Covid-19 Cepiva

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja mačke in psi so največji problem. Kaj pa tisto kar jemo ? kokoši , krave , , prašiči ?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Enim pa kar ni jasno, da je 3/4 teh strokovnjakov in znanstvenikov totalnih debilov. Zablojen svet, śolanje se lahko trajno ukine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
Kako farmacevtska firma izsiljuje evropsko unijo...


pa to ne moreš verjet, kaj se dogaja - bolj smo starejši kot civilizacija, večje svinjarije se dogajajo. Kako si upajo takole izsiljevat ljudi? a nimajo nobenega spoštovanja??

dnar so pokasiral vnaprej, debelih 300 mio €. zdej se pa je.bite - ko bo pripravljeno boste dobil... ali pa še malo kasneje... če boste tiho počakali... svine.

EU bi mogla odstopit od pogodbe, zablokirat vse račune, tudi račune lastnikov na raznih otokih, pobrat denar nazaj in kupit cepiva drugje. Četudi pri kitajcih.

kaj se pa grejo, mamicu jim!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Kako farmacevtska firma izsiljuje evropsko unijo...


pa to ne moreš verjet, kaj se dogaja - bolj smo starejši kot civilizacija, večje svinjarije se dogajajo. Kako si upajo takole izsiljevat ljudi? a nimajo nobenega spoštovanja??

dnar so pokasiral vnaprej, debelih 300 mio €. zdej se pa je.bite - ko bo pripravljeno boste dobil... ali pa še malo kasneje... če boste tiho počakali... svine.

EU bi mogla odstopit od pogodbe, zablokirat vse račune, tudi račune lastnikov na raznih otokih, pobrat denar nazaj in kupit cepiva drugje. Četudi pri kitajcih.

kaj se pa grejo, mamicu jim!

Seveda boš blokiral račun firme, ki ti lahko reši še pol letni lockdown. Po kolenih jih moledujejo, ne grozijo.

S tem cepivo so dobila farmacevtska podjetja takšno moč, da bi morali ponovno razmislit, če je sploh pametno, da je to v javni lasti...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
no sej... to je kapitalizem v vsej svoji veličini.

boli jih za zdravje ljudi, za ljudi nasploh. važno da so €.

govorimo o žegnani vodi, k sploh ne vemo če bo delovala tako kot obljubljajo.

ne bi rekel, če bi poštudirali zdravilo za rakava obolenja... ki jih razvijajo že 40 let.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in McGiver

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
no sej... to je kapitalizem v vsej svoji veličini.

boli jih za zdravje ljudi, za ljudi nasploh. važno da so €.

govorimo o žegnani vodi, k sploh ne vemo če bo delovala tako kot obljubljajo.

ne bi rekel, če bi poštudirali zdravilo za rakava obolenja... ki jih razvijajo že 40 let.
Saj na koncu vedno bolj verjamem teorijam zarot, da te viruse proizvaja farmacija. Samo, da se služi.
Podobno kot s temi antivirusnimi programi za računalnike ...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
no sej... to je kapitalizem v vsej svoji veličini.

boli jih za zdravje ljudi, za ljudi nasploh. važno da so €.

govorimo o žegnani vodi, k sploh ne vemo če bo delovala tako kot obljubljajo.

ne bi rekel, če bi poštudirali zdravilo za rakava obolenja... ki jih razvijajo že 40 let.
Na to sem opozoril že par dni nazaj, takoj ko je prislo v medije, da bo dobava 60% manjša in rekel, da je AstraZeneca našla boljšega kupca. Kakšno zdravje ljudi neki. Živimo v kapitalizmu in podjetje se obnaša kapitalistično. Podjetje ima delničarje, ki jim mora maksimizirat dobiček. Pa sej to sem povedal in kdorkoli je razmišljal drugače je naiven.

Zato pa sem napisal, da si je EU popolnoma kriva sama, saj je stavila le na enega konja (cepiva) in vanj vložila milijarde, namesto da bi vložila tudi v alternative, recimo v raziskave v že obstoječa zdravila aka Ivermectin, ki veliko obeta, ampak dokler ni vloženega določenega denarja za testiranja le-tega, potem je vse na medicinskih posameznikih, ki obupno poskušajo prepričati regulatorje, da se nekaj naredi tudi na tem.

Če se Ivermectin potrdi za uspešno zdravilo/preprečevalec, potem lahko zaključimo z epidemijo. Ni ga potrebno dajati vsakemu, le tistemu, ki pride po zdravstveno pomoč.
Poglejte v sosedno temo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
sam kako nima ena UNIJA orodja, da za jajca stisne tako firmo, če se delajo norca?

pa kr nobene moči nimamo več proti tem velikim firmam. čist vse si dovolijo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Ja sem imate radi kapitalizem ane :sprasujemse:
Imejte ga radi v vseh primerih, ne samo takrat, ko to glih paše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
sam kako nima ena UNIJA orodja, da za jajca stisne tako firmo, če se delajo norca?

pa kr nobene moči nimamo več proti tem velikim firmam. čist vse si dovolijo.
Zato, ker za volilne kampanje potrebuješ denar. Denar pa dobiš od donorjev. Ti donorji pa so tudi farmacevtske firme. Sej veš, lobisti.

Zato pa so politiki v rokah lobijev in njim je potrebno vrniti z uslugami. Zakaj pa bi drugače podjetja donirala za njihove kampanje :sprasujemse:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ja sem imate radi kapitalizem ane :sprasujemse:
Imejte ga radi v vseh primerih, ne samo takrat, ko to glih paše.
Točno to in tudi zato bi se morala EU obnašati kapitalistično in ne staviti le na enega konja. To je tako, kot da bi vse dal v roke monopolistu.

Kdor je razmišljal drugače je (bil) naiven bedak.