Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.944
5.475
113
No ja....temu bi jaszt dodal rahel dodatek...

V 80s/90s če te niso vzgojili doma....te je vzgojila ulica...in si se potem znal obnašat...

Nekaj nemogočega pri vseh današnjih pravicah in odvetnikih...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.944
5.475
113
To že.... Ampak če so tvoji zatajil pri vzgoji.... So to funkcijo prevzeli drugi starši... In si bil vzgojen "po propisima" tako in drugače...

Dandanes bi se že CSD vmešal in te zajebal for life...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Ja glej, jest pa moja sva itak na pragu prijave na CSD, ker sva 16 letnika na njegovo željo pustila doma, ker dela in to že drugo leto zapored. Takle mamo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.216
5.598
113
Vladni merjasec že grozi:

Minister za zdravje Janez Poklukar je v intervjuju za Dnevnik izrazil zaskrbljenost zaradi širjenja različice delta.

Brez precepljenosti bodo šole težko odprte Poudaril je, da bomo brez široke precepljenosti jeseni težko ohranili odprte šole.

Cepljenje za mlajše do konca leta
Zdaj so na voljo cepiva za starejše od 12 let, minister pa ocenjuje, da se možnost cepljenja do konca leta obeta tudi za mlajše otroke. "Zelo verjetno bodo prva tovrstna dovoljenja izdana do konca leta," je povedal za Dnevnik.
 
Nazadnje urejeno:

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.454
4.552
113
Vladni merjasec že grozi:

Minister za zdravje Janez Poklukar je v intervjuju za Dnevnik izrazil zaskrbljenost zaradi širjenja različice delta.

Brez precepljenosti bodo šole težko odprte Poudaril je, da bomo brez široke precepljenosti jeseni težko ohranili odprte šole.

Cepljenje za mlajše do konca leta
Zdaj so na voljo cepiva za starejše od 12 let, minister pa ocenjuje, da se možnost cepljenja do konca leta obeta tudi za mlajše otroke. "Zelo verjetno bodo prva tovrstna dovoljenja izdana do konca leta," je povedal za Dnevnik.
Tole je ogabna svinjarija, da groziš z zapiranjem šol ob tem ko se 50+ prebivalstvo noče cepiti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Tole je ogabna svinjarija, da groziš z zapiranjem šol ob tem ko se 50+ prebivalstvo noče cepiti.
Zakaj ? Povedal je kako je. V jeseni bo še slabše kot dosedaj. Vprašanje če bo država še imela denar za to da bodo starši 4-5 mesecev doma s sončki.
No hrana bo dražja tako da verjetno nebodo predebeli.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.454
4.552
113
Zakaj ? Povedal je kako je. V jeseni bo še slabše kot dosedaj. Vprašanje če bo država še imela denar za to da bodo starši 4-5 mesecev doma s sončki.
No hrana bo dražja tako da verjetno nebodo predebeli.
Vlada nima jajc postavit 50, 60+ letnih ljudi pred dejstvo, da se naj cepijo ali pa bodo zaprti doma. Raje bodo spet zaprli domov otroke in delovno prebivalstvo, medtem ko bodo 50, 60+ jezikali, da ne morejo na dopoldansko kavo, cepil se pa ne bo.
 
  • Jezen sem
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in darjan