Covid-19 Cepiva

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Sploh nobenega, razen, da so mlajši zaradi takih brez služb in izobraževanja zaprti doma. Važno, da imaš ti še roštilj na dosegu a ne. Če starci ne bi polnili shiranih bolnic, tudi čelavi ne bi imel razloga zapirat.
A zdej so starejši krivi, da so mlajši brez služb. Jao, kaj Alter vse sproducira.
Stopi iz luknje in se ozri okoli sebe. Kadra v gostinstvu enostavno ni, situacijo rešujejo študentje, kateri kmalu obupajo. Poznam mnogo ljudi, kateri so iz gostinstva oz turizma odšli - za vedno. Našli so si delo v drugih branžah, nazaj ne grejo. In za to so krivi starejši? Če te tolk boli da moraš froce šolat od doma, pejt jutr na protest, pa čelavemu povej, da so zato krivi atarejši. Aja tam so itak samo delomrzneži in vsi na sociali :valjamse:
Roštilj bo pa vedno na dosegu, če ne v kamperju, pa doma un tazidan. ;)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.540
5.723
113
Cepili so se tisti dijaki, ki so nameravali potovati. In to so tisti, ki so šli na maturanca.
No, pa saj nam bi nijz lahko postregla s podatkom, koliko od teh 50+ okuženih je bilo cepljenih. Ker nam niso, si lahko mislimo zakaj nam niso.
Verjemi da nihče od okuženih ni cepljen. Zakaj pa bi, ... saj so po darjanovo mladi zdravi ljudje..
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Butec logic jap. Jaz vem, da si butast, Beovička nima podatka. Torej si butast.
Na to, kar vem jaz, itak nima vpliva nobena Beovička. Jaz vem, da je 3/4 inteligentnih dijakov, ki so se pred odhodom cepili. Tega jurja za izlet so težko skupaj nakrampali, že tak je bilo vprašanje če bodo lahko sploh kam šli. Potem pa da bi po lastni neumnosti še doma ostali zaradi pozitivnega covid testa tik pred odhodom? Zgolj cepljenje ti ta trenutek jamči, da se boš lahko brez testiranja izmuznil na dopust. Testiranje je pa za vsakogar rizično, ker nikoli ne veš, kdaj ti pokaže pozitivno. Tudi lažno pozitivni izvid ti lahko zjebe odhod na dopust, ker takrat ko ga zavrneš z negativnim PCR so sošolci že na coctailu.
Tudi na dopustu ne veš, kakšni pogoji bodo za vstop v lokale. Kdo pa se bo hodil vsak dan testirat tam doli, da bo s sošolci lahko užival na pijači v gostilni? Nastaviš roko in je to to.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113
Butec trdi, da so vsi cepljeni. Dokaza nima, ampak on ima že prav.
MrDaco pa pravi da so okuženi vsi necepljeni. Dokaza nima.

Ampak dokaz, da ima Butec prav obstaja, necepljeni so se pred odhodom domov morali testirat. pa so bili vsi negativni, tudi na naši meje bi necepljenim brez negativnega testa odredili karantene, pa jih niso nikomur.
Torej so med okuženimi lahko samo cepljeni - njim se ni treba testirat, njim ni treba na meji kazat testov, za prehod zadostuje potrdilo o cepljenju. Cepljen si pa lahko okužen, lahko tudi okužbo širiš dalje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo
19. jul 2007
2.822
1.538
113
a lahko razni mirsi-ji in Pbutec-i nehate klatit neumnosti in imate neke cele disertacije ....
- v ZDA se zvezne države razlikujejo po precepljenosti, v zveznih državah s najnižjo precepljenostjo se se trenutno virus najbolj širi
- če pogledaš Evropo se virus najbolj širi v starostnih skupinah, ki ki najmanj precepljne

A vidva sta sposobna sproducirat "analize" da so cepljeni prenašalci, ker ****** Beovič ni vama veleumom takoj postregla z vsemi osebnimi podatki vseh srednjesolcev, ki so bili v Loret De Mar.

Je pa res videti to, da so se vsi normalni umaknili, tako da je samo se slišati samo še par najbolj zagretih anticepilcev

***** - psovka, ki jo je uporabil Pbutec za Bojano Beovič
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
a lahko razni mirsi-ji in Pbutec-i nehate klatit neumnosti in imate neke cele disertacije ....
- v ZDA se zvezne države razlikujejo po precepljenosti, v zveznih državah s najnižjo precepljenostjo se se trenutno virus najbolj širi
- če pogledaš Evropo se virus najbolj širi v starostnih skupinah, ki ki najmanj precepljne

A vidva sta sposobna sproducirat "analize" da so cepljeni prenašalci, ker ****** Beovič ni vama veleumom takoj postregla z vsemi osebnimi podatki vseh srednjesolcev, ki so bili v Loret De Mar.

Je pa res videti to, da so se vsi normalni umaknili, tako da je samo se slišati samo še par najbolj zagretih anticepilcev

***** - psovka, ki jo je uporabil Pbutec za Bojano Beovič

Kateri podatki kažejo, da cepljenih ni med okuženimi/hospitaliziranimi?

Dejmo najprej to razčistit.

Trenutno v najugodnejšem delu leta, najbolj precepljenim državam okužbe naraščajo. Kdor se boji kovida, lahko odide do cepilnega centra in se zaščiti. Grožnje z lockdowni, medtem ko imamo cca 50%+ populacije vsaj delno zaščitene/prebolele, so odlična anticepilna reklama.

Če bi vladajoči prišli pred njihovo "prižnico" in z podatki povedali. V zadnjih xy mesecih je bilo xy okužb. Delež okužb med polno/delno cepljenimi je xy%, hospitaliziranih polno/delno cepljenih je bilo xy%, smrti med polno/delno cepljenimi je bilo xy%.

Če bi številke v reali štimale, bi bilo krepko več ljudi cepljenih. Medtem pa nas Krek, Beović ipd. kalibri, kateri so dobesedno zajebali pri vodenju epidemije prepričujejo v cepljenje. Do sedaj so tejle bizgeci zajebali še vse česar so se prijeli. Zakaj se čudimo, da jim ljudstvo ne verjame?
Enostavno tekom epidemije niso napravili nič, kar bi ljudem vlivalo upanje in zaupanje.
V kombinaciji z vrhovnim vodjem SDS in prvemu debilkotu na čelu notranjega ministrstva, so sprjemali butaste ukrepe in odločitve, večino ob napačnem času. Zakaj bi jim danes človek bilokaj verjel.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113
A se vam RES zdi normalno da se cepi DOJENČKE od 6 mesca naprej, zaradi malo hujše GRIPE za katero skoraj ni možnosti za težji potek bolezni, oziroma niti blag ne. Resno? Naj se cepi rizične skupine (50, 60+) ostalim pa dajte MIR. Sem se vsako leto cepil pa nisem nikogar silil naj se cepi da bo mene zaščitil. Sem šel zaradi sebe se cepit.

S čim vse se že cepi pri 3 in 6 mesecih?
Na to, kar vem jaz, itak nima vpliva nobena Beovička. Jaz vem, da je 3/4 inteligentnih dijakov, ki so se pred odhodom cepili. Tega jurja za izlet so težko skupaj nakrampali, že tak je bilo vprašanje če bodo lahko sploh kam šli. Potem pa da bi po lastni neumnosti še doma ostali zaradi pozitivnega covid testa tik pred odhodom? Zgolj cepljenje ti ta trenutek jamči, da se boš lahko brez testiranja izmuznil na dopust. Testiranje je pa za vsakogar rizično, ker nikoli ne veš, kdaj ti pokaže pozitivno. Tudi lažno pozitivni izvid ti lahko zjebe odhod na dopust, ker takrat ko ga zavrneš z negativnim PCR so sošolci že na coctailu.
Tudi na dopustu ne veš, kakšni pogoji bodo za vstop v lokale. Kdo pa se bo hodil vsak dan testirat tam doli, da bo s sošolci lahko užival na pijači v gostilni? Nastaviš roko in je to to.
V bistvu so jih ujeli ob povratku s hitrimi testi in kasneje s PCR testiranjem. Hitri testi ne pridejo v poštev pri cepljenih, lahko pa da so na PCR poslali tudi cepljene če so imeli simptome - v Španiji prevladuje delta sev, proti kateremu so cepiva manj učinkovita v smislu preprečevanja okužbe.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
a lahko razni mirsi-ji in Pbutec-i nehate klatit neumnosti in imate neke cele disertacije ....
- v ZDA se zvezne države razlikujejo po precepljenosti, v zveznih državah s najnižjo precepljenostjo se se trenutno virus najbolj širi
- če pogledaš Evropo se virus najbolj širi v starostnih skupinah, ki ki najmanj precepljne

A vidva sta sposobna sproducirat "analize" da so cepljeni prenašalci, ker ****** Beovič ni vama veleumom takoj postregla z vsemi osebnimi podatki vseh srednjesolcev, ki so bili v Loret De Mar.

Je pa res videti to, da so se vsi normalni umaknili, tako da je samo se slišati samo še par najbolj zagretih anticepilcev

***** - psovka, ki jo je uporabil Pbutec za Bojano Beovič
"Skoraj" iz prve roke lahko povem, da na HR testirajo bolj na papirju kot zares. Mogoče ne povsod, zelo verjetno pa marsikje, sploh v privat ambulantah (razni zobarji in podobno).
Ne vidim razloga, zakaj ne bi v Španiji testirali enako.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
Po prvem cepljenju z Astro, so mi dali termin za drugo cepljenje konec julija in glede na to sem vzel dopust pred in po tem datumi. Kasneje so termin za drugo cepljenje premaknili na konec junija. Pisal na cepilni center LJ, uredil da mi pošljejo SMS po 8.7. Ko se vrnem z dopusta. Dobim sredi junija sms vabilo na Pfizer. Pisem jim, da neki ne stima, odpišejo cez en teden, da je prislo do sistemske napake. Dobim ta ponedeljek spet sms vabilo za moderno. Jim spet pisem in me kličejo da je spet napaka, naj grem v cetrtek 8.7. Na gospodarca ker samo ob četrtkih cepijo z AZ (zakaj??????). Pridem tja zunaj stoji na soncu 200 ljudi na 35 stopinj. Cakam, gospa na vratih spusti enih 150 ljudi naprej pred mano, tistih ki so ineli sms. Par 10 nas, ki smo prisli na cepljenje po klicu, so nas pustili čakat. Folk popizdil… prisli koncno notri, not pa šele šok.

Hala A, tisti ki poznate, približno 7-8 dolžin hale v vrsti folk, še čakanje 50 minut, zadušljivo luft, folk ma vsega poln kufer. Cepilno mesto za moderno napol prazno, za Astro drugi odmerki pa guzva za popizdit. Kdor je tole organiziral v Ljubljani je genialec res.
Zdaj pa upam, da ne bo reakcije po drugem cepljenju, ker me je po prvem poležalo konkretno.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
Sej sem sel brez. Ker mi SMS niso poslali. Ampak astra je samo ob četrtkih, zamudiš danes, naslednji rok cez en teden. Takrat, ko sem urejal drugo cepljenje se ni bilo sistema pridi in se cepi. Amoak samo sms, po starosti.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.856
10.560
113
kod Džej-Zija
a lahko razni mirsi-ji in Pbutec-i nehate klatit neumnosti in imate neke cele disertacije ....
- v ZDA se zvezne države razlikujejo po precepljenosti, v zveznih državah s najnižjo precepljenostjo se se trenutno virus najbolj širi
- če pogledaš Evropo se virus najbolj širi v starostnih skupinah, ki ki najmanj precepljne

A vidva sta sposobna sproducirat "analize" da so cepljeni prenašalci, ker ****** Beovič ni vama veleumom takoj postregla z vsemi osebnimi podatki vseh srednjesolcev, ki so bili v Loret De Mar.

Je pa res videti to, da so se vsi normalni umaknili, tako da je samo se slišati samo še par najbolj zagretih anticepilcev

***** - psovka, ki jo je uporabil Pbutec za Bojano Beovič
Kaj se češ s temi bedaki pogovarjat? Kot bi prepričanega poskusil obrniti proti chemtrailom. Potem pa od nekod potegnejo sliko notranjosti letala z nekakšnimi posodami, in evo dokaz, da nas posipajo.

Tu jim pa lahko dokažeš vse in več, citiraš resne revije in prave članke, pa ti bo YT doktor potegnil video debila, s katerim bo vse "demantiral". Ravnozemljaši v vsej svoji lepoti. Samo da imajo po novem že ivermectin na zalogi, čeprav vsi preboleli ali "jekleni".
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl