Covid-19 Cepiva

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.376
113
Konec avgusta poteče rok cepivu in ga bomo donirali kot staro salamo pred iztekom roka trajanja. Potem se bomo pa po prsih trkali, kako smo dobri in pomagamo drugim. In s tem se še upajo hvalit?

 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.376
113

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113

European Union’s Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 Shots: 20,595 DEAD and 1.9 Million Injured (50% SERIOUS)​


Not this shit again.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.351
3.441
113
Konec avgusta poteče rok cepivu in ga bomo donirali kot staro salamo pred iztekom roka trajanja. Potem se bomo pa po prsih trkali, kako smo dobri in pomagamo drugim. In s tem se še upajo hvalit?


Prav je tako.

Samo ,da ne boste stokali čez 3 mesece ,da Janša ni zrihtal cepiva , tako kot je že bilo Marca.
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in bertoncl

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.860
3.887
113
Cepiva se bo rabilo oktobra in dalje, po možnosti verzije ki so delujoče na nove seve. Če že to ne pa vsaj pfizerja ali pa moderno, AZ je blažev žegen že sedaj pri delta sevu. Pa da smo imeli sredi poletja v shrambi viške cepiva nič ne pomeni, edino nekomu se je to mastno poznalo v denarnici (ker baje javne institucije nimajo dovolj velikih kapacitet hladilnikov je to šlo k točno določenim "privatnikom" ki seveda niso skoparili z računanjem ležarine za tako življensko pomembno stvar).
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in sousis

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.376
113
Prav je tako.

Samo ,da ne boste stokali čez 3 mesece ,da Janša ni zrihtal cepiva , tako kot je že bilo Marca.
A ti zgleda, da se folk pred vrati tepe za cepivo?
Če bi ga radi donirali, ga naj nabavijo in takoj donirajo, tako bi vsi pozdravljali to gesto. Preden bo pa tole staro prišlo do končnih uporabnikov, bo pa itak zanič. Aja, sej za njih je dobr, al kako?
 

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43
Slovenija daruje cepiva, ljudje pa na minimalcih. Važno pa da med ofcami teče kregarija cepiti se ali pa ne cepiti se, tisti zgoraj pa mastno pobirajo ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in krko

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.351
3.441
113
A ti zgleda, da se folk pred vrati tepe za cepivo?
Če bi ga radi donirali, ga naj nabavijo in takoj donirajo, tako bi vsi pozdravljali to gesto. Preden bo pa tole staro prišlo do končnih uporabnikov, bo pa itak zanič. Aja, sej za njih je dobr, al kako?

Ne skrbi , je že poletelo z kašnim privat letalom , da si lahko posvečeni še bolj nabašejo žepe.

Ovce pa zavračajo posvečeni pa 2x služijo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.794
-247
113
Prav je tako.

Samo ,da ne boste stokali čez 3 mesece ,da Janša ni zrihtal cepiva , tako kot je že bilo Marca.
Cepivo mora biti na voljo takrat, ko je interes za cepljenje - ne pa takrat, ko ni interesa.
Marca - bi se ljudje še z veseljem cepili, pa se niso mogli, ker Janša decembra ni naročil cepiva za spomladi. Potem je navdušenje nad cepljenjem pri marsikomu minilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.351
3.441
113
Cepivo mora biti na voljo takrat, ko je interes za cepljenje - ne pa takrat, ko ni interesa.
Marca - bi se ljudje še z veseljem cepili, pa se niso mogli, ker Janša decembra ni naročil cepiva za spomladi. Potem je navdušenje nad cepljenjem pri marsikomu minilo.


To imaš prav , ampak skoraj nobeni državi ni uspelo.

Vse skupaj je to tako kot prodajati drva v Augustu ko so vsi na dopustu.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
Toliko manj kot ima manjšo vsebnost virusa v svoji nosni in ustni votlini.

1 Mesec stara raziskava je pokazala, da ima lahko cepljeni vsaj 40% manjšo količino virusa v sebi ampak se je zdaj našla raziskava, ki pa kaže na to, da je količina lahko enaka. Ampak, ker ta zadnja raziskava ni bila namenjena točno temu ampak je imela druge cilje bo treba to še dodatno preverit. Glede na tvoje replike je pa jasno, da nisi prebral izsledkov ne ene ne druge raziskave ampak pač nabijaš po svoje dalje.

Saj mu ne rabiš odgovarjat ker bo čez 1 teden isto vprašal, pa čez en mesec, 2 meseca.... kot že ničkolikokt do sedaj.....za vsako stvar.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.743
2.351
113
Pomurje
A niste neki zelo Izrael omenjal, kako cepiva delujejo? Zgleda, da so z žegnano vodo cepili.

V vsakem primeru to ni dobro za družbo.
Tudi sam sem polagal velike upe v to, da bodo cepiva odlično delovala.
Očitno bomo morali vsi preboleti, da bo tega konec.
Še leto ali dve?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
A niso bila cepiva ob začetku leta game changer ?