Covid-19 Cepiva

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.625
113
Sej boš tudi ti mogoče dočakal kake 60 let. Pa te bomo potem povprašali po zdravju in kroničnih obolenjih
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Ja to sem se tudi jaz vprašal ko sem prvič to številko videl. Četrtina slovenije je kroničnih bolnikov. Potem imaš vsaj pol slovenije ki so samo "bolniki", pa še nekaj normalnih se najde.

Edit:

Tale naslov sem si sposodil ker je tako provokativen
"Z drugih velenjskih šol ne poročajo o odsotnosti učiteljev zaradi cepljenja. Samo na Velenjskem včeraj cepili prek 600 šolnikov, a reakcije po cepljenju ima zgolj učiteljski kolektiv ene same šole. "
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: brane_new

matej_

Guru
25. okt 2007
2.099
636
113
Edit:

Tale naslov sem si sposodil ker je tako provokativen
"Z drugih velenjskih šol ne poročajo o odsotnosti učiteljev zaradi cepljenja. Samo na Velenjskem včeraj cepili prek 600 šolnikov, a reakcije po cepljenju ima zgolj učiteljski kolektiv ene same šole. "

Kar dejansko ni res. Vsaj ravnateljica na nasi soli ali prikriva ali skriva podatke. namrec marsikaterega ucitelja je vceraj stisnalo in je moral prej iz sluzbe oz. ga danes ni v sluzbo.
Zgleda eni malo napihujejo, eni skrivajo da je AZ zanic, resnica je pa verjetno nekje v sredini.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
To da AZ ni ravno najbolje je videti tudi drugje po EU kjer so ustavili cepljenja. Ampak na srečo predstavlja manj kot 1/3 dobavljenega cepiva.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Medtem na drugi strani alp:
Kacin napovedal dvig starostnega praga pri cepljenju z AstraZeneco

Neuradno je kar precej delavcev v vzgoji in izoraževanju danes odpovedalo svoje termine. Tako da je težava s kopičenjem cepiva vedno večja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.494
5.671
113
Kar dejansko ni res. Vsaj ravnateljica na nasi soli ali prikriva ali skriva podatke. namrec marsikaterega ucitelja je vceraj stisnalo in je moral prej iz sluzbe oz. ga danes ni v sluzbo.
Zgleda eni malo napihujejo, eni skrivajo da je AZ zanic, resnica je pa verjetno nekje v sredini.
Nekaj si zapomnite, ravnatelji so največhi lažnivci in lopovi takoj za politiki.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.325
3.378
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Kolega, infekciolog, mi je rekel za korono takole:
- reakcija je vezana na imunski sistem
- slabši imunski sistem, večja reakcija
- sedeče službe, malo gibanja - večja reakcija...
- športniki in ostali "fit" - nobene reakcije...
- vse dodatne (stranske) bolezni dodajo nekaj k reakciji...
- nekatera zdravila za stranske bolezni pa zmanjšajo reakcijo cepiva. Katera, še raziskujejo...
Jaz mu verjamem, če mu kdo ne, ni hudega...