Challe Salle

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
299
128
43
Kingston town
Mah od takrat naprej sta dobili "sloves" in ju noben ni hotu za kaj vec kot posexat na zurki. Pol sta obe postali obupani in sta si nasli dva obupanca. Verjetno se bo krog nadaljeval. Ja fuL sta happy
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.088
5.927
113
Kako ste lepo vse stereotipe in predsodke sistematično naštel...

Najbolj se pa zabavam ob misli, ko berem opazke tupatam po forumu glede drugih zensk (kake doticne ali na splošno) in vem, na podlagi pisanja na forumu, da imajo doma male hčerkice, ki pa kot da živijo v vzporednem svetu. Pozablja pa, da je to samo njegova hčerkica, za vse ostale pade v prvo kategorijo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.344
2.411
113
Ko se fajtata dava čapca med sabo. Neprecenljivo.
Glede snemanja med vožnjo. Slika lepo kaže, da se snema. Prostoročno :)

p.s. ko zlatane ne bo nikoli dobil 15 letnice :)
p.s. II pred katerimi vrati stoji zlatane?

... Pozablja pa, da je to samo njegova hčerkica, za vse ostale pade v prvo kategorijo.
Se je #jabe pofočkala?
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.416
325
83
34
Presenetljivo dobro izgleda, kaj ma Zlajo za ponudit, da prenasa njegov karakter? Socialno stanovanje?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.473
1.281
113
Emona / Carnium
Sam to ni ničelna toleranca o kateri govoriš malo višje.
No, jaz temu rečem ničelna, ker ne toleriram (kršitve dogovorov) in to podkrepim z dejanji (rdeč karton). Kdor ta dejanja povezuje po principu "vzrok-posledica" se bo strinjal, da nimam tolerance. Kdor teh dejanj ne razume tako, pa bo dlakocepil, da ne gre za ničelno toleranco in preizkušal meje :fredi: . V principu delujem tako, da puščam, da ljudje sami ugotovijo, kje se nahajajo in izkusijo situacijo...najstniku tudi. Do tam, kjer smatram, da je zanj še varno in ok.
Med posesivnostjo in totalno razpuščenostjo je pri meni zgolj neka drža (pravila, principi,...), tudi če je napačna za 51% populacije. Če ničesar ni med ničelno toleranco in tistim, kar si namignil z zgodbo o posesivnem fotru, ti povem, da je življenje precej bolj pisano...vsi imamo "mal lufta v volanu".
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.042
9.206
113
No, jaz temu rečem ničelna, ker ne toleriram (kršitve dogovorov) in to podkrepim z dejanji (rdeč karton). Kdor ta dejanja povezuje po principu "vzrok-posledica" se bo strinjal, da nimam tolerance. Kdor teh dejanj ne razume tako, pa bo dlakocepil, da ne gre za ničelno toleranco in preizkušal meje :fredi: . V principu delujem tako, da puščam, da ljudje sami ugotovijo, kje se nahajajo in izkusijo situacijo...najstniku tudi. Do tam, kjer smatram, da je zanj še varno in ok.
Med posesivnostjo in totalno razpuščenostjo je pri meni zgolj neka drža (pravila, principi,...), tudi če je napačna za 51% populacije. Če ničesar ni med ničelno toleranco in tistim, kar si namignil z zgodbo o posesivnem fotru, ti povem, da je življenje precej bolj pisano...vsi imamo "mal lufta v volanu".
Pa sej se razumemo. "luft v volanu" pa ni ničelna toleranca, vsaj zame. Pri meni je pri nekaterih stvareh več lufta kot pri drugih, pri nekaterih pa pač popustiš, ker mulc pač gre svojo pot. Kje pa piše, da je moja edina pravilna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in msenjur

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.404
753
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mislim, jaz spijem kdaj kako pivo, fotrovčka ali kaj takega. Nimam ničelne :evil: in nisem noben čistun, četudi se morda kdaj tako bere. Veliko tega, kar napišem je iz lastnih izkušenj ali izkušenj prijateljev oz. ljudi, ki so mi blizu.

Imam pa ničelno toleranco do tega:
- da najstnik pije, ker je to normalno,
- da najstnik pije, ker je v takšni družbi (spet normala),
- da najstnik pitje povezuje z zabavo (samo na veselicah, v diskaĆu, rojstnem dnevu, pogrebu, poroki, ob zmagah in porazih vseh športnikov,...)
- da najstnik pije,
- da najstniku starš ponudi alkohol, da poskusi.

Alkohol je za mlade večplastno škodljiv. Kot substanca in kot družbeni vzvod za sprejetost, na kar so najstniki še posebej občutljivi.
In ja, gre za to, da na ta način poskušaš vplivati na to, kako bo tvoj najstnik živel. Poskušaš mu priskrbeti najboljše izhodišče, kar ga zmoreš in to je maksima pri meni (do your best). Eni tako, drugi drugače.

Ne morem, da nebi delil izkušnje kateri sem bil priča nedavno. Torej imeli smo zaključek 6. razreda, mularija in starši skupaj na nekem kmečkem turizmu. Otroci seveda po svoje - igre z žogo, razne zajebancije itd.. mame skupaj za mizo, mi fotri pa skupaj za drugo. Skratka, moška zasedba je bila, kako naj rečem, jebiga, pivska pač...Dva natakarja sta komaj folgala nosit vino in radensko..Otroci so imeli svojo mizo s prigrizki in osvežilnimi pijačami. V nekem momentu prileti sošolec mojega sina (torej 11 letnik) do naše mize in reče fotru, da je žejen. Fotr mu reče naj si prinese kozarec. Rečeno, storjeno, in tip mu nonšalantno in brez najmanjših zadržkov zmeša špricar (deci/deci), mali spije na eks in gre nazaj od koder je prišel. Najbolj zanimivo pa mi je blo to, da dejansko vsi ki so bili temu priča niso pokazali najmanjšega začudenja ali čudnih pogledov, pogovor je tekel dalje, kot da se ni nič zgodilo. Noro.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.831
2.132
113
Ne morem, da nebi delil izkušnje kateri sem bil priča nedavno. Torej imeli smo zaključek 6. razreda, mularija in starši skupaj na nekem kmečkem turizmu. Otroci seveda po svoje - igre z žogo, razne zajebancije itd.. mame skupaj za mizo, mi fotri pa skupaj za drugo. Skratka, moška zasedba je bila, kako naj rečem, jebiga, pivska pač...Dva natakarja sta komaj folgala nosit vino in radensko..Otroci so imeli svojo mizo s prigrizki in osvežilnimi pijačami. V nekem momentu prileti sošolec mojega sina (torej 11 letnik) do naše mize in reče fotru, da je žejen. Fotr mu reče naj si prinese kozarec. Rečeno, storjeno, in tip mu nonšalantno in brez najmanjših zadržkov zmeša špricar (deci/deci), mali spije na eks in gre nazaj od koder je prišel. Najbolj zanimivo pa mi je blo to, da dejansko vsi ki so bili temu priča niso pokazali najmanjšega začudenja ali čudnih pogledov, pogovor je tekel dalje, kot da se ni nič zgodilo. Noro.

tale je pa res huda
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.473
1.281
113
Emona / Carnium
Pa sej se razumemo. "luft v volanu" pa ni ničelna toleranca, vsaj zame. Pri meni je pri nekaterih stvareh več lufta kot pri drugih, pri nekaterih pa pač popustiš, ker mulc pač gre svojo pot. Kje pa piše, da je moja edina pravilna.
Kalbo, ku*ac se razumemo :valjamse: Sej sem sam kriv, k pišem kot da se potegujem za nobelovo za književnost...
Z luftom sem mislil na to, ko se zgodi nekaj, kar preprosto ne predvidiš in to se v življenju dogaja. Vsaj nekaterim...verjetno so tudi takšni ljudje, ki so močno utirjeni in močnejši od lajfa.

Evo, komad, da ostanemo "on topic". Zlatko ma sporočila na zalogi :)
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.807
6.898
113
Ne morem, da nebi delil izkušnje kateri sem bil priča nedavno. Torej imeli smo zaključek 6. razreda, mularija in starši skupaj na nekem kmečkem turizmu. Otroci seveda po svoje - igre z žogo, razne zajebancije itd.. mame skupaj za mizo, mi fotri pa skupaj za drugo. Skratka, moška zasedba je bila, kako naj rečem, jebiga, pivska pač...Dva natakarja sta komaj folgala nosit vino in radensko..Otroci so imeli svojo mizo s prigrizki in osvežilnimi pijačami. V nekem momentu prileti sošolec mojega sina (torej 11 letnik) do naše mize in reče fotru, da je žejen. Fotr mu reče naj si prinese kozarec. Rečeno, storjeno, in tip mu nonšalantno in brez najmanjših zadržkov zmeša špricar (deci/deci), mali spije na eks in gre nazaj od koder je prišel. Najbolj zanimivo pa mi je blo to, da dejansko vsi ki so bili temu priča niso pokazali najmanjšega začudenja ali čudnih pogledov, pogovor je tekel dalje, kot da se ni nič zgodilo. Noro.
Verjetno ste Štajerci?
Torej zadeva ni čudna
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.314
2.381
113
Če bi vse prebral, bi videl, da je bil to komentar na AvtoFun, ki bo hčerko tako nadziral. Meni je kristalno jasno, kako je s tem. Pač praksa.

Sam tebi se res vidi, kak si pameten in da imaš še mladega froca. Ne boš verjel, precej najstnikov se v puberteti konkretno obrne, kalbo je že napisal en primer pri sebi.
Nič, kar natrosi nam še kaj ultra pametne teorije, da se še malo nasmejimo.

Kaj miliš da si ti kripl edini na svetu z otroci in s težavami? Edini izkušen a?