Covid-19 Cepiva

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113
Ja, ful dijakov je cepljenih. To bo.
Cepili so se tisti dijaki, ki so nameravali potovati. In to so tisti, ki so šli na maturanca.
No, pa saj nam bi nijz lahko postregla s podatkom, koliko od teh 50+ okuženih je bilo cepljenih. Ker nam niso, si lahko mislimo zakaj nam niso.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Ne koliko od teh 50 ampak koliko od tistih 320. Pa koliko se od tistih 270 ki jih jutri pride nazaj. To je mularija stara 17 let. Vsi na hitrih testih zadnji dan. Že če bi bili na PCR vprašanje koliko bi jih šlo na letalo.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Kolk ste eni bogi. Ploskali ste za qr kode, zdej ko pa to ne funkcionira, bi jih pa radi z radirko zbrisali iz obličja zemlje.
 
19. jul 2007
2.822
1.538
113
Johan_blond, bos pokomentiral zakon?
hmm, ne vem kaj naj bi pokomentiral.

Ta člen zakona, da ni mogoče odobriti EUA uporabe, če obstaja registirirano zdravilo, sem že jaz prilepil par mesecv nazaj.
Tudi sem ga večkrat citiral, ko je bila debata o Ivermectinu, ter o remdesivirju.
To del je jasen in razumljiv. Zakonska regulacija EUA je tudi že precej stara in ni povezana s COVID situacijo. Ni kaj posebej za komentirati.

Kar se pa tiče COVID cepiv in EUA, trenutno so v USA pozivi (pritiski/lobiranja) da FDA čimprej spremeni status cepiv in EUA status spremeni v redno registracijo. Razlog je pa v tem, da naj bi s tem znaten delež omahljivcev prepričali v cepljenje. Trenutno imajo situacijo v ZDA sledečo situacijo, zvezne države, ki so najmanj precepljene imajo najhitrejše širjenje delte.

Kar se pa tiče CHD peticije, "ništa novog na zapadu".

PS: če sem kakšno poanto zgrešil, pa vprašaj bolj konkretno.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
2x sem te vprašal že po dokazu te trditve?
Beovićko so novinarji vprašali, če so bili cepljeni in je odgovorila, da nima podatka. To se je prasica zlagala, ker so ziher najprej to preverili.
Će ne bi bili cepljeni, bi se že zdavnaj kritiziralo njihovo neodgovornost, tudi Janša bi že twitnil eno nacistično ...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Beovićko so novinarji vprašali, če so bili cepljeni in je odgovorila, da nima podatka.
Će ne bi bili cepljeni, bi Janša že twitnil eno nacistično ...
Vse jasno. Jest tudi lahko vprašam Beovičko, če je butec res butast in bo rekla, da nima podatka, kar je dokaz, da je butast. To je rang tvojega razmišljanja.

Zdaj si že kar zmislite nekaj in potem še zagovarjaš. Ni dovolj youtube materiala več?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Vse jasno. Jest tudi lahko vprašam Beovičko, če je butec res butast in bo rekla, da nima podatka, kar je dokaz, da je butast. To je rang tvojega razmišljanja.

Zdaj si že kar zmislite nekaj in potem še zagovarjaš. Ni dovolj youtube materiala več?
Lažejo lahko sami sebi. Sicer pa tudi v UK okužbe predvsem pri cepljenih. Ampak nima veze, glavno da ne umirajo.