Challe Salle

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.344
2.411
113
O fotru, kje je t' malmu brizganca naredu. Vodenga.
Kakšen je bil v debati? Jaz sem narbol kul fotr - je reku.

moja vnukinja gre v jesen na fizikalni inštitut. Švica :)
Pravijo - drugi - da ima ker nekaj pojma in talenta. Da jo častijo.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.404
753
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sej prav tak. Če hitro začnejo, potem kasneje ni ekscesov ko pridejo v puberteto in začnejo hodit ven. To so potem že izurjeni in kulturni pivci in lepo nekje v kotu pijejo in težijo babam, medtem, ko ostali kozlajo, snifajo in se pretepajo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.042
9.206
113
Ti ženo že googlaj, je dec pač javna osebnost, od tega živi in to paše zraven. Spraševanje o tem kaj ji ima za ponudit, ker je tok lepa, je pa žal na nivoju okolja v katerem oba živiva, ti na eni, jaz na drugi strani ceste. Kle radi kažejo s prstom k sosedom, ker pol lažje pozabijo, da tud doma ni vse rožnato in to mi gre mal na živce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.416
325
83
34
Meni v tem okolju noben v zelje ne skace, odlicni odnosi. :) kaj mislis, da je Zlajo doma ljubezniv in nima histericnih izpadov, ce ni po njegovo? Dvomim. Na to sem se nanasal, ne na imetje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in B81

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.042
9.206
113
V bistvu mi visi dol do Pakistana kakšen je Zlatko doma, to je stvar njegove družine in njega, podobno kot mi visi dol kakšen si doma ti, pa lev sosed, pa desni sosed, pa un spredi, pa un zadi. Men je važno kakšen sem jest pri sebi doma.

Kar se pa tiče njegovega javnega nastopanja, se mi je pa zasral, ker je močno pretiraval z aktivizmom v času covid norije. Nima pa to veze s tem kakšno ima ženo, pa če njegova žena nosi ruto in podobno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.109
62
113
Saj sem napisal ČE.

Drugače je pa to poanta cele te teme.

ne bere se tako.

pa tudi poanta teme je, ali ima cale res umazane roke, ali pa je vse skupaj zarota zlatkota.

če si pa ti videl point v varanju pa svaka čast. pa ti še povem, da ne vemo točno obdobja, kdaj naj bi se to dogajalo, tako da je možno, da je bilo še pred ženo in družino, kar spet ovrže tvoje mešanje varanja zraven.
 
  • Haha
Reactions: delavec44

sad

Guru
24. avg 2007
20.799
9.448
113
Kaj miliš da si ti kripl edini na svetu z otroci in s težavami? Edini izkušen a?
Jaz vem, da nisem edini in vem, da pol k… vem, samo ti se pa imaš za strokovnjaka in nam soliš pamet.
Teorija ti laufa na polno, bomo videli, ko ti bo mala v puberteto zašla, če boš še tako pameten.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.314
2.381
113
Samo res, ne razumem tega tvojega budaljenja. Jaz se zavedam da je vse možno in jaz sem prepričan da bom vse naredil da bom preprečil slab scenarij. Ti pa kr budališ, budališ in groziš, kaj bo ko bo. Pa kdo pravi da bo sploh problematična? Že vsaj 10x sem napisal da bomo videli, ti pa še kr budališ, kreten jedan nadležni.
 
  • Haha
Reactions: leibstandarte

mr_

Guru
20. sep 2007
9.154
2.549
113
Že k smo pri štajerski...fajn bi bilo, da Leopold I uleti in oba capca dissa, če sem prav razumel kako se temu strokovno reče.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.411
5.777
113
1720549432550.png