Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
Danes samo 22% pozitivnih, smučišča že zasnežujejo na polno.

"Dr. Bojana Beović priznava, da smučanje samo po sebi ni tvegan šport, saj je individualen in poteka zunaj. "
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Ti ga kar jebi. Pred enim mesecem sem vam povedal, kaj bo, pa si pyzdakal. Zgodba se ponavlja. Če bi se takrat VSI držali osnovnega higienskega minimuma, torej razdalje, mask in higiene rok, danes ne bi bili tam, kjer smo. Ker pa vsi samo iščete izgovore, da ni treba imet distance in maske, smo tam, kjer smo.

Ueeeee, vlada je kriva. Ne, precej ukrepov je bednih in brezveze. A uganeš, zakaj jih imamo? Ne zato, ker se komu dviga na omejevanje svoboščin (prosto po mirsiju), ampak, ker dejansko ne vejo, kaj naj še naredijo, da bi debilen folk pripravili do spoštovanja ukrepov.

Kdo je kriv, da se ukrepov ne spoštuje? Vsekakor precej oblast in nesposobno/nespodobno komuniciranje. Poleg oblasti opozicija, ki ji gre samo za oblast in jo boli k***c za ljudstvo. Pa seveda samo ljudstvo, ves cajt samo jamrate okrog ukrepov in jim zbijate upravičenost. Tudi ti si bil jokica, potem pa malo obrnil plato.
Kje sem jokal? Ukrepov se pa držim, čeprav so mi nekateri butasti.
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
žal ljudje postajajo "apatični" in jim je počasi povsem vseeno, glavno da preživijo, in se jim hebe za ukrepe.

Nobeno zapiranje ne bo pomagalo, težava je samo napačno komuniciranje, zjutraj tako , popoldan drugače...
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in McGiver

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.349
113
Pomurje
Mosseero preveč upaš na pamet ljudi. Enostavno, pameti ni.
Maske pod nosom ali celo usti so stalnica.

Na vratih pisarne imam napisano boldano in rdeče, POTRKAJ NE VSTOPAJ!
Delama z mojo analizo, da se tega drži 3/10. Tak je, drugače ne bo nikoli. Narod je bebav.

Korono bo šla svojo pot, ustavili je ne boste. Na trenutni način ne.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
žal ljudje postajajo "apatični" in jim je počasi povsem vseeno, glavno da preživijo, in se jim hebe za ukrepe.

Nobeno zapiranje ne bo pomagalo, težava je samo napačno komuniciranje, zjutraj tako , popoldan drugače...

Ja. Komuniciranje je največji problem. Zato pa je tako kot je, vsakemu jebenemu sončku je treba posebej lepo in na njemu pravi način povedat. A ti povem kako sem se jaz lotil tega? Od marca nisem gledal niti ene faking tiskovne konference ali oddaje. Prelistaš novice za ukrepi in se jih trudiš čimbolj držat. Zraven te pa boli krščen duš kaj govorijo Kacin, Krek in Janša na tiskovkah.