Covid-19 Cepiva

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Đabe vsi protesti, če ni prave ideje. V Franciji zažigajo lokale, zažigajo avte, namesto da bi zažgali te šotore za testiranje.
https://www.infowars.com/posts/businesses-are-refusing-to-enforce-frances-vaccine-passport/
...lupus in podobno robo z lahkoto samodiagnosticiraš. Samo poznati se moraš. Opravljene medicinske fakultete pri tem sploh ne rabiš...
Če jest sebe ne bi tako dobro poznal in poskrbel za prepricat dohtarje na več levelih in raje poslušal njihove diagnoze, bi bil danes že vsaj dobri 2 desetletji pod rušo. Lastne izkušnje tudi z "medikamenti" in raznimi dodatnimi pizdarijami z zdravjem zaradi njih. Mene noben ne bo prepričal, da jim dovolim meni injeciranje tega sranja od teh "kao cepiv" ...
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
V Avstriji so objavili priporočilo, da bodo za poživitveni odmerek pri cepljenju proti covidu-19 namenili le cepivi družb Pfizer in Moderna. Kot prvi bodo poživitveni odmerek prejeli starejši od 65 let, rizični bolniki in tisti, ki so bili cepljeni s cepivoma družb AstraZeneca in Johnson & Johnson.

Tem ase torej obeta vsakih 6 mesecev pozivitveni odmerek
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
IMHO tolko cajta bodo ovce probali špikat, dokler se jim ne bo zdravje (posledice) začelo huje slabšat, pol pa bojo dohtarji rekli : "Ni to zaradi cepiva" ... japade ... vmes pa folk naseda na PCR teste in "CovidPass" fore in te narative, ki so "Out" in samo z enim namenom ... Sem včeraj primerjal ITA podatke za celo njihovo državo : Hitri aG testi - jih je najmanj 10x manj pozitivnih kot onih PCR (pa njihovi hitri niso glih čip-šit), kar kaže da tudi oni uporabljajo pri PCR bistveno višjo replikacijo vzorcev nad 30x in so oni s PCR v bistvu false pozitive v glavnem.

Po logiki, bi morali oboji prikazat nekje podobno sliko, da se ne bi kazali pri PCR raznorazni drugi virusi, ki jih je človeško telo itak polno ... Ampak pri večjih številkah je pa politika seveda ... "in prisila" ...

2556025837906375982.jpg
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Še vedno mi razni doktorji tukaj niso odgovorili, kaj se zgodi z necepljenim, ki pride z pozitivnim testom na mejo. Ga ubijejo, ali pošljejo nazaj v državo gostiteljico? Sprašujem zato, ker mi počasi že preseda branje, da virus v državo nosimo samo cepljeni.
Ja v karanteno gre v nasprotju s cepljenim, kateri gre trosit virus naokoli...pac, enim je dovoljeno, ceprav se ve, da kuzijo kljub temu, da so cepljeni. Pa saj v svetu so bila vedno dvojna merila, nic novega...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.180
1.350
113
V Izraelu je takole:
Poglej priponko 47728
Sedaj pa vprašanje - zakaj že cepiva ne delajo?

Vir:https://www.haaretz.com/

Mene bolj zanima v koliksni meri cepiva preprecujejo nastanek bolezno ob srecanju z virusem. Ker zdaj preprecevat folk, da se cepi, z argumenti, da bojo mel lazji potek bolezni, je neumno. In normalno, da se folk ne cepi. In ce cepiva bolezni ne preprecujejo, potem enostavno niso pravo orozje zoper covid19.

Clovek bi pricakoval, da bo cepivo delovalo tako, da bo organizem ob srecanju z virusem pobesnel, le tega totalno prebutal in ga odvrgel nekje sredi gozda. In to ljudje pricakujejo, ko se gre za cepljenje. Ne pa da bojo mel lazji potek.
 
19. jul 2007
2.822
1.538
113
Mene bolj zanima v koliksni meri cepiva preprecujejo nastanek bolezno ob srecanju z virusem. Ker zdaj preprecevat folk, da se cepi, z argumenti, da bojo mel lazji potek bolezni, je neumno. In normalno, da se folk ne cepi. In ce cepiva bolezni ne preprecujejo, potem enostavno niso pravo orozje zoper covid19.

Clovek bi pricakoval, da bo cepivo delovalo tako, da bo organizem ob srecanju z virusem pobesnel, le tega totalno prebutal in ga odvrgel nekje sredi gozda. In to ljudje pricakujejo, ko se gre za cepljenje. Ne pa da bojo mel lazji potek.
In ce cepiva bolezni ne preprecujejo, potem enostavno niso pravo orozje zoper covid19.
So želje in je realnost. Realnost je da so cepiva ta trenutek še vedno najboljše orožje, ki ga imamo.

Clovek bi pricakoval, da bo cepivo delovalo tako, da bo organizem ob srecanju z virusem pobesnel, le tega totalno prebutal in ga odvrgel nekje sredi gozda.
So želje in je realnost. Poglej cepiva in gripo, poglej cepiva in HIV. Poglej cepiva in malarijo. Kako ocenit trenutno cepiva proti COVID-19. Glede na želje so se cepiva odrezalo bolj kilavo, glede na realnost pri nekaterih boleznih in glede časovne komponente razvoja so pa cepiva proti COVID-19 kar velik dosežek.

Pa še zadnji (sveži) editorial iz Financial Times (moji povzetki ključnih poant članka):
- dejstvo je, da zaščita začne rapidno upadati po 6-8 mesecih
- dejstvo da si zdrmal telo s okusom po virusu, je koristno, ker se precej zmanjša verjetnost za hujši potek bolezni
- Izrael je precej specifičen, tako da bomo po svetu gledali različne slike
- tudi države s veliko precepljenostjo se ne bodo mogle izogniti nekaterim preventivnim ukrepom (npr. maske, itd)

FT.jpeg
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.180
1.350
113
Vem vse to, zato pa pravim, da bi clovek pricakoval. Povprecen laik pricakuje, da se bo cepil in pozabil na covid. Ker pa temune more biti tako, pa smo tam, kjer smo. Zaklenjeni 9meaecev in 3 "odprti". Normalnega zivljenja se dolgo ne bo.