Challe Salle

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.109
62
113
Ha ha! Ne morem verjet, odrasli ljudje ste naštepali 18 strani pa vam še kar ni jasno. Kakšni butli :bonk:

Kot sem že na začetku v neki drugi temi omenil. Stvar je zelo očitno zrežirana in dogovorjena. Oba čefota sta totalna luzerja in sta mogla nekako prah dvignit, da se govori o njima. Oba upata na nove fane, ker zdaj sta oba zajebana, pa gansta reperja pa take fore :valjamse: :bonk: Peskovnih dveh polpismenih klošarjev. No ampak predstava jima očitno uspeva, polno mutavih becev se ukvarja z njima :valjamse:

no ja, mislim, da nihče nima v interesu dvigovanje prahu zaradi zlorabe mladoletnic.

Mogoče je zlatko igral na to karto, da malo popravi svoj ugled, čale pa res dvomim, da mu paše pozornost zaradi takih stvari.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.871
2.606
113
Ha ha! Ne morem verjet, odrasli ljudje ste naštepali 18 strani pa vam še kar ni jasno. Kakšni butli :bonk:

Kot sem že na začetku v neki drugi temi omenil. Stvar je zelo očitno zrežirana in dogovorjena. Oba čefota sta totalna luzerja in sta mogla nekako prah dvignit, da se govori o njima. Oba upata na nove fane, ker zdaj sta oba zajebana, pa gansta reperja pa take fore :valjamse: :bonk: Peskovnih dveh polpismenih klošarjev. No ampak predstava jima očitno uspeva, polno mutavih becev se ukvarja z njima :valjamse:
Glede na tvoje pisanje in označevanje ljudi v zgornjem prispevku zgleda tudi ti nisi ravno nek biser. Pametni in kulturni ljudje ne govorijo o drugih tako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in msenjur

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.955
2.669
113
Po moji podrobni analizi.... meh. Nekaj je dal ven in zeh.

Tole bo pa res samo 15k ogledov.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.692
2.105
113
Sem pričakoval od Challeta precej več, ne pa takšen zmazek na silo narejen, tukaj ga Zlatko konkretno povozil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: LjuboB

krko

Guru
5. sep 2010
2.579
1.256
113
Zajeta slika.PNG
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.955
2.669
113
Sploh ga ni roastal.... razen, da je kelnar pa da je na proteste hodu, 2 "verza".

peace-and-love-alessiamarcuzzi.gif


Samo od zastonj stanovanja, bi ga lahko vsaj 2 minuti... :evil: Pa še drugo potem....
 
  • Haha
Reactions: sajkek