Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Đoković se bo hitro cepil, ko bodo sponzorji pritisnili. Kot neceplen ne bo mogel igrati nikjer in posledično ne bo reklame za sponzorje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.479
113
There is no COVID-19 exception to the First Amendment,” wrote U.S. District Court Judge Reed O’Connor. His words, directed to the United States Navy, should remind all Americans – and especially those in positions of authority – that the Constitution refuses to bend to authoritarian impulses.

Kdo bi si mislil da bo vera scitili clovekove pravice, v 21 stoletju?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
U medicinskoj dokumentaciji, koju je njegov tim objavio tokom sudske borbe u Australiji, vidi se da je Đoković 16. decembra bio pozitivan na korona virus.
Međutim, tog dana, kao i u naredna dva, nekoliko puta je viđen u javnosti, iako bi trebalo da bude u izolaciji.
„To je krivično delo, po članu 248 Krivičnog zakonika, a za koje je predviđena ili novčana kazna ili kazna do tri godine zatvora", kaže za BBC na srpskom Dragiša Ćalić iz Komiteta pravnika za ljudska prava (Jukom).
O čitavom slučaju za BBC je govorila i premijerka Srbije Ana Brnabić.
„To bi bilo jasno kršenje pravila - ako znate da ste pozitivni treba da budete u izolaciji", izjavila je Brnabić.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Tok neodgovoren pa slab clovek pa ni, da bi pozitiven okol hodil. Verjamem pa, da so mu veze zrihtale pozitiven test, da se ne rabi cepiti. Ni pa pomislil, da bi se vsaj fake izoliral.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Jaz sem imel kar nekaj simptomov. Zanimivo najhujs zaenkrat hudo bolece grlo in misice. Verjetno boljs k pluca ;)

ps: PCR pozitiven
Moja tamala je bila v petek zvecer potrjeno pozitivna na PCRju. Na hitrih testih negativna. Omicron, kaj pa drugega. Dobila v razredu, plus se nekaj sosolk, tik preden se je za 10 dni zaprl sola.
Rahlo bolece grlo, dve noci 38'C, zdajle se smrka.

Meni ni nic. Nic od nic. Se do usranega PCRja ne morem priti, ker nimam simptomov in te ne dajo na PCR test, ce nimas simptomov, tudi ce imas Omicron doma. Hitri testi so negativni. Zopet adijo P v PCTju.

Bil sem v trodnevnem kontaktu z grand daddy sevom, z alfa sevom, z delta sevom, Omicron imam doma, pa nikoli nic.
 
  • Všeč mi je
Reactions: spenstar in Ytbnd

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Moja tamala je bila v petek zvecer potrjeno pozitivna na PCRju. Na hitrih testih negativna. Omicron, kaj pa drugega. Dobila v razredu, plus se nekaj sosolk, tik preden se je za 10 dni zaprl sola.
Rahlo bolece grlo, dve noci 38'C, zdajle se smrka.

Meni ni nic. Nic od nic. Se do usranega PCRja ne morem priti, ker nimam simptomov in te ne dajo na PCR test, ce nimas simptomov, tudi ce imas Omicron doma. Hitri testi so negativni. Zopet adijo P v PCTju.

Bil sem v trodnevnem kontaktu z grand daddy sevom, z alfa sevom, z delta sevom, Omicron imam doma, pa nikoli nic.
Bod vesel, da pri tem ostane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.479
113
Andy, te pac reci zdravniku da imas simptome? Dvomim da te bo prvo povabil v ordinacijo na pregled, na PCR pa te itak kr v avtu resijo, pa nihce niti ne pogleda “zdravtsvenega stanja” testiranega.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Andy, te pac reci zdravniku da imas simptome? Dvomim da te bo prvo povabil v ordinacijo na pregled, na PCR pa te itak kr v avtu resijo, pa nihce niti ne pogleda “zdravtsvenega stanja” testiranega.
Andy bo spet skozi padel.
Tak da za Pag se bo treba potruditi.

Nič Andy, pri meni že spet ženo kuha, prebolela delto v začetku decembra, sedaj pa kot kaže omikron,

Pfizer 3x še pa kar drži, ali pa sem naravno odporen, kdo bi vedel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.022
113
Moja tamala je bila v petek zvecer potrjeno pozitivna na PCRju. Na hitrih testih negativna. Omicron, kaj pa drugega. Dobila v razredu, plus se nekaj sosolk, tik preden se je za 10 dni zaprl sola.
Rahlo bolece grlo, dve noci 38'C, zdajle se smrka.

Meni ni nic. Nic od nic. Se do usranega PCRja ne morem priti, ker nimam simptomov in te ne dajo na PCR test, ce nimas simptomov, tudi ce imas Omicron doma. Hitri testi so negativni. Zopet adijo P v PCTju.

Bil sem v trodnevnem kontaktu z grand daddy sevom, z alfa sevom, z delta sevom, Omicron imam doma, pa nikoli nic.

Zgleda nekaj ne delaš prav...
 

Priponke

  • pwr751.jpg
    pwr751.jpg
    83,9 KB · Ogledi: 75
  • Ljubezen
  • Haha
Reactions: Ginginova in zino

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Meni ni nic. Nic od nic. Se do usranega PCRja ne morem priti, ker nimam simptomov in te ne dajo na PCR test, ce nimas simptomov, tudi ce imas Omicron doma. Hitri testi so negativni. Zopet adijo P v PCTju.
Seveda lahko prideš do PCR, samoplačniško. Če si tega res tako želiš in ni spet ena od virtualnih blodenj, je to najmanjša malenkost. Lahko ti prispevam 10€.