Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113

Fak no, spet na polno tezenje s cepljenjem
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Sodec po besedah Fafangela imajo cepljeni 5x manjso moznost za tezji potek bolezni in 70% manj moznosti za prenos okuzbe.

In ne, testi niso resitev. Testi, ki veljajo 48ur do 1 teden niso resitev. Ti si negativen izkljucno tisto moment, ko se testiras. Ze naslednji stik si lahko okuzen.

Mas pa vmes tudi cvetke.. Ko mi na pediatricni kliniki rece ob vstopu, da mora 3-letnik nositi masko. Ni mi treba pojasnjevati, kaj sem ji zabrusil, verjetno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in darjan

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Sodec po besedah Fafangela imajo cepljeni 5x manjso moznost za tezji potek bolezni in 70% manj moznosti za prenos okuzbe.

In ne, testi niso resitev. Testi, ki veljajo 48ur do 1 teden niso resitev. Ti si negativen izkljucno tisto moment, ko se testiras. Ze naslednji stik si lahko okuzen.
Ja, cepljeni se testira , je negativen, se naslednji trenutek lahko okuži, ampak virus začne trosit šele čez 2 dni. Takrat mu pa veljavnost testa že preneha. Ne sme več v trgovine, gostilne, koncerte, zaprte prostore......

Cepljeni se pa okuži, virus začne trosit čez 2 dni, pct mu pa še kar velja, hodi v trgovine, gostilne, koncerte, zaprte prostore.......nihče ga ne testira, ker ga cepivo deloma ščiti ga bolezen ne položi tako zlahka v posteljo, tako da še kar hodi naokoli in trosi virus. Pa misli da se je prehladil, saj je ja cepljen. Pravzaprav takšnega najdejo samo takrat, ko toliko zboli, da gre k zdravniku, ki ga da na test.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in javr

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Aha, ampak za tistih 5 mrtvih smo cepljeni krivi, ker trosimo virus naokrog.
Sami si niso krivi . Tudi hujšamo ponavad namesto tistih ki sem jim to ne da.

Tko nekako antivaxerji razmišljajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in darjan

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Vojska je dobila navodila, da necepljeni pripadniki SV koristijo presežek ur, dopust ali čakanje na delo zaradi višje sile. V upravnem delu ministrstva pa bo odrejeno delo od doma.

Pomeni doma bodo, ce pa bo kje kaj zagustilonpa jih bodo ponizno prosili nazaj, odpuscanj ne bo, ker si tega ne moremo privoscit zaradi itak ze podhranjene vojske.
Zdaj ima narod cas da stisne te kurce za jajca. Ce masa rece Ne lahko jj in poki meceta odloke kake hoceta.
Vojaki lahko delajo od doma. Naj jim dajo daljince, pa bodo od doma furali drone.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
ker sem se zaradi vladnega odloka 15.09.2021 znašel v situaciji ko sem moral prostovoljno in po svobodni volji na cepljenje, sem ob discipliniranem in kolektivnem molku opozicije, ki bi morala kot zblaznel pes ta odlok raztrgati najkasneje 14.09.2021, uporabil naslov "Donacije dobrodošle: PAY PAL: www.paypal.me/resnica"
Ker se še vedno oglašaš, domnevam, da te cepljenje ni ubilo. :p
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Ja, cepljeni se testira , je negativen, se naslednji trenutek lahko okuži, ampak virus začne trosit šele čez 2 dni. Takrat mu pa veljavnost testa že preneha. Ne sme več v trgovine, gostilne, koncerte, zaprte prostore......

Cepljeni se pa okuži, virus začne trosit čez 2 dni, pct mu pa še kar velja, hodi v trgovine, gostilne, koncerte, zaprte prostore.......nihče ga ne testira, ker ga cepivo deloma ščiti ga bolezen ne položi tako zlahka v posteljo, tako da še kar hodi naokoli in trosi virus. Pa misli da se je prehladil, saj je ja cepljen. Pravzaprav takšnega najdejo samo takrat, ko toliko zboli, da gre k zdravniku, ki ga da na test.

Ergo...????? Visoka precepljenost je resitev. Si si sam vse razlozil.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ergo...????? Visoka precepljenost je resitev. Si si sam vse razlozil.
Bi bila rešitev, če bi bilo cepivo takšno, kot so nam obljubljali na začetku leta, da je. Torej da cepivo ščiti pred okužbami. Sedaj vidimo, da so lagali.

Ker je pa cepivo zanič, vidimo kako je v Izraelu, Gibraltarju... kjer je visoka precepljenost, pa virus še kar hara.
Še nedolgo nazaj so nam pravili da cepivo ščiti pred težjo obliko bolezni. Kolega 2x cepljen je fasal težjo obliko, bil v bolnici, ni se še pobral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Ker pa je kolega cepljen in v bolnici, cepivo ne valja nista. Zanimivo, da smo Slovenija edina drzava v Evropi na temno rdecem seznamu. Zakaj le.

Izrael in Gibraltar. Se kaka bolj eksoticna drzava mogoce? Ferski otoki? Raje Dance poglej.

Ni vam jasno, da virus ne bo odsel nikamir. NIKAMOR!! In ja, ni tako smrtonosen, kot so nas strasili. Nikakor ni. Ohramlja pa celotno drzavo, podjetja in zdravstvo. Poglejte razmerja v bolnicah cepljeni/necepljeni. Nekaj cepljenje ze velja. Jebemo mast no. Se boste se leta prepirali in zganjali neke teorije zarote, se drli na kelnarje, ki niso nic krivi, na medicinske sestre ipd?

Najbolj pa me dvignejo hardcore kadilci, kise na veliko slinijo o skodljivosti cepljenja. Jebite vsak dan si vrzes 2+ skatlici v pljuca in telo nasploh, tu pa bos sral o cepivu. In edino prav je, ce se bo uveljavil samo PC. Ne morete se slepat na cepilcih. Fertik. Lahko se zraven cepljenja se komot testiram, samo cakal ne bom v vrsti 4 ure. Drugo sploh ni problem.
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ker pa je kolega cepljen in v bolnici, cepivo ne valja nista. Zanimivo, da smo Slovenija edina drzava v Evropi na temno rdecem seznamu. Zakaj le.
Itak ne valja ništa, če bi bilo cepivo takšno, kot so nam govorili v začetku leta da bo, bi ga obvarovalo pred okužbo, mu nebi bilo nič.

Na temno rdečem seznamu smo zato, ker naši voditelji katastrofalno vodijo epidemijo. Vzdržujejo ukrepe, ki širjenje virusa pospešujejo, namesto da bi uvedli takšne ukrepe, ki bi virus zavirali.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Nasi voditelji so papige in ponavljajo za severnimi drzavami. Vseeno pa tam ne vidim temno rdece barve.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Nasi voditelji so papige in ponavljajo za severnimi drzavami. Vseeno pa tam ne vidim temno rdece barve.
Za Skandinavci definitivno ne kopirajo.
Sedaj odprta tudi Norveška.
3 od 4, razen Finska.



 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.542
-256
83
Za Skandinavci definitivno ne kopirajo.
Sedaj odprta tudi Norveška.
3 od 4, razen Finska.



Finska ni Skandinavija. Skandinavija so Danska, Svedska, Norveska.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Škoda ker v Sloveniji nikol več ne bodo ukinil PCT pogojev. Skandinavija je raj v Evropi. Zgleda bo poleg beguncev z bližnjega vzhoda še veliko beguncev iz centralne Evrope. Ali je možno dobiti azil na podlagi fašistične vlade?
 
Nazadnje urejeno: