Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Kdaj dajo nasi hrvasko obalo na rumen seznam? Ce se ne motim, potem za nazaj ne bo potreben hitri test?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Izjema za lastnike, za enkrat še velja. Torej, da greš dol za 72 ur. Za Hrvate potrebuješ hitri test, ki ni starejši od 48 ur.

Če danes da naša vlada hrvaško obalo na rumeni seznam se boš lahko vračal brez testa. za hrvate boš še vedno potreboval hitri test.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Seveda bodo vsi novi ukrepi oz. omilitve veljale za 1 teden, da "fear factor" ostane.

Pa 15.8.2021 bodo spet zayebal še pa još ljudi, ki se jim takrat začen dopust, vlada pa bo s tem datuma že začela z zaostrovanjem ukrepov. Razen za lastnike blah blah blah...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.316
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ne! Oboje je isto, samo sistema drugače delujeta. Ali imaš certifikat na svojem računalniku ali pa maš SMSPass, s katerim lahko dostopaš na kateremkoli računalniku, telefonu ali tablci.
Jaz imam na računalniku certifikat, včeraj sem si uredil še smspass, da bi ga uporabljal na telefonu. Imam pa en čuden problem. Ko se npr. hočem prijaviti v e-upravo(samo primer), zahteva uporabniško ime in geslo, ko to potrdim, pa mi prileti sms, ki bi ga moral vpisati v okenček, ki se odpre. Da pa vidim sms, moram iti v sporočila, spletna stran se mi zapre in sem spet na začetku. Uporabniško ime, geslo, sms, začaran krog.... Skoraj sigurno obstaja rešitev?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Spletne strani ne zapri, temveč jo samo skrij s pritiskom na srednjo tipko ali ikono na mobitelu. Potem pojdi v sporočila, si zapomni geslo in spet odkrij spletno stran s pritiskom na ikono s tremi črticami. Sicer ti pa pri prejemu SMS pokaže notifikacija v kateri je tudi geslo.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ja se da. Jaz to počnem že od januarja. Kar se sprinta je seznam vseh covid hitrih/pcr testov, ki si jih do sedaj opravil. Do potrdila prideš s klikom na glavni strani po prijavi v portal.
Fantje, pa vi bi lahko bili INŠTRUKTORJI za starejše. Kar dokazuje, kako NEŽIVLJENSKI in celo SOVRAŽNI do starejših so trenutni predpisi...

15€ tu, 20€ tam, pa ste na 300 ali 400 dodatnih evričev an mesec...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Seveda bodo vsi novi ukrepi oz. omilitve veljale za 1 teden, da "fear factor" ostane.

Pa 15.8.2021 bodo spet zayebal še pa još ljudi, ki se jim takrat začen dopust, vlada pa bo s tem datuma že začela z zaostrovanjem ukrepov. Razen za lastnike blah blah blah...
Brez skrbi. Tudi lastnike bodo hebali. Dokler jih, politike, vlado, Beovićevo, ne - odnesemo...
Kar pa jih seveda ne bomo.

Pa trpite, Slovenci. Za mazohiste in sužnje rojeni in tudi vzgojeni.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Ecdc karta barv ne velja ?
Malo domače, malo ecdc, kakor kocka pade ???
Dafuq.