Covid-19 Cepiva

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Vsekakor cepiva proti virusnim boleznim niso nikoli delovala kot izraelski protiraketni ščit, ki vsiljivca uniči na razdalji. Virus mora biti v telesu, da katerokoli cepivo začne delovati. Osnovni princip je pač tak.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Ja kaj pa je za razumet? Še enkrat preberi in bodi posebej pozoren na ta del:

However, now that vaccination has begun, herd immunity could be within reach. The catch? We don’t really know when it will happen.
Se enkrat pozorno preberi cel clank pa ga probi razumet. Sploh odnos r0 in procent cepljenih.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.559
8.910
113
Dokler gledaš soseda kaj počne, ker se ima za strokovnjaka in sam počneš isto, zame nisi strokovnjak.
Strokovnkaki so na Švedskem, ubirajo svoj pristop s svojimi rešitvami, pa ne mi spet z mentaliteto in podobnim bulšitom.
Pa glih mentaliteta je tukaj važna, še posebej pri tistih, ki vodijo državo in odločajo.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.447
4.546
113
A kdo od cepljenih res misli, da če bi se 90% cepli da bi bilo konec? A res? Kako ste lahko tako naivni?
Najbolj zanimiv del vsega je, da anticepilci mislite, da če bi večina ignorirala ukrepe, se ne cepila in naredila nič v zvezi s Covidom, da bodo šle zadeve kar mimo in bomo živeli normalno. Da bodo vlade in zdravstvo kar reklo, ok, nočejo se it tega, pustimo vse skupaj. Dejansko ste tako naivni?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in Pepe

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.866
3.376
113
40
Lj
NSW woman, 34, becomes Australia's seventh AstraZeneca-related death

"The TGA extends its sincerest condolences to her family and loved ones," the TGA report said.
...
Two weeks ago, the nation's expert vaccine advisory group said all adults in Greater Sydney should "strongly consider" getting vaccinated with any available shot, including AstraZeneca.

Evo tolk je vladi mar o žrtvah, rečejo sorry too bad. Ampak na vsak način se boste vsi cepli, pa če vas pol umre.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.350
113
Pomurje
Najbolj zanimiv del vsega je, da anticepilci mislite, da če bi večina ignorirala ukrepe, se ne cepila in naredila nič v zvezi s Covidom, da bodo šle zadeve kar mimo in bomo živeli normalno. Da bodo vlade in zdravstvo kar reklo, ok, nočejo se it tega, pustimo vse skupaj. Dejansko ste tako naivni?
Do sedaj je približno tako potekalo. Na novo pa je res drugače.

Zahodni svet v vsem svojem sijaju, pa sam živim in uživam v njem.

Še kar ni jasno, da smo še vedno pripravljeni za samo 200 ljudi v bolnicah in to po celih dveh letih priprav, znanja in še česa drugega, kar bi moralo biti podlaga za
boljšo odzivnost na korono. Še kar ti % ki jih ne morejo skupaj spravit v nek kalup in obdelat in se pripravit na neizbežen novi val.
Tako neučinkovitega zdravstva še nikoli nismo imeli.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Pepe in Matey

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.376
113
Najbolj zanimiv del vsega je, da anticepilci mislite, da če bi večina ignorirala ukrepe, se ne cepila in naredila nič v zvezi s Covidom, da bodo šle zadeve kar mimo in bomo živeli normalno. Da bodo vlade in zdravstvo kar reklo, ok, nočejo se it tega, pustimo vse skupaj. Dejansko ste tako naivni?
Še dobro, da v zgodovini človeštva nismo imeli Janezov40, ker drugače nebi preživeli do danes.
Ko Janez misli, da bo nadmudril Darwina. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in jonny77

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Še kar ni jasno, da smo še vedno pripravljeni za samo 200 ljudi v bolnicah in to po celih dveh letih priprav, znanja in še česa drugega, kar bi moralo biti podlaga za
boljšo odzivnost na korono. Še kar ti % ki jih ne morejo skupaj spravit v nek kalup in obdelat in se pripravit na neizbežen novi val.
Tako neučinkovitega zdravstva še nikoli nismo imeli.
Lažje je pametovat drugim kako in kaj, urejat sistrem za cepljenje (lol) kot pa povečat kapacitete oz. splošne szmogljivosti zdravstvenih ustanov. Krneki ampak tako to žal je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.351
3.441
113


Tak malo za vse naše Bodybuilder je.

Siguran je pa fejk news.
 
  • Žalosti me
Reactions: jonny77

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor


Hm zanimivo razmišljanje.

In ni spet Janša kriv. Ali pač???
Ne vem, zakaj ste eni tak neumni in oprani v glavo, da ste prepričani kako za cel svet krivimo Janšo. Janša je kriv, ker kopira vse nacistične ideje tega sveta. Nacizma si ni on zmislil, to je podla ideologija, katero se je odločil vcepiti narodu.

Vse podobnosti med cepljenjem in vcepljanjem nacizma niso naključne.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113

 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Ta je že 100% varen
E72HID2WUA0Q3ZQ.jpg


 
  • Všeč mi je
Reactions: LjuboB

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43

A ima še službo?