Covid-19 Cepiva

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Eni imajo mokre sanje. Beovička bi obvezno ceplenje. Zna biti zanimivo, zna začet pokat glede na to, da je vaxerjev 1/3. Zase vem, če se mi kdo z iglo prikaže pred očmi sta možni samo dve opciji, ali preživi tisti z iglo, ali pa jaz.
bogi si si, tak te je strah pikeca
:valjamse:

se mi prav smiliš, revež.
 
  • Haha
Reactions: bertoncl

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Saj se ne bo pojavil pred tabo. Samo pravic boš imel manj kot ostali.
2 leti nazaj so bile sanje zapiranje česarkoli zaradi enega virusa.
1 leto nazaj so bile sanje zaprte meje in cepilne dovolilnice.
Oboje je danes realnost.

Danes so sanje obvezno cepljenje.
če bi se vsak šel prostovoljno, ne bi bilo potrebe po obveznem.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.046
4.030
113
Mene zanima ena stvar. A se ti odgovorni zavedajo kaj bo če uvedejo obvezno cepljenje, jeseni se precepi 95% populacije potem bo spet 500 mrtvih od covida (sev XY) + nov lockdown? Granit bo pomojem premalo težak, folk bo svinec začel "metat" na njih. Nikoli več ne bodo v nobeni državni lederzic funkciji.

Sedaj samo ne vem a blefirajo ali res verjamejo da bo cepljenje "končna rešitev" ali so le tako neumni. Jst če bi bil na oblasti bi delal to kar se dela sedaj, krivil necepljene nonstop in lepo dobival točke od ostalih. Obvezno cepljenje mi niti na pamet nebi prišlo, ker to dobiš lahko tak boomerang nazaj da res ni.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Opcija je da ne vemo vsega ,oz. da ne povejo kaj pa kako je s tem virusom. Kaj bi pa ti naredil če imaš opcijo a) nič naredit in kup bolnih mrtvih , industrija in vse se ustavi...
b) lock in teror , c) cepljenje in upaš da rata.

Pri vseh je opcija da bo revolucija. Če ne prej ko bodo štacune prazne.. isto je sedaj eni bi in so naredili vse da gredo na morje ali.maturanca. in recimo ti ki so prišli z.maturanca so šli delat prek študenta po fabrkah in sedaj je panika koga vse so tam okužli.

A resno muslite da bi bilo drugače če bi vladala leva stran?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113
Opcija je da ne vemo vsega ,oz. da ne povejo kaj pa kako je s tem virusom. Kaj bi pa ti naredil če imaš opcijo a) nič naredit in kup bolnih mrtvih , industrija in vse se ustavi...
b) lock in teror , c) cepljenje in upaš da rata.
Še najbolj je verjetno pa je d) cepljenje + lock in teror.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Opcija e: spizdiš iz politike in se lotiš nekega resnega dela.
Kar v primeru (večine naših) politikov pomeni prijavo na zavod za zaposlovanje in pisanje vloge za socialno pomoč.
Opcija je še, da se včlanijo v mafijo, kar je brezpredmetno - so že.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
d )bi bil pustiš virusu prosto pot in kdor preživi je dober do drugega...

Po pravici gre pa v smer še hujši ukrepi in še hujše sankcije + recesija brezposelnost
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
V Nuklearki obvladujejo situacijo! Uvoz električne energije zagotovljen!

Dva zaposlenca - necepljena - sta imela otroke na tem potovanju v Loret d Mare. V službo sta hodila kar 2 dni!
Po pravilih, mora NUK vsaj 14 zaposlenih dati v karanteno zaradi rizičnega stika. Kako je z stiki teh 14 zaposlenih z domačimi, se ne ve. V NUK trdijo, da naj bi manjkajoče število ne vplivalo na varno in polno delovanje NUK, ki proizvede 56% elektrike za Slovenijo.
Tu pa niso upoštevani primeri iz nove skupine 320 dijakov, ki je že v Loret d Mare, v istem hotelu.
Mati enega dela v domu za ostarele, druga v vrtcu.
Posavska regija, na današnji dan, spada na sam spodnji konec cepljenosti v Sloveniji. Vsak trejtji je cepljen samo 1 odmerkom.
Kako je z cepljenjem teh dveh skupin - ki se je vrnila in ki je odšla - se ne ve.

TO JE LAŽ! Ampak čisto realen scenarij v Sloveniji.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113
Kako je z cepljenjem teh dveh skupin - ki se je vrnila in ki je odšla - se ne ve.
Prav dobro se ve, kako je s cepljenjem teh dveh skupin , pa kdo od cepljenih je okužen in kdo ni. Poimensko.
Pa to je prvo, kar naj bi epidemiologi - ki sedaj spet sledijo stike pogledali in preverili in zabeležili.
Samo Beovičeva nam laže, ko pravi da teh podatkov nima.
Bi rekel da le podatki niso za v javnost in nam jih prikrivajo.


A kdo ve, ali so cepljeni in okuženi dijaki sedaj v karanteni - ker še pred kratkim smo brali, da je za cepljene karantena preteklost.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
NOBENIH podatkov o cepljenosti. Cepljenost je TOP tema!
Prikrivanje podatkov?

Pa preberi VSE do konca. Ne po levičarsko kar VAM paše!

p.s. 4% in že drugi dan preko 60 ljudi.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.013
3.527
113
41
Lj
Mene zanima ena stvar. A se ti odgovorni zavedajo kaj bo če uvedejo obvezno cepljenje, jeseni se precepi 95% populacije potem bo spet 500 mrtvih od covida (sev XY) + nov lockdown? Granit bo pomojem premalo težak, folk bo svinec začel "metat" na njih. Nikoli več ne bodo v nobeni državni lederzic funkciji.
Vseeno jim je, do takrat bodo že pobral mastne provizije od cepiv, za mrtve pa jim je tudi vseeno. Moraš razmišljati kot politik, brez vesti, osredotočen samo na denar.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.040
4.956
113
Nuku`Alofa
Kakšna so pa zadnja navodila za cepljenje tistih ki so preboleli? Zdravnik pravi po šestih mesecih normalno dve dozi, drug zdravnik je dobil že obe dozi po treh mesecih od prebolelosti, tretji pravi samo eno dozo,... nekaj zmede je tu
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Saj se ne bo pojavil pred tabo. Samo pravic boš imel manj kot ostali.
2 leti nazaj so bile sanje zapiranje česarkoli zaradi enega virusa.
1 leto nazaj so bile sanje zaprte meje in cepilne dovolilnice.
Oboje je danes realnost.

Danes so sanje obvezno cepljenje.
Za te "več pravice" mi dol maha. S kolegi se lahko še vedno brez teh pravic dobim, na fuzbal tekme ne hodim, v gledališča tudi ne, v hotele tudi ne, Merkator hrano še vedno vozi na dom, kamper še vedno dela in zaenkrat mi je spremljanje teh buč iz hladne sence ob kakšni reki povsem dovolj.