Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nekak vrstni red po moji logiki: zdravstveno osebje, ki dela s Covid bolniki, ogrožene skupine (starejši, posebne bolezni,...), struktura CZ (gasilci,...), policija, vojska, ostala raja in nenazadnje politiki. :evil:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz se javim.
Maš keš, ker ideja je moja!? :valjamse:

Sem prepričan, da od včeraj ko so javno povedali na kak način se transportira cepivo, že obstajata dva ali trije naši, ki bodo to opravljali. ;)
PS: pa Klima Petek tudi že ziher pripravlja ponudbo za opremo prostorov - pa sploh ne vedo, da je Liebherr edini pravi odgovor.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.943
113
Iz tega ne bo belega kruha. Če si nek zunanji, bo gotovo veliko stalo kako "certificiranje", da si primeren za to skupaj z opremo :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.899
2.620
113
Maš keš, ker ideja je moja!? :valjamse:

Sem prepričan, da od včeraj ko so javno povedali na kak način se transportira cepivo, že obstajata dva ali trije naši, ki bodo to opravljali. ;)
PS: pa Klima Petek tudi že ziher pripravlja ponudbo za opremo prostorov - pa sploh ne vedo, da je Liebherr edini pravi odgovor.
Jaz sem mislu da si ti eden od teh "naših". Pa da bova tvoj AD predelala pa z njemu vozila. Jaz pa da dam za nafto. No pa kakšno teto čez mejo plačam tistemu, ki nama bo zrihtal posel.
 
  • Haha
Reactions: McGiver

Benko14

Pripravnik
30. jun 2011
219
17
18
Naslednjih 14 dni je pa res zadnjih 14 dni. Samo 14 dni zdržimo pa smo frej. Upam, da teh 14 dni ni noben dan konference nič. Ker imam občutek, da v ponedeljek bodo že izjeme.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Ytbnd in cappy