Covid-19 Cepiva

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.332
1.070
113
ne gre tak.... po šestih mescih od cepljena je zaščita baje samo okoli 40%....
zato že razmišljajo o 3 dozi....
 
  • Všeč mi je
Reactions: LjuboB

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113

Hesitancy held constant in the most educated group (those with a Ph.D.); by May Ph.D.’s were the most hesitant group.

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.826
14.632
113
Kam so se zdaj poskrili vsi tisti, ko so trdili, da s ceplenjem varuješ starejše? Solidarnost pa to?
Kaj pa tebe spet muči? Ja, kot je bilo nedavno ugotovljeno cepivo žal ne pomaga pri (ne)okuževanju tako kot bi si želeli, še vedno pa imajo cepljeni v sebi vsaj 40% manj virusa torej je že samo zaradi tega manjša možnost, da nekoga okužiš. S cepljenjem torej poleg zaščite sebe vseeno deluješ družbenokoristno. Solidarnost ja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.927
-829
113
Kaj pa tebe spet muči? Ja, kot je bilo nedavno ugotovljeno cepivo žal ne pomaga pri (ne)okuževanju tako kot bi si želeli, še vedno pa imajo cepljeni v sebi vsaj 40% manj virusa torej je že samo zaradi tega manjša možnost, da nekoga okužiš. S cepljenjem torej poleg zaščite sebe vseeno deluješ družbenokoristno. Solidarnost ja.
Je bilo tudi ugotovljeno, da imajo tudi asimptomatski v sebi tudi manj virusa in le redko širijo virus.
In bi rekel da so bolani doma, ti ne pohajajo okol. V gostilne in na prireditve bi pa hodili asimptomatski, ki niti ne vedo da so okuženi in ki še manj širijo virus kot okuženi cepljeni.
Zakaj torej cepljene spustijo na prireditve, necepljene pa ne? Da zahebavajo necepljene, al je še kak drug razlog?

Osebe, ki so okužene s koronavirusom in ne kažejo simptomov covida-19, le redko širijo virus, sploh v primerjavi s tistimi, ki razvijejo simptome, je tvitnila epidemiologinja Svetovne zdravstvene organizacije (WHO) Maria Van Kerkhove. ....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.826
14.632
113
Da zajebavajo necepljene, kakopak. To jim je smisel življenja, takoj za tem pa pride na vrsto vohunjenje za vsemi državljani.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
70% precepljenja Islandija - imajo najhujsi val:


 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
E8Un4uYXsAQ6j9s
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.292
3.428
113
Saj vejo, da cepivo ne bo rešilo kaj dosti, samo pogodbe za dobavo so pač podpisane. Cepivo bo treba ponucat, govorit, da je ful uspešno, v bistvu pa vejo, da temu ni tako.
To je isto kot, da rezerviraš apartma v prvi vrsti ob morju za tri tedne, vse naj v presežkih ti je bilo obljubljneno, ti pa po prvem tednu ugotoviš, da temu ni tako. Potem imaš dve opciji, ali na silo bivat do konca in se tolažit saj bo, ali pa prekinit, se pobrat od tam in rečt to je qurac in požret izgubo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.163
5.284
113
Antivaxerji, kolikokrat vam bo treba povedat, da smo na točki, kjer se število okužb šteje samo zaradi vas. Vi ste tisti ki boste še naprej polnili bolnice. Število okužb se spremlja samo zaradi vas. Za cepljene je covid sedaj samo prehlad. Cepite se in bomo nehali s temi PCTji.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Antivaxerji, kolikokrat vam bo treba povedat, da smo na točki, kjer se število okužb šteje samo zaradi vas. Vi ste tisti ki boste še naprej polnili bolnice. Število okužb se spremlja samo zaradi vas. Za cepljene je covid sedaj samo prehlad. Cepite se in bomo nehali s temi PCTji.
Tako kot na Islandiji, Izraelu in recimo Gibraltarju?