Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Namen je, da NiJZ zahteva od podjetij, da poskrbijo za precepljenost svoji zaposlenih, med tem pa NIJZ sploh ni vedel, da niti sami nimajo dovolj pocepljenih zaposlenih.
Pa še danes ne vedo točne številke, koliko imajo splph cepljenih ...
Ne vem, ali je konkretno ta novica lažna ali ne, vse je možno, ampak medtem so na nijz že sami priznali, da so se mnogi njihovi cepili tudi drugod, in o teh nimajo podatkov, tako da tisti prvi podatek ni točen. In pravijo da je podatek o samo 40% cepljenosti na nijz lažna novica.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
V JLA smo morali biti vojaki vedno lepo obriti ravno iz razloga, da se maske lepo prilagajo obrazu. In ne puščajo nikjer zraka (bojnih strupov).

Kako pa kaj pri Kreku maska dihta?
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka in jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.214
113
  • Haha
Reactions: Gonzo

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Krek bi rabil 4 FFP2 maske tašite skupaj da bi mu gobec pokrilo.
Ravno zasledil eno na to temo ...
219746136_2916197828639209_75857004311277994_n.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
dedc mora imeti res dobro placo, da prenasa vse tele "šale" na svoj racun ze 1 leto.
Brez skrbi, da ima dobro plačo. Še boljšo, kot si ti misliš. Pa verjetno še kaj pod mizo. Od tistih, ki jim s svojimi ukrepi zrihta posle.
Za tako plačo bi tud jaz pustil da zbijajo takšne "šale" na svoj račun.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Brez skrbi, da ima dobro plačo. Še boljšo, kot si ti misliš. Pa verjetno še kaj pod mizo. Od tistih, ki jim s svojimi ukrepi zrihta posle.
Za tako plačo bi tud jaz pustil da zbijajo takšne "šale" na svoj račun.

Tale "pajac" in veliki nestrokovnjak je za vlado koristen idiot.

Narod se ukvarja z njegovo pomankljivo retoriko in videzom, ter zaradi tega ustvarja fantastično zaveso megle, pred resnico.

#janez_dela
#rešujemo_življenja
#denar_porabljamo_za_vas
#svobodo_omejujemo_za_vas
#vlada_dela
#vsak_drugače_misleč_je_moteč
#svoboda_povzroča_okužbe
#pamet_ni_potrebna
#SDS_ovčke_lajk
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
Vem, ampak večina medijev ki so imeli dolgo časa na naslovnicah informacijo o nizki cepljenosti na NIJZ tega ni objavila. Niti tega da so se zaposleni lahko cepili drugje.

Spletna aktivistka stranke SD Emilija Stojmenova Duh je seveda takoj napadla, tako kot že večkrat doslej.

Danes pa na 24ur spet napadajo vlado, da je namenila premalo denarja za oglaševanje cepljenja.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.356
8.721
113
Res so ubogi teli naši vladajoči, s Krekimilčijem vred. Prav smilijo se mi, ko jih vsi tko glozno glozno napadajo levčke uboge.....
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Na otoku se zopet soočajo s praznimi policami, tokrat zaradi pingdemije. To je, ko ti aplikacija za sledenje sporoči, da si bil v bližini nekoga, ki je bil isti dan ali par dni kasneje pozitiven. Folk kot folk, se je domislil, da bi se to dalo lepo izkoristiti. In sedaj mnogi v prostem času, namesto, da se skrivajo v bunkerju pred ebolo, raje letajo naokrog, da imajo čimveč bluetooth pingov in da med njimi ulovijo tudi kašnega pozitivca na ebolo. Mnogi so si na ta način že večkrat prislužili 10-dnevno bolniško. Lastnikom, šefom in sodelavcem se sladko režijo v faco in doma uživajo v igranju Xboxov, PSPjev in Nintendov. Na Balkanu imajo odlično frazo, ki ponazarja trenutno situacijo na otoku, in sicer "kako volim ovaj režim, plata ide, a ja ležim".

 
Nazadnje urejeno: