Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

2. okt 2007
3.596
2.037
113
lockdown za novo leto pa do maja, dokler se spet ne prekužimo v 5. in 6. valu.... cepiva pa do maja itak ne bo...

 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.715
113
kod Džej-Zija
Spraševal sem, kaj je tvoj namen dvomljenja o približno vsem. Kaj bi rad dosegel? “Samo pogovarjamo” se je precej prazen odgovor. Kaj bi rad dosegel? Da se zaradi tvojega razočaranja nad AZ ljudje ne cepijo več? Boš šel ti razlagat na intenzivo, da je vse skupaj samo šala? Varno zaščiten z dvema odmerkoma pred hujšim potekom seveda. Dvomiš tudi o cepivih za mladino in novih verzijah, pa niti do včeraj nisi vedel, katera je katera. Se ti ne zdi, da bi pred debato ali opravil domačo nalogo in se o stvari temeljito pozanimal, ali pa vljudno vprašal, kaj je na stvari. Na pa da samozavestno in vehementno trdiš stvari, ki enostavno ne držijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
mosseero

Se pravi, da ne smem napisati kaj se dogaja v visoko precepljeni drzavi? Mogoce se kdo cepljen zacne malenkost previdneje obnasat.
Zgleda da nekatere procepilce taksne informacije vrzejo s tira.


Verjemi, da bi z veseljem pisal o zgodbi o uspehu cepljenja v Belgiji.

Glede cepiva za mlade: nobene trditve nisem postavil, sem samo vprasal, ce je to cepivo kot ga ze poznamo, in to zaradi izjave ministra, da so ze narocili TO CEPIVO. In ta izjava namiguje, da gre za drugo cepivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in darjan

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.715
113
kod Džej-Zija
mosseero

Se pravi, da ne smem napisati kaj se dogaja v visoko precepljeni drzavi? Mogoce se kdo cepljen zacne malenkost previdneje obnasat.
Zgleda da nekatere procepilce taksne informacije vrzejo s tira.


Verjemi, da bi z veseljem pisal o zgodbi o uspehu cepljenja v Belgiji.

Glede cepiva za mlade: nobene trditve nisem postavil, sem samo vprasal, ce je to cepivo kot ga ze poznamo, in to zaradi izjave ministra, da so ze narocili TO CEPIVO. In ta izjava namiguje, da gre za drugo cepivo.
Kako da nisi? Čudil si se, da gre cepivo za otroke v uporabo, in se spraševal, kaj packajo, da ga za odrasle še niso spackali.

Potem se pa ne trudi ves ljudi dan razvrednotiti cepiv, ampak rajši začni kampanjo za odgovorno obnašanje cepljenih. To je nekaj čisto drugega od tega, kar počneš ti, ki dvomiš v čisto vse o vsem. BTW, sam počnem vse tiste stvari, ki bi jih morali vsi, čeprav sem cepljen.

P.s. Piši, kar želiš, samo ne čudi se, da se potem drugi vate vtaknemo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Kako da nisi? Čudil si se, da gre cepivo za otroke v uporabo, in se spraševal, kaj packajo, da ga za odrasle še niso spackali.

Potem se pa ne trudi ves ljudi dan razvrednotiti cepiv, ampak rajši začni kampanjo za odgovorno obnašanje cepljenih. To je nekaj čisto drugega od tega, kar počneš ti, ki dvomiš v čisto vse o vsem. BTW, sam počnem vse tiste stvari, ki bi jih morali vsi, čeprav sem cepljen.

P.s. Piši, kar želiš, samo ne čudi se, da se potem drugi vate vtaknemo.
Ce smo natancni sem spraseval, kaj muckajo s cepivom/birokracijo za delto, ce so pri TEM CEPIVU za mlade na hitro opravili z birokracijo in ga narocili se preden je bilo odobreno

ne, sploh me ne moti, ce se vtaknete v moje pisanje, jaz obcasno vsaj nalepim kaksne podatke iz uradnih/javnih virov.

zanimivo mi je, ker se nobeden zagovornik cepiv ne obregne ob ocitne dezinformacije glede NEcepljenih kot to npr. pocne 123
pa se kar nekaj taksnih napacnih in zavajujocih objav se bi naslo (recimo da dojencki umirajo zaradi cepiva proti crnim kozam)
no, take stvari enostavno spregledate/odobravate
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
1637946311206.png
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
V glavnem...če ne bi bilo 80 % NEcepljenih na intezivni bi SLO zdravstvo lavfalo brez problema.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.842
3.865
113
Kam si zacahnal umrlega 19 letnika ?
Domevam. Ni ga ker ni bil sprejet v bolnišnico zaradi covid19 (sari klasifikacija) in posledično ni umrl zaradi covida (je pa bil covid pozitiven). Gre torej za t.i. faktografsko smrt ko vsakega covid pozitivnega umrlega 28 dni od zadnjega pozitivnega testa štejejo kot covid žrtev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan