Covid-19 Cepiva

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Za te "več pravice" mi dol maha. S kolegi se lahko še vedno brez teh pravic dobim, na fuzbal tekme ne hodim, v gledališča tudi ne, v hotele tudi ne, Merkator hrano še vedno vozi na dom, kamper še vedno dela in zaenkrat mi je spremljanje teh buč iz hladne sence ob kakšni reki povsem dovolj.
Osebek brez življenja torej. Ne rabi nič, razen luknje iz katere pljuva in vpije naokoli, potem pa hitro nazaj v luknjico. Res ste sami pikice boječi biseri.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Biser si ti, ki rabiš 1x letno nogice namakat pri hrčkih.
Mi skoraj vsak vikend druženje s kolegi, kateri imajo enak pogled v živlenju, roštiljanje, pivo, bicikel, sup, ni da ni. Včasih potem paše kakšen vikend na off v solo izvedbi.
Ste pa bogi tisti, kateri mislite, da je treba v SNG Drama, da pol poveste drugemu, da ste lahko šli na predstavo, kjer so bili lahko zgolj trije gledalci. :valjamse: res presežek v živlenju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Biser si ti, ki rabiš 1x letno nogice namakat pri hrčkih.
Mi skoraj vsak vikend druženje s kolegi, kateri imajo enak pogled v živlenju, roštiljanje, pivo, bicikel, sup, ni da ni. Včasih potem paše kakšen vikend na off v solo izvedbi.
Ste pa bogi tisti, kateri mislite, da je treba v SNG Drama, da pol poveste drugemu, da ste lahko šli na predstavo, kjer so bili lahko zgolj trije gledalci. :valjamse: res presežek v živlenju.
Lej, če ti vidiš samo pijančevanje s kolegi kot višek življenja, se mi smiliš. Očitno kaj drugega sploh poznaš ne.
Ker ti ne vidiš mimo pira, pa ostali nimajo pravice do česa drugega, res fajn razmišljanje.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Lej, če ti vidiš samo pijančevanje s kolegi kot višek življenja, se mi smiliš. Očitno kaj drugega sploh poznaš ne.
Ker ti ne vidiš mimo pira, pa ostali nimajo pravice do česa drugega, res fajn razmišljanje.
:valjamse: bogi si res. Pijančevanje si ti privlekel na plano. Vsak pije kolikor mu paše in kar mu paše, so taki v družbi, ki pa pijejo samo vodo. Meni je prav tudi tako, nikogar ne silim, vsak ve zase. Ti očitno ne vidiš dlje od tvoje pravice da lahko sediš na monodrami v SNGju. Družabnega živlenja očitno ne poznaš. Meni je prav, lahko s tem nadaljuješ še naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
:valjamse: bogi si res. Pijančevanje si ti privlekel na plano. Vsak pije kolikor mu paše in kar mu paše, so taki v družbi, ki pa pijejo samo vodo. Meni je prav tudi tako, nikogar ne silim, vsak ve zase. Ti očitno ne vidiš dlje od tvoje pravice da lahko sediš na monodrami v SNGju. Družabnega živlenja očitno ne poznaš. Meni je prav, lahko s tem nadaljuješ še naprej.
A na teh druženjih nič ne mantretirate nealkoholičarjev, ker ne pijejo? Ker se vi ne morete sprostiti, ker vsi ne pijejo isto? Prisilno pitje pa to, v znak solidarnosti?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Če nekomu niso čevapi gut, si sam speče bučke, ki so pa gut. :valjamse: noben s tem nima problemov.
Nisem pa vedel, da če zraven južne spiješ pivo, da sodiš med alkoholike.
Biser Alterja, kaj čmo.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
:valjamse: bogi si res. Pijančevanje si ti privlekel na plano. Vsak pije kolikor mu paše in kar mu paše, so taki v družbi, ki pa pijejo samo vodo. Meni je prav tudi tako, nikogar ne silim, vsak ve zase. Ti očitno ne vidiš dlje od tvoje pravice da lahko sediš na monodrami v SNGju. Družabnega živlenja očitno ne poznaš. Meni je prav, lahko s tem nadaljuješ še naprej.
Približno tako, kot si ti potegnil ven SNG Dramo. Tudi ti ne vidiš dlje od svoje pravice po roštilju v nekem kampu, ker ostalega pač ne rabiš, torej je nepomembno, ker se ti jebe za ostale. Enako se enemu starcu jebe zate in zame in bo še naprej silil naokoli necepljen, prej ali slej zbolel in napolnil bolnico, da ti ne boš mogel do roštilja v sosednjo občino, jest pa kam drugam, ker nam vlada idiotska vlada, ki komaj čaka na take primere.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
In kaj je narobe če se po tvoje "en starc" noče cepit? Zdravstveno zavaravonje plačuje in če bo rabil bolnico bo pač šel. Zapira te pa čelavi in pejt njemu jokat.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
The National Council today made additional funds available by a large majority for the CoV vaccine purchase. In total, there will be 916 million euros available for the Minister of Health in 2022 and 2023. For the municipalities, the deadline for submitting applications for financial aid has been extended by one year.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.464
9.397
113
Kakšna so pa zadnja navodila za cepljenje tistih ki so preboleli? Zdravnik pravi po šestih mesecih normalno dve dozi, drug zdravnik je dobil že obe dozi po treh mesecih od prebolelosti, tretji pravi samo eno dozo,... nekaj zmede je tu
Samo nekaj? Kle je vse zmešano kot kurji drek. Mene, ki imam v green passu status polno cepljene osebe 1/1, ker sem bil cepljen z enim odmerkom AZ kot prebolevnik, so kak teden nazaj iz NIJZ prek SMS pozvali na prvi odmerek Pfizerja, doma me pa čaka pošta s potrdilom isto od NIJZ. Ko jih kličem in rečem, da sem na dopustu in da bi prišel po Pfizerja kak teden kasneje, ssm da bo to drugi odmerek...tišina, tipkanje, tišina.....gospod ne bo šlo, mate status polno cepljene osebe.....
Med tem KrekiMilči in Beovićka skupi s Kacotom raje grozita z glupostmi in sanjajo o cepljenju dojenčkov namest da bi si uredil vsaj evidence. In pol nej še kdaj volim karkol v povezavi s temi nesposobneži.
Dodaš glup folk ala par njih tuki gor z vejco na čelu, pa vidiš da svet drvi u krščen duš.
 
Nazadnje urejeno:

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
In kaj je narobe če se po tvoje "en starc" noče cepit? Zdravstveno zavaravonje plačuje in če bo rabil bolnico bo pač šel. Zapira te pa čelavi in pejt njemu jokat.
Sploh nobenega, razen, da so mlajši zaradi takih brez služb in izobraževanja zaprti doma. Važno, da imaš ti še roštilj na dosegu a ne. Če starci ne bi polnili shiranih bolnic, tudi čelavi ne bi imel razloga zapirat.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Sploh nobenega, razen, da so mlajši zaradi takih brez služb in izobraževanja zaprti doma. Važno, da imaš ti še roštilj na dosegu a ne. Če starci ne bi polnili shiranih bolnic, tudi čelavi ne bi imel razloga zapirat.
Lepo bluziš. Razlog je vedno našel. Že lep čas nobenega ne zanima stanje v bolnicah, ampak število okužb. Ko bo okuženih premalo, bo pa s cepljenjem pogojeno zapiranje. Se bodo na lepem enkrat spomnili, da bomo VSI zaprti, dokler cepljenih ne bo 70%. In potem bo na cepljenih odgovornost in naloga, da ali nas vse necepljene pobijete, ali pa prisilno cepite. Aja, pa da takrat kdo ne pozabi, zaradi umetnega prehlada covid-19 se je vse skupaj začelo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.464
9.397
113
Biser si ti, ki rabiš 1x letno nogice namakat pri hrčkih.
Mi skoraj vsak vikend druženje s kolegi, kateri imajo enak pogled v živlenju, roštiljanje, pivo, bicikel, sup, ni da ni. Včasih potem paše kakšen vikend na off v solo izvedbi.
Ste pa bogi tisti, kateri mislite, da je treba v SNG Drama, da pol poveste drugemu, da ste lahko šli na predstavo, kjer so bili lahko zgolj trije gledalci. :valjamse: res presežek v živlenju.
Viš, jest tele gluposti spremljam iz globoke sence v južni Dalmaciji in se sam režim. Spadam pod tiste, ki smo očitno prejšnje življenje preživel kle dol in pol manjka če ni. Tko da men do rek ni. Mava pa oba približno nične možnosti da ti ob reki jest pa kle faševa korono.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

mickeycek

Fizikalc
2. jun 2011
234
59
28
A se vam RES zdi normalno da se cepi DOJENČKE od 6 mesca naprej, zaradi malo hujše GRIPE za katero skoraj ni možnosti za težji potek bolezni, oziroma niti blag ne. Resno? Naj se cepi rizične skupine (50, 60+) ostalim pa dajte MIR. Sem se vsako leto cepil pa nisem nikogar silil naj se cepi da bo mene zaščitil. Sem šel zaradi sebe se cepit.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.464
9.397
113
Lepo bluziš. Razlog je vedno našel. Že lep čas nobenega ne zanima stanje v bolnicah, ampak število okužb. Ko bo okuženih premalo, bo pa s cepljenjem pogojeno zapiranje. Se bodo na lepem enkrat spomnili, da bomo VSI zaprti, dokler cepljenih ne bo 70%. In potem bo na cepljenih odgovornost in naloga, da ali nas vse necepljene pobijete, ali pa prisilno cepite. Aja, pa da takrat kdo ne pozabi, zaradi umetnega prehlada covid-19 se je vse skupaj začelo.
Sej v bistvu hovorita z Janezom eno in isto. Bodo nehal s tem, sam bo treba kako kocko vršt kam. In ja bistvo je stanje v bolnicah in ne pozitivni.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.464
9.397
113
A se vam RES zdi normalno da se cepi DOJENČKE od 6 mesca naprej, zaradi malo hujše GRIPE za katero skoraj ni možnosti za težji potek bolezni, oziroma niti blag ne. Resno? Naj se cepi rizične skupine (50, 60+) ostalim pa dajte MIR. Sem se vsako leto cepil pa nisem nikogar silil naj se cepi da bo mene zaščitil. Sem šel zaradi sebe se cepit.
Ne to ni normalno, seveda. Sej tud strokovnjaki, ne Beovićka in Milći, pravijo tako.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Sej v bistvu hovorita z Janezom eno in isto. Bodo nehal s tem, sam bo treba kako kocko vršt kam. In ja bistvo je stanje v bolnicah in ne pozitivni.
Ne kocke, svinčen dež.

70% ? Potem bodo rekli da mora biti 80, 90, 145%, nikdar ne bo dovolj.Ali bo prišel en drug sev.Videno na primeru semaforjev.

Ko dobijo psihopati oblast v roke jih morajo ven odnesti, z nogami naprej v skrajnem primeru.
In Gargamel ima okoli sebe same prave kerlce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in AndY1

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.469
1.197
113
Kaj so pa preskočili?
stu.jpg