Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Je ene 1234x bolj dejstvo od tvojega bluzenja
Edino dejstvo je, da je bilo ob zacetku cepljenja (za bozic) v DSOjih 50% populacije DSOjev ze prebolelih in to, ko so stevilke mrtvih ze padale.

Ce potegnes paralelo padanja stevike mrtvih v DSOjih in padanja stevila mrtvih v splosni populacijicod zacetka decembra, potem vidis, kje si. Poleg, seveda, vseh ostalih dejavnikov o katerih smo ze govorili.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
Eto, AstraZenevca cepivo je ucinkovito samo na tistih, ki virus v ogromni vecini preboli brez problemov:

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.790
14.584
113

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.466
1.844
113
na temni strani lune
Ljudem, ki ne razumejo sistema solidarnosti ali pa ga iz X razloga ne podpirajo seveda ni jasno, da se - če se starejši ne cepijo, se pa cepijo ostali - s tem posredno dela tudi na zaščiti prvoomenjenih ter najbolj ogroženih in je potem trditev "cepivo bo zaradi starejši" povsem legitimna :aplauz:

Naši "strokovnjaki" pravijo, da si po cepljenju še vedno lahko prenašalec. Zaradi tega je potrebno nositi masko, razkuževati, distanca ipd. še kar naprej.

Tvoja teorija v takšni luči pade ko keks.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.790
14.584
113
To ni moja teorija (don't kill the messenger) ampak ok. Poleg tega pa strokovnjaki (in ne "strokovnjaki") širom sveta pravijo, da se v praksi še ne ve točno ali si po cepljenju lahko še vedno prenašalec, načeloma pa naj ne bi bil oz. ne bi smel biti. Si pa lahko zaradi minimalne prisotnosti virusa pozitiven na kakšen test, okuževal boš pa bolj težko saj naj bi imel premahno količino virusa v sebi za tako početje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.058
4.065
113
To ni moja teorija (don't kill the messenger) ampak ok. Poleg tega pa strokovnjaki (in ne "strokovnjaki") širom sveta pravijo, da se v praksi še ne ve točno ali si po cepljenju lahko še vedno prenašalec, načeloma pa naj ne bi bil oz. ne bi smel biti. Si pa lahko zaradi minimalne prisotnosti virusa pozitiven na kakšen test, okuževal boš pa bolj težko saj naj bi imel premahno količino virusa v sebi za tako početje.
Aha, zdaj pa kar na enkrat po cepljenju ne bos vec prenasalec. Do zdaj so pa eno leto pravili, da ce si prebolel, da si se vedno lahko prenasalec.

Jao, kako spreminjajo zgodbo glede na interese.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.790
14.584
113
Po mojih info imunsko stanje prebolelega ni enako imunskemu stanju cepljenega tako da IMHO ne gre za spreminjanje zgodbe ampak za primerjavo dveh različnih stanj in delovanj.
 
  • Haha
Reactions: Pbutec

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.317
5.642
113
To ni moja teorija (don't kill the messenger) ampak ok. Poleg tega pa strokovnjaki (in ne "strokovnjaki") širom sveta pravijo, da se v praksi še ne ve točno ali si po cepljenju lahko še vedno prenašalec, načeloma pa naj ne bi bil oz. ne bi smel biti. Si pa lahko zaradi minimalne prisotnosti virusa pozitiven na kakšen test, okuževal boš pa bolj težko saj naj bi imel premahno količino virusa v sebi za tako početje.