Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Šokiran.
Posnetek zaslona 2022-08-28 092242.png
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
:cheer:123 se javlja iz kleti

Igralci bodo lahko igrali necepljeni, tudi qr ko ne bodo preverjali za gledalce, ampak za vstop v ZDA pa moraš biti cepljen. :valjamse: :valjamse::valjamse:
Đoko ima razdelan lasten jaz, za razliko od endvatri , ko je pripravljen za v štacuno slečt gate in nastavit šupak, da dobi qr kodo za vstop. :aplauz:
Nole je jasno povedal, da od svojih načel ne odstopa. :cool:
Ti mu tudi za pobiralca žogic ne moreš biti.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Bolj me zanima če boste protestirali...se ob tla metali, ker je Amerika IZBACILA srba đokokovića?
No...sedaj je na boljšem kot zadnjič ko je bil zaprt v azilnem taborišču za ilegalce :valjamse: :valjamse:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.669
5.832
113
Amerika IZBACILA srba đokokovića?
Ajde, nazaj v prvi razred.

btw, ako bi bil Nole rezident ZDA, npr. da bi živel na Floridi, potem bi lahko nastopil US open.





ps
Zgornjo poved sem popravil, je lektor težil.
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Eh...IZBACILA...to sem napisal v vašem jeziku zanalašč.
Pa ako bi ili ne bi ...blabla bla...
Sicer pa ne vem zakaj ta partizanska imena Nole pa Djokovic...on je đoković in fertik.
Al se sramuje svojega priimka oziroma se sramujete njegovega priimka...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.669
5.832
113
Izbaci mozak.




1. Samo pravilo je kretensko. Ni absolutno nobene znanstvene podlage, da bi se zahtevalo cepljenje za kogarkoli. Cepljeni in necepljeni enako širijo virus. Da ne govorim o tem, da na istih avionih potujejo tujci, od katerih se zahteva cepljenje, in Američani , od katerih se ne.

2. Izjema so dobesedno vsi politiki, ki gredo na uradno pot v Ameriko - zaradi znanosti!

3. V Ameriko je pod Bidenom vstopilo par sto tisoč ilegalnih necepljenih migrantov. Če bi ti, ki pišejo ta kretenska pravila, dejansko verjeli, da to delajo zaradi zdravja, bi zaradi te situacije že zdavnaj razglasili izredne zdravstvene razmere. Tako pa sami vejo, da je vse skupaj neslana šala in se dobesedno vsem režijo v fris.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Mah pusti ga. endvatri ve, da so ga nategnili in zdej se naslaja, ko NOVAX ni smel v ZDA. Očitno je 123 ugotovil, da je dal hlače na kolena in se prepognil za brezveze :aplauz:
Sicer pa isti ptiči skup letijo in ker mu je vzornik albanec, ima tudi 123 od tam korenine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Izbaci mozak.




1. Samo pravilo je kretensko. Ni absolutno nobene znanstvene podlage, da bi se zahtevalo cepljenje za kogarkoli.
Ne vem v katerem vesolju ti živiš ampak Američani in Avstralci od đokovića NE zahtevajo da se cepi. In tudi nikoli niso zahtevali da se cepi.
Tak da ta tvoja manipulacija je čisti mimosun.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.669
5.832
113
Vzporedna vesolja

ZDA CDC
66012809.jpg


Kdor prileti v zda, prej 3* injekcija.
Če prileti v Mehiko in gre naprej z vozilom, potem bi mu teoretično dovolili vstop na mejn prehodu.




Au

 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Vzporedna vesolja

ZDA CDC
66012809.jpg


Kdor prileti v zda, prej 3* injekcija.
Če prileti v Mehiko in gre naprej z vozilom, potem bi mu teoretično dovolili vstop na mejn prehodu.




Au


Nelegalni migranti tudi ne rabijo biti cepljeni za vstop v ZDA :valjamse:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Evo, prihaja nov val.


Žibert meni, da je bil začetek novega vala epidemije pričakovan, saj so se z začetkom novega šolskega leta povečali tudi stiki med ljudmi, ki so gonilo novih valov epidemije. "Po naših simulacijah bo število novih okužb sprva naraščalo počasneje, z začetkom študijskega leta pa pričakujemo dodaten pospešek v tem jesenskem valu," je dodal.

Vrh epidemije je po njegovem mnenju v tem hipu še težko napovedovati, po sedanjih preliminarnih projekcijah oz. simulacijah pa bi do njega lahko prišlo na sredini oziroma konec oktobra, ko bo sedemdnevno povprečje potrjenih primerov okužb doseglo 5000 na dan. Simulacije kažejo tudi, da se bo število covidnih bolnikov, ki potrebujejo bolnišnično zdravljenje, približalo 500, na intenzivnih oddelkih bolnišnic pa bo od 50 do 100 covidnih bolnikov. Minister za zdravje Danijel Bešič Loredan je v ponedeljek po srečanju s predstavniki zdravstva dejal, da so pripravili način, kako bo družba kljub okužbam s koronavirusom ostala odprta, zdravstveni sistem pa bo zmogel zdraviti vse bolnike. Pred zimo so pripravljeni tudi na najbolj črn scenarij, je zagotovil.