene dejavnosti največji dejavnik tveganja... res ne vem, kako mutacijo smo uvozili iz Kitajske :bonk:
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.331
3.385
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
3.14zda, naj pride nekdo pogledat ta naš SLO sev virusa. Ker res hitro mutira, iz dneva v dan. Enkrat ga ubije app #OstaniZdrav, drugič maske, tretjič smučanje, potem tržnice, po tednu dni, spet novi sev, kjer so prej omenjene dejavnosti največji dejavnik tveganja... res ne vem, kako mutacijo smo uvozili iz Kitajske :bonk:
Uvožen sev je "Zmešano političen"...
Vsakič, ko kdo od politikov izjavi laž, se razmnoži in napade... ;)
Naša politika še ni našla junaka, ki bi govoril resnico in zatrl ta sev virusa, žal... :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zdele gledam navodila vlade od 24.12. 00h do 25.12. 00h je dovoljeno to in to, ce je to ali to in to ali to.... od 26.12 do 30.12. je to pa to od 31.12 do 2.1 to pa to... V glavnem zajebancija.

A ne bi bilo lazje, da nas strpajo v vagone in odpeljejo na en prostor kjer bomo pocakali, da virus mine? V bistvu je imel en fuhrer 80., 90., let nazaj dobre ideje. :rolleyes:

Aja vojske in policajev imamo premalo, pa saj bo, sedaj bodo se po avtocestah preganjali 154kmh voznike.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.331
3.385
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Zdele gledam navodila vlade od 24.12. 00h do 25.12. 00h je dovoljeno to in to, ce je to ali to in to ali to.... od 26.12 do 30.12. je to pa to od 31.12 do 2.1 to pa to... V glavnem zajebancija.

A ne bi bilo lazje, da nas strpajo v vagone in odpeljejo na en prostor kjer bomo pocakali, da virus mine? V bistvu je imel en fuhrer 80., 90., let nazaj dobre ideje. :rolleyes:

Aja vojske in policajev imamo premalo, pa saj bo, sedaj bodo se po avtocestah preganjali 154kmh voznike.

Pa saj to, kar si najprej napisal, želi in je ukazal IJJ. Novi vladar EU, v sodelovanju z vsemi, ki enako mislijo... :nigladek: :nigladek: :nigladek:
 
2. okt 2007
3.756
2.227
113
poslušam, da so na Mb Pohorju danes ob 10. uri zaprli smučišče... res so kekci...

nikoli nisem bil pristaš demonstracij, ampak par takih cvetk pa bom prvi. Res načrtno delajo na tem, da pride nek KUL ali burek koalicija... #slovenistan :(
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe