Covid-19 Cepiva

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
"Ta poceni" Pfizer:

8dkknmtsh8671.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Hmm



vira
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

PHE’s weekly COVID-19 variant cases data show that numbers of the Delta (VOC-21APR-02) variant in the UK have risen by 33,630 since last week to a total of 75,953. The most recent data show 99% of sequenced and genotyped cases across the country are the Delta variant.
According to PHE’s latest variant technical briefing, as of 14 June, a total of 806 people have been hospitalised with the Delta variant, an increase of 423 since last week. Of these, 527 were unvaccinated, and only 84 of the 806 had received both doses.
806-527-84 = 195. Preostalih 195 so pa? Samo ena doza?
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Kdo bo pa sedaj upal rečt, da se ne bo cepil? :sprasujemse:

Citat:
"V prihodnjih mesecih bo naše življenje toliko bolj enostavno, kolikor višji delež prebivalstva se bo prostovoljno cepil," je v nagovoru delegatov na kongresu SDS-a v Slovenskih Konjicah poudaril premier Janez Janša. Ključni cilj je doseči tak delež precepljenosti, da bo ne samo poleti, ampak tudi jeseni omogočeno normalno življenje, je dejal in pozval k odločitvi za cepljenje.
Konec citata.

Vir:


O fak, to bo zdaj enga jebanja v glavo... Primer včeraj s spreminjanjem pogojev za mejo... to bo vsak drug dan nekaj drugač..
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113


"Če želimo, da bomo imeli jeseni šolo v šoli in da bomo pripravljeni na vse preizkuse, potem bi morali ob upoštevanju dejstva, da potrebujemo tri tedne oz. 21 dni pri cepivih, da se izpostavi imuniteta cepljenega, kmalu začeti s cepljenjem šoloobvezne mladine, predvsem srednjih šol,"

Govorimo o starostni skupini, kjer je možnost smrti zaradi Covida okrog 1:100.000. Taki ne potrebujejo cepljenja. Prav tako pa tudi ne kacina, ki ves čas straši.

Precepi naj se ljudi 50+, ostale pa pustite pri miru. Jaz sem star 20 in vem da se ne bom cepil.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.356
113
Pravijo, da drek vedno priplava na površino. Počasi se kažejo prvi znaki tega. Še vedno bodo pa igličarji glasno trobentali, da to ni drek, ampak samo podobne nečistoče.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: AndY1 in Ytbnd

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Jest naj bi se dons cepil na prjavljeno cepljenje, pa sem se premislil, ker ne vejo več al bi sral al bi scal al kva bi. Sem prebolelnik in po nijz in ostalih "strokovnjakih", na bi se cepil čimbolj proti koncu 6 mesecev od prebolelosti, oz. baje lahko celo 8 mesecev. Ampak zdej k jim ostaja en kp cepiva, te pa vabjo k na zastonj burek. MRŠ PA TAKI STROKOVNJAKI! Resno, če se temu reče stroka, pol sem jest krfjola.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in Gonzo

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113


"Če želimo, da bomo imeli jeseni šolo v šoli in da bomo pripravljeni na vse preizkuse, potem bi morali ob upoštevanju dejstva, da potrebujemo tri tedne oz. 21 dni pri cepivih, da se izpostavi imuniteta cepljenega, kmalu začeti s cepljenjem šoloobvezne mladine, predvsem srednjih šol,"

Govorimo o starostni skupini, kjer je možnost smrti zaradi Covida okrog 1:100.000. Taki ne potrebujejo cepljenja. Prav tako pa tudi ne kacina, ki ves čas straši.

Precepi naj se ljudi 50+, ostale pa pustite pri miru. Jaz sem star 20 in vem da se ne bom cepil.
Cepiš se zato da ščitiš druge, ne sebe... Posledice tvoje okužbe lahko trpijo ljudje okrog tebe - npr. nosečnice in druge ranljive skupine, ki se ne morejo (ali nočejo) cepiti. Potem so tu še novi sevi pri katerih so cepiva lahko manj učinkovita in lahko resno zbolijo tudi cepljeni starejši.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Zdravi človek še nikoli ni umrl.

No poguglaj malo slike, da ni kakšna antivaxer propaganda
Prvi je imel povečano srce in tekočino okoli srca ter imel preveč kg. Družina je še vedno za cepljenje in vzpodbujajo vse, da cepijo tudi otroke.

Drugi je umrl od možganske anevrizme kot tisoči pred njim brez očitnih bolezenskih znakov.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Prvi je imel povečano srce in tekočino okoli srca ter imel preveč kg. Družina je še vedno za cepljenje in vzpodbujajo vse, da cepijo tudi otroke.

Drugi je umrl od možganske anevrizme kot tisoči pred njim brez očitnih bolezenskih znakov.
Torej je lahko cepljenje, če imaš preveč kg smrtno nevarno?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Vsaka stvar je lahko smrtno nevarna komu. Tudi aspirin jih pobije nekaj tisoč letno, arašidi, kontracepcijske tabletke, ni da ni. In tudi cepiva (tista obvezna za otroke) pobijejo ali hudo deformirajo kar nekaj otrok.

Če si debel, si pač usluge ne delaš v igri promilov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Vsaka stvar je lahko smrtno nevarna komu. Tudi aspirin jih pobije nekaj tisoč letno, arašidi, kontracepcijske tabletke, ni da ni. In tudi cepiva (tista obvezna za otroke) pobijejo ali hudo deformirajo kar nekaj otrok.

Če si debel, si pač usluge ne delaš v igri promilov.
Če imaš možnost izbire, za kaj se boš odločil - za nekaj eksperimentalnega, ki je po svetu v pol letu ubilo več 10.000 ljudi ali nekaj, kar obstaja 40 let, bilo uporabljenih 4 milijarde doz in v tem času umrlo 34 ljudi kot posledica tega zdravila?