Challe Salle

erikson

Guru
25. avg 2007
22.129
5.982
113
CHALLE SALLE - TATA (Official Video)
217K views 16 hours ago #1 on Trending for music


Tudi Challe ima spodobno število ogledov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.344
2.411
113
Po moji podrobni analizi.... meh. Nekaj je dal ven in zeh.

Tole bo pa res samo 15k ogledov.

1720772432773.png



1720772486794.png
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.129
5.982
113
zlatko krizanke.png


ZLATKO – Prek trnja do zvezd
14. 09. – KRIŽANKE, Ljubljana

Zlatkova pot prek trnja do zvezd in vse do Križank


Zlatan Čordić, znan tudi po vzdevku Zlatko, je zagotovo eden najprepoznavnejših slovenskih raperjev. Njegova glasbena pot se je začela v mladosti, ko je začel ustvarjati rap glasbo, ki izraža socialne teme, osebne izkušnje, tudi iz obdobja odraščanja na ljubljanskih Fužinah, in kritiko družbenih razmer.
Na sceni je aktivno prisoten že več kot 18 let, njegova najnovejša pesem Klepc laže pa je v tednu dni presegla 700 tisoč ogledov na platformi YouTube, številka pa je trenutno že presegla 800 tisoč ogledov in se hitro približuje milijonu. Trdno pa vztraja tudi na lestvici najbolj priljubljenih videospotov. Zlatko tako v soboto, 14. septembra 2024, prihaja na eno najbolj zaželenih prizorišč v Ljubljani – v Križanke, kjer bo pripravil veliki koncert Prek trnja do zvezd. Na odru se mu bodo pridružili številni gostje in razširjena glasbena skupina. Koncert je seveda namenjen predvsem poslušalcem in ljubiteljem kakovostnega slovenskega
rapa.

ZAKAJ JE IZBRAL KRIŽANKE?

»Križanke zato, ker si tudi mali ljudje lahko dovolimo sanjati o velikih stvareh. Naše odraščanje je zaznamovala Ljubljana in bili so večeri, ko smo z družbo na klopcah v parku pred Križankami poslušali koncerte različnih izvajalcev,« je povedal Zlatko in razkril, kaj si želi dati občinstvu, ki ga spremlja vsa ta leta. »Svojemu občinstvu želim dati tisto, kar si zasluži. Nepozaben in kakovosten glasbeni večer, za to pa so potrebni dobro ozvočenje, dobra luč in sanjska lokacija.«
Za glasbenikom je bogata karierna pot, polna tako vzponov kot padcev. Njegova glasba in glasbena dediščina pa govorita sami zase. In kako na svojo pot gleda sam? »Verjamem, da se stvari zgodijo same od sebe, naloga mene kot posameznika pa je le, da delam, kar me veseli, in dajem vse od sebe. Saj veste, kako bom zaključil: nasmej se, svet je lep.«

SVET V VSEJ SVOJI LEPOTI

Svojo prvo ploščo Svet je lep je izdal leta 2007 in se z njo hitro uveljavil na slovenski rap sceni. Sledili so številni uspešni albumi, kot sta denimo Zlato ti daje sijaj, ne pa sreče (2010) in Julijan Mak (2020). V dolgoletni karieri je izdal tudi številna sodelovanja, ki so se dobro zasidrala v slovensko glasbeno dediščino. Leta 2019 je svojo zgodbo skupaj s pisateljem Jurijem Hudolinom predstavil v biografiji O smehu Zlatka Čordića, ki govori o vzponu mladega fanta s Fužin, ki je izstopal s svojo vztrajnostjo in je svet videl v vsej lepoti. Poleg glasbe je aktiven tudi v družbenih in humanitarnih projektih ter znan po tem, da vedno na glas pove svoje mnenje in stališče. Zlatko je aktiven družbeni kritik in zagovornik človekovih pravic, kar se odraža v njegovih besedilih in javnem delovanju.

Prve in tudi najcenejše vstopnice so v prodaji od srede, 10. julija, od 10. ure dalje. Za najcenejše, tako imenovane »early bird« vstopnice boste odšteli 29 evrov
(parter), na voljo pa so tudi vstopnice »fan pit« po ceni 49 evrov, ki poleg prostora tik pred odrom (»fan pit«) kupcu zagotavljajo tudi Zlatkov album.
 
  • Haha
Reactions: Morgoth in shift

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.925
1.374
113
Seveda ti ves

Ze iz stalisca, da se ti spreminjas kot oseba, prvi otrok ti da izkusnjo za drugega, drugi za.... Življenje teče dalje, lahko se spremeni tvoje počutje, zdravje, materialni status, mas malo vec casa, manj časa, odvisno od kariere, starejši otroci pomagajo mlajšim, pazijo, sodelujejo, so jim druzba, vzor, izkusnja itd. A se nastevam? Sanjaš lahko, da se enako odzivas v situacijah pri otrocih. Razen, ce imas trojcke, dvojcke pa se tam gen zapis, socializacija v vrtcu, soli, vkljucno z družbo naredijo pogon v otroški osebnostni razvoj.

Upam, da lahko sestaviš več kot tri besede pri naslednjem odgovoru.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.416
325
83
34
A naj ne bi sodisce odlocalo o Challetu? Jaz bi na njegovem mestu tozil i8m in Ano Vido Resnik, ki ga vsak dan blati po ig-ju. Jebiga, dokler ni dokazano je nedolzen, tole pa je blatenje in nic drugega in kar ne nehajo in ne nehajo.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.955
1.225
113
A naj ne bi sodisce odlocalo o Challetu? Jaz bi na njegovem mestu tozil i8m in Ano Vido Resnik, ki ga vsak dan blati po ig-ju. Jebiga, dokler ni dokazano je nedolzen, tole pa je blatenje in nic drugega in kar ne nehajo in ne nehajo.
Če je zadeva zastarala, pa je bila res, ali je potem še blatenje?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.314
2.381
113
Kdo pravi da je kaj zastaralo? Ti ne ločiš stvari. Eno je če KD zastara in ga več ne gre preganjati čeprav obstajajo jasni elementi, drugo je če si že v postopku za KD in zadeva na sodišču zastara, tretje pa je, če so elementi KD ali prekrška potencialno obstajali, bi se lahko raziskali ampak se več ne obravnavajo ker je eno ali drugo po zakonu zastaralo. Torej "kaj je že res" in kaj ter zakaj od tega v narekovajih bi kdo naj sploh blatil? Kolikor sem jaz zasledil gre pri jugoviču2 za tretjo opcijo.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.955
1.225
113
Kdo pravi da je kaj zastaralo? Ti ne ločiš stvari. Eno je če KD zastara in ga več ne gre preganjati čeprav obstajajo jasni elementi, drugo je če si že v postopku za KD in zadeva na sodišču zastara, tretje pa je, če so elementi KD ali prekrška potencialno obstajali, bi se lahko raziskali ampak se več ne obravnavajo ker je eno ali drugo po zakonu zastaralo. Torej "kaj je že res" in kaj ter zakaj od tega v narekovajih bi kdo naj sploh blatil? Kolikor sem jaz zasledil gre pri jugoviču2 za tretjo opcijo.

Torej tu si napisal 3 zadeve in pri vseh piše zraven zastaranje. Kaj je potem narobe z mojim vprašanjem? Zakaj pa bi moral hoditi v detajle. Kaj točno ne ločim, če sem napisal teoretično vprašanje?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.314
2.381
113
Torej tu si napisal 3 zadeve in pri vseh piše zraven zastaranje. Kaj je potem narobe z mojim vprašanjem? Zakaj pa bi moral hoditi v detajle. Kaj točno ne ločim, če sem napisal teoretično vprašanje?

Sprašujem te zakaj bi kdo blatil človeka če proti njemu ni bil uveden noben postopek zoper KD, niti ni nobeno KD zastaralo, govora je samo o potencialnem "prekršku" kjer pa sploh ni nujno da je šlo za prekršek ampak to se ne bo ugotavljalo ker je "možni prekršek" zastaral. Vidiš, od pedofilije smo zgolj še na prekršku za katerega pa niti ne vemo ali je bil.

In ja, na tvoje pri vprašanje je odgovor DA. Zagotovo gre tukaj za blatenje in če bi jaz bil jugovič2 bi stožil jugoviča1 u 3pm. Skratka majmunska posla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.022
-1.085
113
Kdo pravi da je kaj zastaralo? Ti ne ločiš stvari. Eno je če KD zastara in ga več ne gre preganjati čeprav obstajajo jasni elementi, drugo je če si že v postopku za KD in zadeva na sodišču zastara, tretje pa je, če so elementi KD ali prekrška potencialno obstajali, bi se lahko raziskali ampak se več ne obravnavajo ker je eno ali drugo po zakonu zastaralo. Torej "kaj je že res" in kaj ter zakaj od tega v narekovajih bi kdo naj sploh blatil? Kolikor sem jaz zasledil gre pri jugoviču2 za tretjo opcijo.
Tu gre za četrto zadevo.
Policija najprej ugotavlja in preiskuje, ali je šlo za sum KD. Nekatera dejanja zastarajo hitro, nekatera po 20-tih letih še ne....
In tu je policija, kot beremo na prejšnji strani, ugotovila, da ni bilo nobenih elementov kaznivega dejanja, ki bi lahko zastaralo. Torej nobenega zastaranja ni bilo.

In tudi js ne vidim nobenega KD s strani CS v tistem pisanju punce. Prej obratno, ker punca blati njega in poziva na linč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.314
2.381
113
Tu gre za četrto zadevo.
Policija najprej ugotavlja in preiskuje, ali je šlo za sum KD. Nekatera dejanja zastarajo hitro, nekatera po 20-tih letih še ne....
In tu je policija, kot beremo na prejšnji strani, ugotovila, da ni bilo nobenih elementov kaznivega dejanja, ki bi lahko zastaralo. Torej nobenega zastaranja ni bilo.

In tudi js ne vidim nobenega KD s strani CS v tistem pisanju punce. Prej obratno, ker punca blati njega in poziva na linč.

Ne ne, koliko se spomnim izjave za javnost so ugotovili da bi lahko edino obravnavali element prekrška, katerega pa ne bodo obravnavali ker je že zastaral ampak večina ljudi očitno tukaj sploh ne loči med prekrškom in KD.