Covid-19 Cepiva

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.817
2.043
113
In to je pomembna razlika (ki je en kup ljudi sploh ni sposobno sprocesirat).

In še pomemben moment, če ti nekdo pomoli en list papirja (izvid) pod nos, kakšne pravice si mu kršil, če preveriš ISTI LIST papirja elektronsko (in preveriš če sta tiskana in elektrosnka verzija identična).
V Frankfurtu dobiš po PCR testu v Centogene email s pdfjem in QR kodo, ki je preverljiva komurkoli, kjerkoli in kadarkoli .
Seveda je enako možno tudi za cepilno knjižico, saj ni vezano na nobeno platformo in trenutno lokacijo.

Capture.JPG
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.369
113
Včer sem videl objavo tiste ki je pripeljala hči pa zahtevala da se ji vzame briz iz grla in zraven snemala. Na koncu pa se še drla da bo policijo klicala. Na štajerskem imate res neke substance ki jih drugje po sloveniji ni vsaj kar se zblojenosti folka tiče.
Ajncvaja ber, baje je s tvojih koncev....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.369
113
Moj 88 letni oce ni po prvi dozi Pfizerja imel nobenih stranskih ucinkov, po drugi dozi pa en dan malenkostne vrocine.

Ti sigurno nisi star 88 let, tako da hvala lepa za take stranske ucinke. Se po nobenem cepivu nisem imel takih stranskih ucinkov.

AZ naj prihranijo za politike, za nas pa naj zrihtajo Sputnika.

Nagradno vprasanje - s cem mislite, da bodo cepili poslance :sprasujemse:
A misliš da pri sputniku pa ne bo vročine?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.831
113
Kacinov plan se ruši. AZ bo dobavila več kot 100k manj odmerkov. Jelko, katero cepivo boš pa zdaj zagovarjal kot najbolj zanesljivo?
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.099
636
113
V Velenju na eni OŠ jutri odpade pouk ker ima 26 uciteljev hudo reakcijo po cepljenju z AZ, na "nasi" soli pa je kar nekaj uciteljev predcasno zapustilo delovno mesto danes zaradi reakcije na AZ( vrocina, tresenje, slabo pocutje, huda utrujenost...) tako, da predvidevam da jutri bo pouk v manjsem obsegu.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
V Velenju na eni OŠ jutri odpade pouk ker ima 26 uciteljev hudo reakcijo po cepljenju z AZ, na "nasi" soli pa je kar nekaj uciteljev predcasno zapustilo delovno mesto danes zaradi reakcije na AZ( vrocina, tresenje, slabo pocutje, huda utrujenost...) tako, da predvidevam da jutri bo pouk v manjsem obsegu.
Kot sem ze omenil. Ko so testirali AZ, so morali testnim subjektom ze vnaprej dajati paracetamol, da so prenesli stranske ucinke cepljenja.
Nekaterim tukaj se take reakcije zdijo normalne in popolnoma ok.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.034
3.928
113
Jao od kolega baba je učiteljica, dedc pa me bombardira z tem sranjem sedaj.
Še malo pa mu bo treba plenice menjat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Kot sem ze omenil. Ko so testirali AZ, so morali testnim subjektom ze vnaprej dajati paracetamol, da so prenesli stranske ucinke cepljenja.
Nekaterim tukaj se take reakcije zdijo normalne in popolnoma ok.

Tudi medicinsko obebje jih jemlje 2x2 največ 2x3 da ne greš potem še na dializo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113

 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
2/3 uciteljev v Velenju manjka, tako, da danes komplet pouk odpade. Tole so dobili vceraj zvecer pod nujno. Imajo pa nujno varstvo organizirano.
 

koli9999

Zelenc'
1. okt 2014
23
2
3
Ocitno smo v Sloveniji fenomen da omenjeni stranski ucinki onesposobijo celo solo. Vsi sedaj prestraseni, a ste dejansko mislili da stranskih ucinkov pri cepljenju ni? A ko ste svojega otroka peljali na otroska cepljenja niste opazili da ima tisti dan povisano temperaturo, vas na to ni opozorila pediatrinja? Mislim sedaj kar naenkrat sok da lahko pride glavobol... V nasi obcini so se ravno zaradi stranskih ucinkov drugi dan odlocili za cepljenje v soboto tako da bodo v ponedeljek operativni.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Me zanima odgovor alteri epidemologa, kok ljudi povprecno umre od strdkov na dan v eu, in kok bi bila pricakovana stevilka za 3000000 v dveh mescih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Tudi jaz dobila AZ. Cepljena zjutraj, čez dan bolečine v roki kjer so me cepili. Zvečer vročina (37 do 38) in utrujenost. Šla malo prej spat, zjutraj vse ok, samo še tam kjer so me cepili čutim bolečino, ko potipam. Če se ne oglasim več na forumu, me je pobralo. ;)
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.500
4.619
113
Poznam dva učitelja (mož in žena), ki sta bila cepljena sedaj. Oba obležala, huda utrujenost, glavoboli in vročina. Ko sta mislila, da sta že ok, sta po enem dnevu spet obležala. Se vleče že par dni. Pa drugače sta daleč od pomehkuženih osebkov. Kot sem že pred časom rekel, se bom verjetno cepil tudi jaz, a ko bomo lahko izbral s čim. Tole brozgo naj kar imajo.