Covid-19 Cepiva

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.332
5.661
113
Pavlihova pratika je nazaj
Marsikdo v teh dneh razmišlja o cepljenju s poživitvenim odmerkom, pri čemer ga vodi predvsem skrb glede izteka evropskega covidnega potrdila.

Oprostite: od dne, ko sem slišal, da imajo preboleli + dvakrat cepljeni časovno neomejeno potrdilo, dvakrat cepljeni + preboleli pa časovno omejeno, sem šel med "anticepilce." Ne bom se šel več cepit, saj vam ne zaupam več. Naredil sem vse po (vaših) navodilih - dvakrat sem se cepil, zdaj pa sem kaznovan kot kakšen šolarček, ker se ne želim cepiti s tretjim odmerkom (zame je tretji odmerek prebolevnost). Oziroma celo ožigosan kot "anticepilec". Ne da bi se kdor koli od t. i. stroke čutil dolžan kar koli pojasniti.

S takim odnosom ste na ravno FB-dohtarjev, pa jih lahko še tako zmerjate. Na isti ravni ste!


Sosednji članek bi lahko pojasnil vnemo:
Do prihodnjega leta do 3,1 milijarde presežnih odmerkov cepiva proti covidu-19
 
  • Wow
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.332
5.661
113
Oster Booster
Velikonočno družinsko cepljenj

Žermany

1.jpg
 
  • Ljubezen
  • Wow
Reactions: javr in Ginginova

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.332
5.661
113
Klimatske spremembe

Berlinski gasilci beležijo porast intervencij zaradi kapi in infarktov. V primerjavi z letoma 2018/2019 je število naraslo za več kot 31%.

Under the keywords "heart complaints / implanted defibrillator" and "chest pain / other chest complaints", the number of logged missions in 2021 increased by 31 percent compared to the average values from 2018/2019 to a total of 43,806 missions. The number of logged deployments under the keywords "stroke / transient ischemic (TIA) attack" increased by 27 percent compared to the average values from 2018/2019 to a total of 13,096 deployments.
 
  • Wow
Reactions: javr

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.287
3.426
113
Kam so se zdej vsi verniki v cepiva poskrili? Na Covid sledilniku so se sigurno zmotili pri podatku koliko C je v bolnici. endvatri je tudi nehal objavljat svojo statistiko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

jest5

Guru
18. avg 2007
25.455
-8.400
113
Francoski tisk je rekel :valjamse: :valjamse: :valjamse:


Samo klik na wiki mi v prvem odstavku ponudi:
However, the company went bankrupt on 23 July 2012,[1][2] before re-emerging as an online-only media in 2016. In 2020, according to NewsGuard, this media "fails to adhere to several basic journalistic standards".

In še malo kasneje:
The site has been criticised since 2019 for publishing false information and spreading conspiracy theories
:valjamse: :valjamse: :cheer: :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in mosseero