Covid-19 Cepiva

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.568
10.165
113
kod Džej-Zija
Modeli še vedno ne štekajo, da cepivo zmanjša možnost okužbe, ne preprečuje. Podrugi strani pa praktično preprečuje težji potek.

Imaš AndY1-ja in darjan-a, ki kričita, da okužbe ne bi smele biti merilo, ampak hospitalizacije in intenziva. Po drugi strani pa z veseljem uporabljajo okužbe kot argument, ko je treba pljuvat po cepivih. Shizofrenija much?
 
  • Haha
Reactions: jonny77

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.005
6.699
113
To ne pomeni da pljuvam. Rizicnim lahko resi zivljenje, za zdrave pa je nepotrebno, se posebej za otroke.
 

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
428
189
43
Antivaxerji, kolikokrat vam bo treba povedat, da smo na točki, kjer se število okužb šteje samo zaradi vas. Vi ste tisti ki boste še naprej polnili bolnice. Število okužb se spremlja samo zaradi vas. Za cepljene je covid sedaj samo prehlad. Cepite se in bomo nehali s temi PCTji.
Enim kar ne kapne. Samo bedaki uporabljajo izraz antivaxer brez, da razumejo kaj sploh govorijo. Vsi smo cepljeni, ampak proti drugim virusom in preverjenimi cepivi, ki učinkujejo.

Če se pa kdo z utemeljenim razlogom, ne cepi s tem "neučinkovitim" cepivom, je pa antivaxer. Kaj si potem ti? Raje ne komentiram.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: shift in jendomen

mr_

Guru
20. sep 2007
9.069
2.496
113
Neucinkovito je na necepljenih. Črednega učinka ni, ker ni precepljenosti.
Antivaxer v podforumu Kovid dejansko pomeni antikovidvaxer.
Enim kar ne kapne, da je vse to sranje naplavilo v glave do sedaj dokaj ok ljudi svega in svašta milo rečeno.
Kje so dobri časi, ko je bilo par prismuknjencev na forumu in si se nasmejal.
 

mickeycek

Fizikalc
2. jun 2011
234
59
28
Če je pomembno samo število hospitaliziranih in ne število okuženih, zakaj potem že spet grozijo z zapiranjem na podlagi števila okuženih? Ne gre skupaj, ker cepljeni sedaj v veliki meri raznašajo okužbe, ker necepljeni se morajo testirat in so potrjeno negativni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.005
6.699
113
Neucinkovito je na necepljenih. Črednega učinka ni, ker ni precepljenosti.
Antivaxer v podforumu Kovid dejansko pomeni antikovidvaxer.
Enim kar ne kapne, da je vse to sranje naplavilo v glave do sedaj dokaj ok ljudi svega in svašta milo rečeno.
Kje so dobri časi, ko je bilo par prismuknjencev na forumu in si se nasmejal.

Posplušuješ.

Zakaj bi se normalen, zdrav, človek, cepil proti kovidu? ali pa otrok?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jendomen

mr_

Guru
20. sep 2007
9.069
2.496
113
Ker ne bi rad šel skozi kalvarijo prebolevanja in okrevanja, ter malo verjetno težjih zapletov.
Zakaj bi se normalen, zdrav človek ne cepil proti kovidu?
Otroke izpuščam, ker starši še vedno mislijo, da najbolje vedo kaj je za njihove sončke najbolje. Seveda se žal motijo. Tako še danes naletiš na starše, ki niso cepili proti HPV npr.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.005
6.699
113
Ker se ne rabi, za sezonsko gripo se tudi ne cepi 70% prebivalstva, smo pač navajeni, da se občasno malo posmrka, leži par dni, in je to to.

Od kovid scene naprej pa se naenkrat gremo neke sterilnosti in vsak "bacil" je postal bav bav?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in ales85

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
sem pa 99% da si se za kitajski virus tudi cepil...ampk je vse to tvoje nakladanje samo politična murglska propaganda :fredi:
 
  • Ljubezen
Reactions: darjan