Covid-19 Cepiva

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... in medtem CDC umika PCR teste, ker ne ločijo med Korono in gripo :valjamse: ...

.... DARPA pa je razvila čip (podkožni), ki ti po 24 urah pove, če si fasal Korona virus ... (verjetno pride zraven kakšen "vohunski app) :evil:

poglejte si pa Roganov intervju tudi
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: johan_blond

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Toliko o visoki precepljenosti in zgodbi o uspehu


Btw, CDC je na seznam zelo visoko rizičnih destinacij uvrstil tudi Gibraltar, ki ima 116% precepljenost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
In koliko torej okuženi cepleni manj trosi virus v primerjavi z necepljenim asimptomatskim okuženim?
Toliko manj kot ima manjšo vsebnost virusa v svoji nosni in ustni votlini.

1 Mesec stara raziskava je pokazala, da ima lahko cepljeni vsaj 40% manjšo količino virusa v sebi ampak se je zdaj našla raziskava, ki pa kaže na to, da je količina lahko enaka. Ampak, ker ta zadnja raziskava ni bila namenjena točno temu ampak je imela druge cilje bo treba to še dodatno preverit. Glede na tvoje replike je pa jasno, da nisi prebral izsledkov ne ene ne druge raziskave ampak pač nabijaš po svoje dalje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl
19. jul 2007
2.762
1.493
113

The Smoking Jab: Fauci and the NIH Knew Covid-19 “Vaccines” Could Lead to Antibody-Dependent Enhancement​


sem si vzel čas in že prejšnjič razložil, kako je s ADE (https://www.alter.si/tema/cepiva.2672843/post-3126324)
Tokrat spet isto nakladanje
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
To pojasnjuje, zakaj gripe ni več, vsi testirajo samo še za c19.
Ampak vi (veleumi Alterja, ki bijete pravični boj, da nas neuke zaščitite pred vsemi zlemi silami sveta, ki nas hočijo ugnobiiti s plandemijo) ste resno mentalno moteni.

in medtem CDC umika PCR teste, ker ne ločijo med Korono in gripo :valjamse: ...

In prilimate zgornje linke.

Ker ste pokazali, da enostavno niste zmožni razumeti najenostavnejšega teksta bom poskusič še malo enostavneje obrazložit.

EU: Od januarja naprej morajo biti vsi novi avtomobili opremljeni s ABS in ESP sistemom. Avtomobilov opremljenih samo z ABS sistemom ni dovoljeno prodajat.
Alter id1oti: EU je prepovedala ABS, ker ubija ljudi.

Nekaj takega so zgornja priporočila o spremembi PCR testiranja (in id1otski sklepi, ki ste jih nekateri sposobni sprejeti).

Je že jest5 napisal, ampak vseeno vas je potrebno malo postaviti na realna tla, ker tele neumnosti brati dejansko boli.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Toliko manj kot ima manjšo vsebnost virusa v svoji nosni in ustni votlini.

1 Mesec stara raziskava je pokazala, da ima lahko cepljeni vsaj 40% manjšo količino virusa v sebi ampak se je zdaj našla raziskava, ki pa kaže na to, da je količina lahko enaka. Ampak, ker ta zadnja raziskava ni bila namenjena točno temu ampak je imela druge cilje bo treba to še dodatno preverit. Glede na tvoje replike je pa jasno, da nisi prebral izsledkov ne ene ne druge raziskave ampak pač nabijaš po svoje dalje.
Js nič ne nabija, ampak sem samo vprašal, ker se nisem poglabljal v raziskave.
In si mi odgovoril, da je količina virusa, ki jo trosiš med bolnim, in cepljenim okuženim lahko 40% ali pa enaka, vprašanje pa se je pa glasilo za razliko med okuženim cepljenim in asimptomatskim okuženim, za katere se tudi govori, da trosijo manj in imajo maj virusa v nosni in ustni votlini.
Torej kaže na še eno zavajanje Beovičeve.

Sicer pa kakšne so to raziskave, da ena pokaže čisto drugače kot druga?
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Sicer pa kakšne so to raziskave, da ena pokaže čisto drugače kot druga?

mirsi, smo ti že večrat povedal da statistika in verjetnost in križni račun ne gresta skupaj

tudi medicinske raziskave niso križi raćun, tako se ti mirno lahko zgodi da greš enemu izmerit pritisk in da izmeriš 90/70, drugemu pa 180/140.
Cele znanosti so glede tega, kaj je normalen pritis, kaj je hudo odstopanje.

Na srečo imamo po dr. YT, ki jim je pa vse jasno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Js nič ne nabija, ampak sem samo vprašal, ker se nisem poglabljal v raziskave.
In si mi odgovoril, da je količina virusa, ki jo trosiš med bolnim, in cepljenim okuženim lahko 40% ali pa enaka, vprašanje pa se je pa glasilo za razliko med okuženim cepljenim in asimptomatskim okuženim, za katere se tudi govori, da trosijo manj in imajo maj virusa v nosni in ustni votlini.
Torej kaže na še eno zavajanje Beovičeve.

Sicer pa kakšne so to raziskave, da ena pokaže čisto drugače kot druga?
Beri malo počasneje - cepljeni ima lahko najmanj 40% manj virusa kar pomeni 40+%. Lahko je torej tudi 80% manj ali pa 90, lahko pa "samo" 41. V vsakem primeru pa ima cepljeni sodeč po tej raziskavi znatno manj virusa kar za sabo avtomatsko potegne manjšo možnost kuženja drugih oseb saj je ravno od količine (prejetega) virusa odvisno ali se boš okužil ali ne in pa kako težak potek bolezni bo ta oseba imela.

In druga raziskava ni bila namenjena ugotavljanju teh % ampak je imela povsem drug namen, stranska ugotovitev pa je nakazovala na to, da bi lahko bila količina virusa enaka in je jasno zapisano, da bo potrebna zaradi tega druga, bolj natanllna in direktno na to osredotočena študija.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
mirsi, smo ti že večrat povedal da statistika in verjetnost in križni račun ne gresta skupaj

tudi medicinske raziskave niso križi raćun, tako se ti mirno lahko zgodi da greš enemu izmerit pritisk in da izmeriš 90/70, drugemu pa 180/140.
Cele znanosti so glede tega, kaj je normalen pritis, kaj je hudo odstopanje.

Na srečo imamo po dr. YT, ki jim je pa vse jasno.
Torej če želiš uvest ukrepe proti visokem pritisku, boš navajal povprečje 180/140, če želiš hvalit trgovce, ki prodajajo zdravo hrano pa 90/70 ?????
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen