Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
ne jokam
to je od dima

smoke gets in my eyes

na balkonu, dokler še lahko, eni, tudi na tem forumu bi tud to radi prepovedal

verjamem, da jim bo slej ko prej ratalo
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Ja in kaj bo boljše če se kregate. Saj moped tudi lahko voziš brez čelade, pa obvezni zdravniški so tudi. Ampak imaš izbiro. Nimaš mopeda nimaš takšnega šihta kjer je obvezni zdravniški....ne greš čez občinsko mejo ...za policaja skopleš iz omare regljo.
Saj isto bo s ceplenjem tam enkrat jeseni 2021 ko pridemo na vrsto...se nočeš cepit ja na šiht ne moreš pa izven svoje občine...

po zadnjih info , ki jih imam, služba in občine bodo šle BP, problem bodo hoteli, toplice, prehajanje meje znotraj EU, lahko, da tudi javne šole, vrtci, kot sem rekel, če bi naši predniki razmišljali , ko je prišlo cepivo za otroško paralizo tako egoistično bi jo najbrž še danes imeli, takrat so imeli občutek, da nekdo dela za njih, danes vse kar se naredi v laboratoriju imajo občutek, da se dela proti njim, da ne omenimo, da so danes cepiva neprimerljivo varnejša kot pred 50imi leti
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.443
9.377
113
jest nočem, ampak mi je jasno da to bo

vi ste to hotl, jebite se zdej s to aplikacijo, ki je v bistvu najbolj brezvezna stvar kar jih je blo do zdaj :mad:
Sam policistu lepo rečeš, da gospod policaj imam aplikacijo, pokažite....žal ne bo šlo gospod policaj. Moramo se zavedat svojih pravic in jih tudi zahtevat, drugač bodo šle bye bye.
Pa imam aplikacijo od prvega dne.

Men so nabil kazen jurja in 9 kazenskih en dan po postavitvi znaka 40 izven naselja, pač moč navade in megla pa sem novi znak spregledal. Seveda je napačno priletela kazen kao v naselju. Lohk bi požrl in plačal, pa nisem, ker že vsaj 15 let nisem ptekoračil 50 v naselju. Lepo slikce vidljivosti, pomanjkanje znaka za naselje pa še en bombonček in je padla zahteva za sodno varstvo. Komot bi mi počli nov nalog za 500 EUR ker znak sem res spregledal, pa mi niso, so plačilni nalog sami odpravili.
Posledica, zdaj so table tam poštimane in posledično nobena kazen za prekoračitev skozi tisto naselje tam blizu ne more past, pa bi z lahkoto, če bi table ostale tako kot so.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.443
9.377
113
po zadnjih info , ki jih imam, služba in občine bodo šle BP, problem bodo hoteli, toplice, prehajanje meje znotraj EU, lahko, da tudi javne šole, vrtci, kot sem rekel, če bi naši predniki razmišljali , ko je prišlo cepivo za otroško paralizo tako egoistično bi jo najbrž še danes imeli, takrat so imeli občutek, da nekdo dela za njih, danes vse kar se naredi v laboratoriju imajo občutek, da se dela proti njim, da ne omenimo, da so danes cepiva neprimerljivo varnejša kot pred 50imi leti
Govorim o jebeni aplikaciji, ki naj bi jo pokazal policaju, ker grem čez občinsko mejo in ne o cepivu.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
zdej pa ti primerjaš neprimerljivo
dobil si kazen za prekršek, ki ga nisi storil in valjda si se pritožil, kdo se ne bi?

pritoži se, ko te bojo dobil z 2,5 kile jurčkov v plastični vrečki, če se moreš
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.443
9.377
113
zdej pa ti primerjaš neprimerljivo
dobil si kazen za prekršek, ki ga nisi storil in valjda si se pritožil, kdo se ne bi?

pritoži se, ko te bojo dobil z 2,5 kile jurčkov v plastični vrečki, če se moreš
Sej tud če imaš aplikacijo in telefona ne pokažeš policaju, ker je recimo zmrznil, nisi naredil prekrška.
Tist od jurčkov je blo pa v javni obravnavi sigurno enkrat, če bi se zadost gobarjev pritožilo bi blo mogoče 4,5 kile....
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.231
9.416
113
EU
To z aplikacijo je ločevanje prebivalstva po premoženjskem stanju.
Nimaš pametnega telefona, ne moreš prek.
Jutri bo ..nimaš iPhona, ne moreš prek..

Po jutršnem... nimaš BMW-ja...eeeeee ne moreš prek:cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.141
3.610
113
Marlbor
A je že kaj znano, zakaj od včeraj skrivajo podatke o številu okužb po občinah in regijah? Po neuradnih informacijah bi se morala odpreti zasavska regija, ne pa osrednjeslovenska.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.231
9.416
113
EU
To je res za vikende.
Za aplikacijo bi država rezervirala vavčerje, s katerimi bi odšel na občino in dvignil pametni telefon z aplikacijo (če že EU daje peneze).
Za prehod državne meje Imamo osebni dokument in potni list. Zakaj bi morali še imati aplikacijo in telefon za prehod meje med občinami?.
Bodo uvedli še tablični računalnik z Linixom, za prehod med krajevnimi skupnosti :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Sej tud če imaš aplikacijo in telefona ne pokažeš policaju, ker je recimo zmrznil, nisi naredil prekrška.
Tist od jurčkov je blo pa v javni obravnavi sigurno enkrat, če bi se zadost gobarjev pritožilo bi blo mogoče 4,5 kile....

nikoli ni zadost gobarjev, mopedistov, kadilcev, alkoholikov, židov... to so vse marginalci
dokler se ne znajdeš v tem klubu... ampak zdej sva spet pri enem citatu, ki sem ga že enkrat omenjal...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
To z aplikacijo je ločevanje prebivalstva po premoženjskem stanju.
Nimaš pametnega telefona, ne moreš prek.
Jutri bo ..nimaš iPhona, ne moreš prek..

Po jutršnem... nimaš BMW-ja...eeeeee ne moreš prek:cool:


res je, ker tudi , če nimaš avta ne moreš sam v Prlekijo ali Zagreb, in če nimaš lastniškega stanovanja moraš plačevati najemnino
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Ena od izjem-če nimaš v svoji občini štacune, greš lahko v drugo.
V konc države gre lahko v Lj na izlet kupovati cunje:fredi:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
A je že kaj znano, zakaj od včeraj skrivajo podatke o številu okužb po občinah in regijah? Po neuradnih informacijah bi se morala odpreti zasavska regija, ne pa osrednjeslovenska.

Podatki za občine so za dan nazaj vsaj na sledilniku. Ne vem pa kako bi lahko zasavka regija v enem dnevu prišla na polovico glede na število okuženih. Ali je napaka že ves čas ali pa od danes. Bolj bi stavil na slednje. Iz 880 na 360 al koliko naj bi imeli po novem.
1608063655898.png
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Hmmm - če policaju, ko bo moja regija končno lahko “legalno” iz občine v občino, pod nos pritisnem zaklenjen ajfon in naj si pogleda aplikacijo, sem na varni strani - ali? A sem jaz kriv, da ga ne zna odklenit? :sprasujemse: