Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.705
113
Naš problem je, da gradimo gromozanske državne sisteme, ki jih ne obvladamo. In se jih ne da obvladati.
Dinozavri niso preživeli. Verjetno, ker so bili preveliki. Preživeli pa so krokodili, ki so učinkoviti majhni borbeni stroji.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.587
8.919
113
Zato ker si slep. Pa še kako sem napadel vse pedre in posledično pedofile v Cerkvi!
Pa že spet zagovarjaš vsaj 400 milijončkov letno krajo v zdravstvu in mešaš hruške ter jabolka. Zakaj spreminjaš temo?
Vidiš kle je tvoj problem. "Peder" po tvoje, nima nobene, ampak res nobene povezave s pedofilom. Prvi ima rad moške in je človek, ker se daje dol z ljudmi ki se enako radi dajejo dol z njim, drugi pa otroke in je pošast. Razlika anede? To kar si napisal ni nič drugega kot ksenofobija.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Car in zakon

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.587
8.919
113
Naš problem je, da gradimo gromozanske državne sisteme, ki jih ne obvladamo. In se jih ne da obvladati.
Dinozavri niso preživeli. Verjetno, ker so bili preveliki. Preživeli pa so krokodili, ki so učinkoviti majhni borbeni stroji.
Naš problem je katastrofalna moralna higiena med vodilnimi. Trije ključni ljudje ga userjejo, Vođa pokozla po dodatkih na RTV.... Zdravc zmeče ohoho denarja skozi okno.... tih bod, on dhellaa. Na vse to si pa Kaco upa in ima obraz rečt v kamere, da je stanje tako, ker populacija od 35 do 44 let ne jemlje resno virusa.... :jezen:
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
referenčna ni osebni zdravnik, drugače delajo normalno osebni, danes dobil 4 paciente kateri sploh niso bili pregledani na primarnem nivoju, ampak so bili kot sum na covid direktno poslani v terciar, se pravi izdana napotnica pod nujno iz strani osebnega zdravnika, brez da bi pacienta sploh videl, in potem se čudimo, zakaj je zdravstvo v Sloveniji v ku.rc.u

Ce je upravicen sum na covid je obdelava na covid tocki, tudi ce je sum telefonsko. Tako zapoveduje NIJZ.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ksz.
Pišuka..doma dokončujem dodatno otroško sobo. Manjkajo mi še tla, tako da moram nekje nabaviti vinil. Hm, zdaj pa: v svoji občini sploh nimam gradbene trgovine, v sosednji občini je majhen Merkur kjer imajo mogoče na izbiro dva modela ali pa še to bolj samo laminat. A me lahko preganjajo, če potegnem še 10km dalj in grem do LJ v kakšno večjo trgovino, da lahko nekaj normalnega kupim?
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
ksz.
Pišuka..doma dokončujem dodatno otroško sobo. Manjkajo mi še tla, tako da moram nekje nabaviti vinil. Hm, zdaj pa: v svoji občini sploh nimam gradbene trgovine, v sosednji občini je majhen Merkur kjer imajo mogoče na izbiro dva modela ali pa še to bolj samo laminat. A me lahko preganjajo, če potegnem še 10km dalj in grem do LJ v kakšno večjo trgovino, da lahko nekaj normalnega kupim?
Hojs pravi, da greš lahko.

Ampak Hojs je tudi nepreklicno odstopil, tako da njegove besede upoštevaj na lastno odgovornost :evil:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.697
3.580
113
ksz.
Pišuka..doma dokončujem dodatno otroško sobo. Manjkajo mi še tla, tako da moram nekje nabaviti vinil. Hm, zdaj pa: v svoji občini sploh nimam gradbene trgovine, v sosednji občini je majhen Merkur kjer imajo mogoče na izbiro dva modela ali pa še to bolj samo laminat. A me lahko preganjajo, če potegnem še 10km dalj in grem do LJ v kakšno večjo trgovino, da lahko nekaj normalnega kupim?

Jebala te vinil in laminat, poklič parketarja da pride zrihtat kot je treba.
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

jello

Guru
22. sep 2008
9.697
3.580
113
Aja, v Avstrijo in Italijo greš lahko neovirano (samo ne povejte majmunu za notranje zadeve da poleg hrvaške mejimo tudi na ti dve državi).
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem če ste že kje pripenjali izjave za gibanje:

Edit: gre za enak dokument, malo drugače napisan.
 

Priponke

  • Vzorec_Izjava_.pdf
    258,5 KB · Ogledi: 152
  • izjava-odlok-obcine-dodatek.pdf
    48,7 KB · Ogledi: 171
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in AndY1

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne moreš samo rečt, ampak moraš pokazat 2!!! papirja - izjavo delodajalca, oz. drugo dokazilo o zaposlitvi + ta šit of pejper. ;)
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Jebala te vinil in laminat, poklič parketarja da pride zrihtat kot je treba.

Bom jaz kar sam zrihtal kot je treba ;)
Da grem pa na šiht pa ne morem reči, ker nimam v Lj pisarne ampak v lastni občini kjer pa ni gradbene trgovine :/

Torej izjavo moram izpolniti za ziher pa je, pa najbolje, da si izmislim nek material, katerega v manjših trgovinah res nimajo :rolleyes: