Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Evo primer butaste obravnave v bolnicah v moji okolici. Oce pripelje 8 letnika s hudimi bolecinami v desnem delu trenuha. Pripeljal ga je dopoldan. Brez negativnega testa ga niso zeleli peljati v operacijsko, fant je namrec mel razlitje slepica.

No fant zdaj lezi tam s sepso.

Kaj je pa s hitrimi testi? A niso namenjeni ravno takim situacijam? V pol ure rezultat pa direkt v operacijsko?
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Zdej vsaj vemo, zakaj jih po 50 na dan umre s Covidom... zaradi čakanja na PCR test. No, vseeno upam, da ni tko.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Saj ko sem jaz mel slepič sem se sam pripeljal na urgenco popoldan, sprejet na oddelek čez kake 2-3 ure, operiran pa ob 3 ponoči, pa so mi potem rekli, da je bil tik pred razlitjem.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Moti ji jker ne morejo več k sosedu krast hodit direktno čez travnik ampak morajo okrog po poti kjer jih lažje opazijo.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Jaz konec Avgusta nisem nič dobil, nobenega navodila. Sem bil kar malo presenečen, sem pričakoval da ti vsaj rečejo da naj se samoizoliram do rezultatov ali kaj takega.
No, je kdo kaj dobil in lahko skenira? Brez osebnih podatkov seveda.

Je odvisno od dobre volje zdravnika, regije, časa...?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
External peer review of the RTPCR test to detect SARS-CoV-2 reveals 10 major scientific flaws at the molecular and methodological level: consequences for false positive results.

Aka prof Drosden pcr c-19 test, po katerem se ravna praktično cel svet (zaradi katerega se dogaja scamdemija), prvo ga je privzel skorumpirani ccp_Gates Who.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Analiza korona situacije
TOC:
Five key facts
The epidemic is over
Harmless to most people
No risk to children
Infection fatality rate
Comparison with flu
Flawed evidence for lock-down
Non-lockdown vs Lockdown
Deaths caused by the lockdown
Buggy modelling code
Social distancing
No evidence for social distancing
Two metre rule
Face masks
R value
Testing
Types of tests
Testing procedures
Government intervention
Statistics
EuroMOMO
Office for National Statistics
COVID-19 in proportion
Understand the numbers
Curve Analysis
Suggest evidence
Next steps
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Analiza korona situacije
TOC:
Five key facts
The epidemic is over
Harmless to most people
No risk to children
Infection fatality rate
Comparison with flu
Flawed evidence for lock-down
Non-lockdown vs Lockdown
Deaths caused by the lockdown
Buggy modelling code
Social distancing
No evidence for social distancing
Two metre rule
Face masks
R value
Testing
Types of tests
Testing procedures
Government intervention
Statistics
EuroMOMO
Office for National Statistics
COVID-19 in proportion
Understand the numbers
Curve Analysis
Suggest evidence
Next steps
"Briljantna analiza" situacije.

Prvi odstavek:
The epidemic is over
The statistics from around the world show that the COVID-19 emergency is effectively over. Data from NHS England shows COVID-19 deaths in England reached its peak around April. Hospitals were not overwhelmed, mortality rates were nowhere near as high as initially reported and there has been no second-wave of deaths observed in any country.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Če komu ni jasno, kako slabo nam gre, lahko naredimo primerjavo s Češko, kjer smo bili oboji v istih težavah, oni so uspešno obrnili krivuljo navzdol (7-dnevno povprečje je res reprezentativno), mi Slovenci smo pa očitno res samodestruktivni.

Če komu ni jasno, kje je problem, naj pogleda graf smrti.

Diskutira se pa o nepomembnih dakocepljenjih (RtvSlo: Vedno več kazni zaradi nenošenja zaščitnih mask, pravna podlaga pa precej vprašljiva)





Clipboard.jpg
Deatsh.jpg
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.353
8.717
113
Če komu ni jasno, kako slabo nam gre, lahko naredimo primerjavo s Češko, kjer smo bili oboji v istih težavah, oni so uspešno obrnili krivuljo navzdol (7-dnevno povprečje je res reprezentativno), mi Slovenci smo pa očitno res samodestruktivni.

Če komu ni jasno, kje je problem, naj pogleda graf smrti.

Diskutira se pa o nepomembnih dakocepljenjih (RtvSlo: Vedno več kazni zaradi nenošenja zaščitnih mask, pravna podlaga pa precej vprašljiva)





Poglej priponko 39198Poglej priponko 39200
Sistemskih ukrepov v DSOjih se še kar ne izvaja..... Res misliš, da so problem maske na Šmarni gori?