Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
Potem bi bilo primerneje obroče za plavanje vsakemu slovencu zapovedati?

Mislim, hvala kurcu da smo družabni...
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Hotel sem povedat, da niti ko je sila, ne ubogamo pametnejsih. Ker smo balkanci, pametni v bozjo mater.

Kaj Andy je sel na malico?

Ker "pametnejši" z hudimi ukrepi in po tvoje "nebalkansko" mentaliteto so uspeli izkoreniniti kovid kajne?

Idioti bi še kar zapirali, maskirali in omejevali. Zakaj? Manjko možganov ali premali spolni organ, pa nekje ven seka?

Zatiranje in zapiranje še ničesar ni rešilo. Kovid hvalabogu ni nobena resna bolezen za 98% populacije. Promovirati zdrav in aktiven način življenja, v kombinaciji z zaščito ranljivih. To bi bil način.

Ampak ne....raje se gremo jebat "najmanj ranljive" v mladih in srednjih letih, da se "starejšim" in ogroženim dobesedno jebe in jih je včasih potrebno malodane z palico tepst, da se vsaj osnovno zavarujejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in darjan

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Hotel sem povedat, da niti ko je sila, ne ubogamo pametnejsih. Ker smo balkanci, pametni v bozjo mater.

Kaj Andy je sel na malico?

Bil sem na roadtripu.

Jezen? Za kaj? Da se nisem cepil z genetskim cepivom, ki ne deluje? :valjamse:

Pretolkel sem drzavno segregacijo, nesmiselne ukrepe, ki niso prinesli nic pozitivnega, vsi so se izkazali za protizakonite oz neustavne, zdaj pa placujemo ceno teh ukrepov, na kar sem opozarjal ze spomladi 2020.

So si pa nekateri fajn napolnili zepe na racun tega. To pa sigurno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Trigger in Ytbnd

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ste zadovoljni s Covid ukrepi, za katere ste tako navijali?


Effects of lockdown could be causing more deaths than Covid: Fears rise over silent health crisis as ONS records nearly 10,000 more deaths than the five-year average - none of which are linked to the virus - in the last two months​